reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam i ja:tak::tak: Ale jakoś strasznie mi wolno chodzi komputer i stronę ładowało mi 10min:wściekła/y:
U mnie dzisiaj wszystko OK...choć cały czas myślę o Natuchnie:-:)-(
 
reklama
Witajcie:-)
ja w tej ciązy pobijam rekordy w spaniu:-)
Agnieszka-- - super, ze się odezwałaś i rób to w miarę możliwości czesciej:tak:
koriander - ty juz po usg genetycznym, ja będę miała we wtorek, tez wg ostatniego usg termin przesunął mi sie na maj, ale co tam my możemy mieć swoje terminy a dzidzius i tak ma swoje plany:-)
agast - ja narazie schudam 4,5 kilo, stąd się dziwie skoro większośc wymiotuje to skąd moja fasoleczka tak rośnie:-)
zdec - niech cie wena do pisania pracy nie opuszcza :-)
 
Ja to sie strasznie boje przytycia i waze sie prawie codziennie. Nie to ze boje sie przytyc wogole, bo wiadomo w ciazy to normalne, ale w poprzedniej ciazy przytylam 30 kilo :wściekła/y: Do 22 tc przytylam tylko 4 kilo a potem 8 kilo na miesiac, masakra! Zaczelam z waga 60 kilo a skonczylam z 90...
Teraz na starcie mam 62 i na razie ani drgnie :tak: a dodam ze ja mdlosci teraz nie mam wcale, od poczatku apetycik:-p
Skąd ja to znam:-:)-( Ja przytyłam 24Kg ale szybko zrzuciłam 21 ale niestety później 13 przytyłam:-( no i w maju wziełam się za siebie i schudłam te 13kg,i dobrze bo teraz to 100 bym złapała:szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Postanowiłam że w tej ciąży nie będę się zasłaniać zachciankami i chciałabym przytyć tyle ile powinnam czyli do 15kg.I własnie tak jak Ty nie tyłam od początku tylko wystartowałam od 6 miesiąca co zakończyło się totalnymi rozstępami na nogach i brzuchu:zawstydzona/y:
 
Witajcie dziewczynki!
jakiś paskudny dzień dzisiaj mam, nie dość,że za oknem mgła i szaro buro to jeszcze się z mężem pokłóciłam, nawrzeszczałam na niego i aż do pracy wyszedł godzinę wcześniej, bo stwierdził, że lepiej mi zejść z drogi.
To wszystko chyba przez ta wczorajszą smutną wiadomość, kurcze nie mogę się jakoś ogarnąć, kobitki dbajcie o siebie i uważajcie i nie bagatelizujcie żadnych niepokojących objawów.:-:)-(
 
i to jest właśnie najgorsze:-(
ja staram się myśleć pozytywnie, ale się nie da:-(
a co do przytycia to ja w pierwszej ciąży przytyłam 12,5 kilo a w ciągu 1,5 miesiąca po urodzeniu schudłam 14 i nie pytajcie jak to zrobiłam, bo nie wiem:-)
a teraz już przytyłam 5 kilo, więc tym razem jestem przygotowana ,że będzie więcej w ciągu całej ciąży:-)
 
Plusem jest ze bedziemy rodzily latem i bedzie szansa na sporo ruchu :-D Chociaz pewnie doswiadczone mamy przytakna ze przy maluszku ruchu nigdy nie brakuje :tak:
Nie ma co sie martwic kilogramami ktorych jeszcze nie mamy :sorry:
 
Żeby to wszystko zależało tylko od dbania to nikt by tego doznał...:-(

i to jest właśnie najgorsze:-(
ja staram się myśleć pozytywnie, ale się nie da:-(
Wiem z własnego doświadczenia że nie wszystko zależy od nas, w pierwszej ciąży pracowałam normalnie i się nie udało, w drugiej leżałam od początku i też się nie udało, a teraz jakoś przetrwałam ten jagorszy okres i serduszko bije więc mam nadzieję że tym razem się uda:sorry:
 
Plusem jest ze bedziemy rodzily latem i bedzie szansa na sporo ruchu :-D Chociaz pewnie doswiadczone mamy przytakna ze przy maluszku ruchu nigdy nie brakuje :tak:
Nie ma co sie martwic kilogramami ktorych jeszcze nie mamy :sorry:
ja nie martwię się kilogramami tylko rozstępami:-p ostatnio oglądałam rozmowy w toku na ten temat i byłam zszokowana jakie rozstępy zostały tym kobietom:szok:
 
reklama
Do góry