reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Sliczne zdjecia, wlasnie je obejrzalam :-D Paulka masz identyczne ujecie jakie mialam na pierwszym usg, piekne :tak:
Agast22 mialam badanie krwi, wedlug usg jest 12t1d
Ja mam i mialam sporo mieszanych uczuc odnosnie badania, jestesmy mlodzi i nie mamy obciazen genetycznych, a poza tym jesli test wskaze na wysokie ryzyko to nadal jest duza szansa ze dziecko moze byc zdrowe. No i co dalej, poddac sie punkcji i zaryzykowac poronienie zdrowego dziecka? Duzo watpliwosci, naprawde :confused2:....
 
reklama
Agast22 mialam badanie krwi, wedlug usg jest 12t1d
Ja mam i mialam sporo mieszanych uczuc odnosnie badania, jestesmy mlodzi i nie mamy obciazen genetycznych, a poza tym jesli test wskaze na wysokie ryzyko to nadal jest duza szansa ze dziecko moze byc zdrowe. No i co dalej, poddac sie punkcji i zaryzykowac poronienie zdrowego dziecka? Duzo watpliwosci, naprawde :confused2:....

No i wlasnie dlatego ja sie chyba nie zdecyduje... A Ty w takim razie wg usg chyba masz termin na maj..?
 
No jasne ze zostan!! Tak czy siak jestes czerwcowka!!

Lece sobie zrobic sniadanko bo juz mi zoladek przysycha do kregoslupa :cool2:

I pytanie mam: przytylyscie juz cos??
 
Ja to sie strasznie boje przytycia i waze sie prawie codziennie. Nie to ze boje sie przytyc wogole, bo wiadomo w ciazy to normalne, ale w poprzedniej ciazy przytylam 30 kilo :wściekła/y: Do 22 tc przytylam tylko 4 kilo a potem 8 kilo na miesiac, masakra! Zaczelam z waga 60 kilo a skonczylam z 90...
Teraz na starcie mam 62 i na razie ani drgnie :tak: a dodam ze ja mdlosci teraz nie mam wcale, od poczatku apetycik:-p
 
Ja to sie strasznie boje przytycia i waze sie prawie codziennie. Nie to ze boje sie przytyc wogole, bo wiadomo w ciazy to normalne, ale w poprzedniej ciazy przytylam 30 kilo :wściekła/y: Do 22 tc przytylam tylko 4 kilo a potem 8 kilo na miesiac, masakra! Zaczelam z waga 60 kilo a skonczylam z 90...
Teraz na starcie mam 62 i na razie ani drgnie :tak: a dodam ze ja mdlosci teraz nie mam wcale, od poczatku apetycik:-p

A w jakim czasie potem udało Ci się pozbyć tych 30 kg? :-)
 
reklama
Mi też się trochę przytyło (jakiś 5kg) w sumie udało mi się zrzucić tylko 3kg i ważę w tej ciąży więcej na starcie niż w poprzedniej o 2kg. Ale za bardzo się nie przejmuję wagą.

Martwi mnie jednak to że dostałam jakiś upławów, są delikatne i lekko brązowe.:-( W sumie w poprzedniej ciąży też tak miałam i przeszło. Czy to możliwe żebym je dostała od luteiny?? Nie wybieram się do mojego lekarza, bo znowu jak zawsze mnie zwiedzie.:-( Muszę czekać do wizyty do 23.11:-(

A tak z optymistycznych rzeczy, to w końcu wzięłam się za pisanie pracy licencjackiej:tak: Zaczynam pierwszą stronę;-) Tzn pierwsza już jest, bo to spis treści:-D Teraz kolej na wstęp:-D
Mam zamiar dobrze wykorzystać jednodniowy urlop;-):tak:
 
Do góry