reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Natucha, tak bardzo mi przykro, już myślałam, że to koniec złych nowin. Trzymaj się mocno!
Dziewczyny dbajcie o siebie, nie bagatelizujcie żadnych niepokojących objawów, żeby wasze dzieciątka dotrwały zdrowo do czerwca!
Martwię się o Agnieszkę, dawno się nie odzywała.
Magdalena79 ja też z konfliktu (syn ma RH+) miałam robiony odczyn Coombsa dwa razy, raz na początku ciąży, drugi pod koniec. Immunoglobulinę mąż zalatwial i przywoził z Rzeszowa, bo trafiłam akurat na ten okres 3 dni, co jej zabrakło w Polsce, w całym Krakowie nie mieli i cwaniaki w szpitalu wypisali mi tylko na nią receptę. Teraz robili mi badanie w szpitalu, przeciwciał nie było (choć mama miala swoja teorię, że to przez RH-) i podali immunoglobulinę, ale czytałam, ze w innych krajach europejskich przy poronieniach w 1 trymestrze w ogóle jej nie podają, bo uważają, ze w tak młodej ciąży nie ma mieszania krwi. Tak więc jak to jest pierwsza ciąża, to nie ma co się martwić.
 
reklama
Witam mamusie:) zyczę Wam miłego dzionka.Zmykam do pracy. Z coraz większym trudem mi to przychodzi:) ale dobrze że dzisiaj piątek.
 
Natucha:-:)no:
Ewitka u mnie na razie bez większych zmian...nowych krwawień całe szczęście od tygodnia nie ma..są jakieś stare plamienia kawowe widoczne bardziej jedynie po mocniejszych wymiotach i co za tym idzie rwaniu brzucha. Ale nie cieszę się - raczej spokojnie staram się przesypiać kolejne dni, żeby czas szybko mijał.
Wizytę u lekarza mam zaplanowaną na wtorek...i wtedy będzie ustalony termin usg genetycznego...
...o ile oczywiście do tego czasu nie wydarzy się nic niezaplanowanego...
 
ja miałam badanie białka z krwi przy podstawowych badaniach, zastanawiałam sie po co mi je ginek robi, możesz mi napisać coś więcej na ten temat?

Aby test Pappa byl miarodajny to trzeba w tym samym dniu zrobic usg i badanie z krwi. Musi to byc pomiedzy 11tc a 12t6d. (rozne zrodla podaja od 10tc do 14tc)
Tu masz wiecej info Test PAPP-A jest wykonywany pomi
 
Natucha strasznie mi przykro. Światełko dla Twojego aniołeczka(*).
Trzymaj się kochana i może jak kiedyś będziesz miała siłę to napisz co się stało:-:)-:)-(
Agnieszka trzeba myśleć pozytywnie;-)
Chociaż jak czytam o kolejnej stracie to przechodzi mi ten optymizm, bo z tego co pamiętam to u Natuchy było wszystko w porządku:-:)-:)-(
Chyba będę dopiero spokojna jak urodzę:-(
 
Chyba będę dopiero spokojna jak urodzę:-(
Zdec- uspokoisz sie, ze dziecko zdrowe, ale bedziesz sie zamartwiac o milion roznych rzeczy... Taki los matki..

Moniabir- mi lekarz powiedzial, ze wspolzycie jak najbardziej, ale bez szalenstw :rofl2: No i powiedzial ze jak by po wspolzyciu wystapilo plamienie to trzeba troche sobie odpuscic..
 
Witajcie kochane,
Melduje ze wszystko w porzadku. Mialam robiony test Pappa i wynik bedzie w poniedzialek, na podstawie pomiaru przeziernosci jestesmy w bardzo niskiej grupie ryzyka. Maluch jest niesamowicie ruchliwy skakal jak zabka a na koniec wypial sie do nas pupa i nic go nie moglo przekonac do odwrocenia sie :-D wazy tyle co dwie kostki cukru, i jest tak samo slodki/slodka :tak: No i nie wiemy czy chlopiec czy dziewczynka, czyli pozostaje czekanie na badanie polowkowe.

Kajdusia jak u ciebie, krwawienie nie powrocilo? Musisz dzis do pracy czy nadal mozesz troche odpoczac?

Ja zaraz ide poogladac zdjecia usg dziewczyn ktore wczoraj mialy badanie, ja mam tak niewyrazne ze nie ma chyba co wklejac :confused2: Ale zobaczyc fasolke w ruchu to najpiekniejsze przezycie :tak:
 
Koriander- super ze wszystko w porzadku!!!:-) Czyli robilas oprocz usg tez badanie z krwi, tak? Ktory tydzien jestes?
 
reklama
Do góry