reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kreatorka, ale mi apetytu narobiłaś na te truskawki...ech...i ciasto ech :-) Moja Helenka rusza się jakby więcej i więcej ...w sobotę się martwiłam, ze mało, a od niedzieli szaleje ;-) Przepycha się, rozciąga, czka...chyba już ma dość...pewnie jej ciasno. Gratuluję wszystkim Mamusiom cudownych dzieci, baaardzo Wam już zazdroszczę, ze możecie je już tulić...Ja jeszcze tydzień...o tej porze już będę "po" :-) . Wszystkim "nierozpakowanym" życzę dobrego rozwiązania i zdrowych maluszków!
 
Witajcie Czerwcóweczki:) Zaglądam tu czasem i widzę, że niektóre z Was już się rozpakowały:) Serdeczne gratulacje:) Ja jestem majówką (teoretycznie) bo praktycznie to chyba dołączę do Was czerwcówek, gdyż mojemu Synkowi jakoś się nie spieszy... Życzę miłego dnia:)

P.S. Wyrazy współczucia dla kajkapol ;((( [*]
 
ojejka jakie to przykre:no:końcówka ciąży...:no::no::no:

kajkapol głębokie wyrazy współczucia dla Was, niech Pawełek rozwinie swe skrzydełka nad Waszą rodziną [*][*][*]
 
reklama
Do góry