reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A bedziecie dzwonic po karetkę jak sie zaczna skurcze u was np. co 6minut ,a nikogo nie bedzie w domu?

Kurde boje sie tego własnie,ze bede musiala tak zrobic,bo samej jechac to chyba nie bardzo co? :confused:
Ja już się dopytywałam jak to jest z karetką u nas....raczej nie przyjeżdzają...chyba, że się jest pierworódką....ale to też trzeba się wykłócić jak dzwonisz taki przypadek miała moja koleżanka.....
 
reklama
A bedziecie dzwonic po karetkę jak sie zaczna skurcze u was np. co 6minut ,a nikogo nie bedzie w domu?

Kurde boje sie tego własnie,ze bede musiala tak zrobic,bo samej jechac to chyba nie bardzo co? :confused:

ja też się boję takiej sytuacji, ale wydaje mi się że zanim będa surcze tak częste to mąż zdąży przyjechać z pracy
 
Kochane dziekuje wszytskim Wam za życzenia cały czas mam nadzieje ze malutka jednak zechce dzisiaj moze wyjsc Dzień Mamy sie jeszcze nie skonczył hih ih:tak::tak:


Witam sie4 ponownie byłam na małych zakupkach odwiedzilam poczte apteke kupiłam Avenoc:tak::tak::tak::tak: dziękuje za przypomnienie nazwy:tak::tak::tak:

mam nadzieje ze troche pomoze bo boje sie zeby przy porodzie nie bylo z nim problemu...

byłam u kumpeli i taki ból z lewej strony mnie złapał ze szlam do samochodu jak toczacy sie słon bo nie miałam siły isc normalnie:no::no::no:

ale przeszło tylko kregosłup zaczal bolec teraz jak nie urok to.....:-D:-D:-D

kupiłam sobie makrelke i zjadłam prawie cała:-D:-D:-D
ide zaraz szykowac obiadek dzisiaj mam ochote jakos na ziemniaczki piers z kurczaczka i suroweczke z pekińskiej z marcheweczka i jabłuszkiem:tak::tak::tak:mniam mniam juz sie nie moge doczekac obiadku hihihi:-):-):-)

ewela*- STO LAT, STO LAT!!!!!!
 
Lena co ty gadasz :szok: ,nawet o tym nie pomyslalam,ze moze byc taka sytuacja. Teraz to sie wystraszyłam powiem wam. Gdybym jeszcze mieszkała w miescie,gdzie jest szpital ,to tam pryszcz taxi bym wzieła,ale ja mam z 16km do szpitala. A moj to niewiem czy by zdążył z pracy dojechać...

Paulina dzieki dzieki.
Powiedz jak z ta karetka jest u nas?
 
Wiecie mnie nie martwi jej waga...tylko wzrost....Bo ona jest malutka w sensie takim ze jest króciutka....wolniej rośnie....Bo na wadze przybrała ok 600 gram w ciagu 2 tygodni wiec nie jest źle...

Jak wróciłam do domu to czekał na mnie piekny bukiet kwiatów od mojego Pawła z przecudownym liścikiem...Ach jakbym chciała żeby był juz w Polsce ...wszystko byloby łatwiejsze.....
 
Wiecie mnie nie martwi jej waga...tylko wzrost....Bo ona jest malutka w sensie takim ze jest króciutka....wolniej rośnie....Bo na wadze przybrała ok 600 gram w ciagu 2 tygodni wiec nie jest źle...

Jak wróciłam do domu to czekał na mnie piekny bukiet kwiatów od mojego Pawła z przecudownym liścikiem...Ach jakbym chciała żeby był juz w Polsce ...wszystko byloby łatwiejsze.....

ile ma cm twoja dzidzia?
 
Dziewczynki Kochane , dziękuję za życzonka urodzinowe.....

Ja właśnie wróciłam z USG sie martwie bardzo...Moja malutka ma 2400kg ale jest strasznie malutka....Rośnie bardzo powoli.....i jest do tyłu o jakieś 3 , 3,5 tygodnia....
Lekarka mi powiedziała że niby jest ok... że po prostu urodzi sie mała ale ja boje się że coś jest nie tak....Jakos przestalam ufac ostatnio tej mojej lekarce....
Pozostałe organy ok...Tzn serduszko rytmiczne ok. 140, pęcherz, żołądek itp....AFI - 14..powiedziala że ilośc wód płodowych prawidłowa...ale czy 14 to nie za dużo????
Szyjka zamknieta...tylko brzuszek troszke sie opuścił.....
Martwi mnie tylko tez słaby wzrost małej...Boże żeby to nie było nic złego.....Zaraz zadzwonie na Karową i spytam co o tym sądzić???

Kochana nie martw sie nasz mała w 35 ważyła 2600g wiec nie wiele wiecej kazdy maluszek rosnie według własnego rytmu jak sie martwisz to idz moze do innego lekarza to jeszcze sprawdzic ale 2400g wydaje mi sie ze waga w porzadku jest i jest tez granica błedu w pomiarze wiec moze byc troszke wiecej albo troszke mniej:) bedzie wszystko dobrze z mała napewno bedzie oki zobaczysz:):tak:


własnie doczytałam to ile ma cm?
 
Agi78 najlepsze życzenia urodzinowe! Na pocieszenie powiem Ci, że ja się urodziłam w terminie cała i zdrowa, a ważyłam tylko 2600:tak:I byłam taką kruszynką przez wiele przedszkolnych i wczesnoszkolnych lat, zanim przestałam być ;-)
Ewela- Kochana nasza, trzeba się głośno chwalić, my w tej ciąży takie niekumate... Serdeczności dla Ciebie!!!
ita- cudnie, że jesteście już w domu. Nieważne, czy cc, czy sn, ważne, że Tymonek jest cały i zdrowy z Wami, a tak nie wiadomo jakbyś się jeszcze długo męczyła... To teraz czas na Lencję z kuj- pom... Oczywiście, Wy się wszystkie rozpakujecie, a ja nadal będę w dwupaku- i znów Bydgoszcz za Toruniem :-D
Ewela- a próbowałaś na hemo... Cyclo3Fort? Podobno bardzo dobre, lekarz mi polecał jakby co, no i można je brać wspomagająco, bo one doustne, a nie dodupne
neti- o co chodzi z tym nie wlewaniem wrzątku do butelki? Tylko wtedy się uaktywnia to BPA? Ale wygotowywać we wrzątku też nie można, czy tylko zalewać i później to pić???:eek: Kurcze, mam jedną butelkę Aventu i nie wiem, czy nie właśnie z bpa...:eek:

U nas też w przedszkolu dzisiejsza impreza nazywa się "dzień wdzięczności rodzicom" :-), a nie dzień matki :-)

A co do wkładania ręki między brzuch, a piersi to ja ostatni raz mogłam to zrobić jakieś 10 lat temu :-D:-D Mój wielki obwisły biust już od lat spoczywa na moim wielkim brzuchu :-D

A ja jakby co to naprawdę planuję pojechać na porodówkę sama samochodem :tak: W razie czego jest jeszcze taxi, ale zanim przyjedzie... Wszystko zależy jak będę się czuć!

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, Usg, i Ktg :tak:
 
[B
A ja jakby co to naprawdę planuję pojechać na porodówkę sama samochodem :tak: W razie czego jest jeszcze taxi, ale zanim przyjedzie... Wszystko zależy jak będę się czuć!

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, Usg, i Ktg :tak:

Ja taksówką też bym pojechała ale jak mam wytargac z 4 piętra torbę ogromną do szpitala:confused:
 
reklama
Do góry