reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

czesc dziewczyny

Ale miałm noc!!!najpier mój m. przyszedł z pracy 2 h później i podpity bo kumplowi się bliźniaki urodziły, potem jakieś skurcze mnie chwyciły takie od krzyża przez godzinę .

A teraz ZUS c.d...

Dzwonie tam i pytam czy napewno kasa dla mnie wyszła dziś, bo tak mi ostatnio powiedzieli a tu że wyszła, alenie na konto tylko na pocztę:wściekła/y::wściekła/y:.
Ciekawe ile taki przekaz będzie szedł... podjade dzis na poczte i zapytam po południu czy czasmi nie ma:wściekła/y:.

wrrrrrrr


ale jestem dziś zła, chodzę i klnę pod nosem...
 
reklama
Pozdrawiam gorąco (bo u mnie coś sie zchmurzyło dziś - ale i tak zaraz zmykam umyć okno w kuchni)

no coś Ty???!!! Nie myj okien, nie powinno się tego robić, przynajmniej teraz; jesli chcesz szybciej urodzić lepiej zmęcz się sprzątaniem;
przy myciu okien może odleić się łożysko; nie zawsze tak jest ale ja jestem ostrożna. Moja koleżanka myła okna pod koniec 8 miesiąca i skończyło się to całkowitym odklejeniem łożyska i niestety tragicznie dla dziecka
Przepraszam, nie chcę nikogo straszyć ale chyba lepiej poczekać z tym myciem

regi30 to czeka Cię cesarka z taka wagą
 
Ostatnia edycja:
hej dziewuszki

ale wiecie co... ja tak czytam o Waszych skurczach i zaczynam się zastanawiać skąd mam wiedzieć, że to jeszcze nie TE skurcze? bo jeśli ktoś już ma co 4 czy 6 minut no to jejku ja bym już jechała do szpitala, bo nie mam za blisko, a tu się potem okazuje że to fałszywy alarm

skąd wiadomo, że to na pewno te? :confused:
 
hej laseczki

Anecznik pelnia ma byc 28:tak:
zobaczymy czy cos przyniesie

AniaCh z tego co mowila mi moja polozna to tetno dziecka powinno byc miedzy 110-160
ale skoro lekarz widzi twoje wyniki i nic nie mowi to musi byc wszystko w porzadku i nie masz co sie przejmowac

cytrusik TE skurcze maja byc co 5 min i trwac pol godz, wtedy jedzie sie do szpitala

ja od dwoch dni z rana mam na papierze jakis bialo przezroczysty sluz
nie wiem czy to mozliwe zeby czop juz odchodzil, nie wiem jak to wyglada jak on odchodzi
dziwne ze tylko rano
poza tym ten brzuch pobolewa jak na okres:confused:
ja chce jeszcze min 2 tyg byc zapakowana zeby Maly dobil do 3kg
 
Ostatnia edycja:
Askut- wszystkiego najlepszego z okazji imienin w takim razie :) Moze sie spełni Twoje zyczenie i dzidzius postanowi wyjsc :)

regi- rany julek, ale waga!! 4400?? To chyba cc bedzie??

scorpioniczka- ja tez mam w tym tygodniu impreze u corki w przedszkolu a w niedziele Jej urodzinki (i tak wyprawiamy wczesniej bo tak na prawde to ma w dniu mojego terminu:)) wiec musze sie trzymac w calosci :)

Pogoda w Warszawie piękna, ale jak dla mnie to juz troche za cieplo...
Miłego dnia Wam zycze!
 
Te okna też bym już sobie odpuściła, po co niepotrzebnie ryzykować.


Mój mąż właśnie poszedł pogadać z fryzjerką czy znajdzie dla mnie czas w tym tygodniu :-) Ostatnio musiał odwoływać przez szpital, ale może teraz się uda :-D Chyba że maluch okaże się złośliwy i tym razem też nie pozwoli mi pójść :-D


Właśnie sobie przypomniałam, że mój teść 29 ma urodziny. Mam nadzieje że maluch sobie nie wybierze tego samego dnia.
 
hej ciężarówki!
ja dziś witam się nawet wyspana;-) nie miałam skurczy i ogólnie nie było źle. Dziś postaram się trochę pouczyć- jutro obrona a ja się czuję kompletnie nieprzygotowana...;-/

ita- gtarki ogromne dla was!
liliti- piękne maleństwo- jest taka słodziutka!
 
Co do białej armii to gdzieś wyczytałam że pomaga owszem ale jak już sie jest po terminie wyliczonym przez gina wcześniej podobno nie działa:no:
regi30-4400:szok::szok::szok:i jeszcze dwz tyg ci zostały nic o cesarce ci nie mówili?
ewela-ojej 42 tyg ja napewno nie chce tak długo:no:
Ewa-ja juz trzy razy poprawiać musiałam u lekarza zwolnienie ten mój gin jakiś zakręcony zawsze czegoś nie dopisze teraz jak poszłam na wizyte to już miał przygotowane wypisane żeby się nie pomylić bo już mu głupio chyba:eek:
scorpioniczka-ja miałam panieńskie w tą sobote ale się nie wybrałam spotkanie było w knajpie nad zegrzem póżniej miałyśmy jechać hamerem do wa-wy objazd po warszwskich klubach no ale gdzie ja tam z tym brzuchaczem:-Dw sam raz do klubu na imprezke:-D
No jak pełnia28 to może na mnie podziałać zawsze na mnie działa i nie moge spać w nocy albo kiedyś lunatykowałam w pełnie zawsze
cytrusik-mi się wydaje że te prawdziwe porodowe jak są co 5 min to już są naprawde bardzo bolące że ledwo można wytrzymac a te zwykłe przepowiadające u mnie są nawet przez 2 godz co 5 7 min ale prawie wcale nie bolą tylko napina się brzuch boli ztyłu albo brzuch ale lekko no i czasem serce wali mi do tego
 
Ostatnia edycja:
reklama
neti79 - nie wiedziałam,ze mycie okien moze miec az takie skutki. Jak pisałam juz wczesniej planowałam babci umyc okna za dwa tygodnie :) ale skoro tak to lepiej nie bede ryzykowac.

regi30 - pokazny bobasek:-),cesarka murowana!
Jak wiekszosc z Was ja tez miałam dzis zła noc. Wczorajz wieczorajaka biegunka, w sumie nie trwala dlugo,ale u mnie tak sie raczej nzi zdarza i wciaz brzuch sie spinał. Póżniej to juz skurcze co kilka minut i tak mnie kuło w niewymowna,ze szok. Jak nigdy. sporadycznie sie wczesnie takie cos zdarzało.
Rano krwiopijcy pobrali mi krew za co zapłaciłam im jeszcze 43zł! morfologia i antygen HBS;/

dzieki Klementinka z odp,a u innych dziewczyny jak było? Jakie tetno ma wasze dziecko na USG czy KTG?
 
Do góry