reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Aaa wlasnie seks to na pierwszym miejscu, stymulacja szyjki + hormony przyspieszajace rozwarcie :-D hihi czas wpuscic "biala armie" :-)

Takie "sposoby " to rozumiem, ale żeby własny brzuch bić??? Co to ma być??? Wyganianie dziecka czy jak???:szok::baffled:

ona...m ale śliczności z tego Twojego synusia:-) widzę że poród też dość bezproblemowy:tak: Mój z Wojtkiem też taki był, ale teraz mam na to małe nadzieje, bo dzidziolek większy niby:blink: Wojtus mial 2730g urodził się szybciutko i tez bez żadnych nacięć:tak:czułam się super hihi
 
reklama
hehe słyszałyście o gimnazjum w Ostródzie koło Warszawy 5 gimnazjalistek w ciąży bawiły sie w zabawę "słoneczko";)
Niedawno znajoma ginakolog w moim mieście opowiedziała mi,że przyszła do niej 14 - letnia gimnazjalistka w ciąży. A dialog mniej więcej wyglądał tak:- Co teraz mam z tym zrobić?
- Z czym moja droga?
- Niech Pani z tym coś zrobi !!!!
- Musze porozmawiac z Twoją mamą. Gdzie ona?
- W domu. Kazała m tu przyjść i zrobć porządek!
- W takim razie powiedz mi, gdzie ojciec dziecka. Skąd ta wczesna ciąża? Postaram się Ci pomóc.
- Brzuch mam ze słoneczka!
- Nie rozumiem. Ale dmyślam się,że spotkałas się ze swoim chłopakiem w restauracji "Słoneczna"?
- Nie! To wszystko przez słoneczko.
- ???
- To taka zabawa gimnazjalistów.
- Możesz mi ją wytłumaczyć?
- Najpierw pijemy po 2 puszki piwa. Potem dziewczyny kładą się na podłodze głowami do siebie, tworząc słoneczko. Chłopacy kolejno odbywają stosunek z każdą z nich. Kto pierwszy się zmęczy, ten odpada. Fajnie! Tylko teraz ten brzuch!
- (!!! ??? !!!)

źródło [Zabawa w słoneczko, czyli w co teraz bawią się gimnazjaliści - Sadistic.pl]
 
Klementinka, mysle ze podczas porodu nie bedziesz zwracala uwagi na takie szpitalne drobiazgi :-) Wtedy bedzie sie liczyl tylko dzidzius i zeby bylo juz po wszystkim

lena skad ty takie teksty wytrzaskujesz :szok:

Gosia** niektore babki potrafia byc bardzo zdesperowane, faktycznie jak sie poszuka w internecie to wlosy staja deba, a takie wymuszanie na sile na pewno nie jest dobre dla dziecka :no:

Wlasnie koncze obiadzik: kurczak w potrawce mmmmm mniam:-)
 
Klementinka, mysle ze podczas porodu nie bedziesz zwracala uwagi na takie szpitalne drobiazgi :-) Wtedy bedzie sie liczyl tylko dzidzius i zeby bylo juz po wszystkim

lena skad ty takie teksty wytrzaskujesz :szok:

Gosia** niektore babki potrafia byc bardzo zdesperowane, faktycznie jak sie poszuka w internecie to wlosy staja deba, a takie wymuszanie na sile na pewno nie jest dobre dla dziecka :no:

Wlasnie koncze obiadzik: kurczak w potrawce mmmmm mniam:-)

Właśnie na TVP Info mówili, weszłam i na necie znalazłam wywiad z jakąś tam doktorką;)Bo mnie to też poruszyło tym barziej interesuje mnie tym bo jestem po Reso więc łatwo wpada w ucho taka wieść;)
 
Wróciłam do domu po wizycie :-D
Wprawdzie mam nadal nakaz leżenia ale, szyjka się zwężyła z 2 luźnych palców na 1 ciasny i nie skróciła się-nadal ma 2 cm :-D
Mały waży ok 2700 i wszystko z nim ok, niestety mam dużo wód, ich ilość jest na pograniczu normy jednak póki co mam nie panikować.
W przyszłym tygodniu we wtorek mam kolejna wizytę i wtedy lekarz podejmie decyzje co dalej chyba że wcześniej samo zacznie się coś dziać to w tej sytuacji odrazu do szpitala na cc.
 
reklama
Wyczytalam,zeby szybciej urodzic trzeba duzo chodzic, kochac sie namietnie i pic kawe . I co to jest ten zły sposob? Wezcie napiszcie,bo nie kumam co te babeczki robia ,ze jest zle?
 
Do góry