reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ona_m gratuluje ślicznego synka i dużo zdrówka życzę!!!

Ewuś super że chłopcy postanowili jeszcze poczekać.

Ciekawe kiedy kolejna z nas urodzi. Ja już się boję, od czasu do czasu pojawiający się śluz z nitkami krwi, ale biorę jeszcze leki - luteinę, relanium, aspargin, skurczy nie odczuwam, tylko na KTG ostatnio wykazało, no i jedyna dolegliwośc to twradnienie brzucha, może gdyby nie te leki to już bym rodziła.
Mam nadzieję że lekarz wie co robi, kolejna wizyta na 28 maja - ciekawe czy doczekam :)
 
No właśnie... Wątek opisów z porodówek by sie przydał...
Ona_m- jednego czego zazdroszczę "wyspiarskim" porodom to własnie gaz... U nas nie ma żadnych półśrodków- albo zz, albo nic :baffled:, jale fajnie, że tak bezproblemowo poród Ci minął :tak: A Collinek przecudowny!!!
 
cobra-o nie nigdy imienia ukochanego bo to zawsze może się zminić co bym teraz zrobiła jakbym miała imię byłego męża masakra!a znam dziewczyne która była z chłopakiem i pod piersią walneła sobie dużymi literami jego imię i serce i napis kocham a póżniej jak była na płaży już z innym to głupio wyglądało

sama sie biedna wrobila :) a imie dziecka to wg mnie taki bezpieczny wzor,no i bede go nosic i pokazwac swiatu z duuma :D

ona..m sliczny synek, jaki malusi! ja tez juz chce!!!:-D Moze wklej opis porodu na osobnym watku, bedzie nam latwiej sie doszukac :tak:

cobra a niech sobie bedzie zazdrosny, jak na razie to chyba nie zasluzyl na tatuaz co nie? ;-)

narazie zasluzyl tylko na to ,ze moze sobie ze mna wstawic zdjecie np na nk ;p ;p wiem,wiem niedobra ja.

Akurat ja jestem w Pl a nie w Irlandii więc mam prawo nie wiedzieć, że tak szybko się wychodzi!!!!

no ja np jestem wielkim zwolennikiem wszelkich teorii spiskowych,i zawsze do wszystkiego podchodze z wielka nieufnoscia,tez jestem zdziiwiona, ale nie posiadam wiedzy na ten temat,takze jestem cicho.. prosze sie nie czuc przez nikogo atakowanym moja wpowiedzia
 
no ja np jestem wielkim zwolennikiem wszelkich teorii spiskowych,i zawsze do wszystkiego podchodze z wielka nieufnoscia,tez jestem zdziiwiona, ale nie posiadam wiedzy na ten temat,takze jestem cicho.. prosze sie nie czuc przez nikogo atakowanym moja wpowiedzia
Dlatego napisałam, że to dla mnie dziwne....akurat nie wiedziałam, że tam tak szybko się wychodzi....tym bardziej, że pod ten nick już się ktoś podszywał jeżeli się nie mylę.....
 
Dlatego napisałam, że to dla mnie dziwne....akurat nie wiedziałam, że tam tak szybko się wychodzi....tym bardziej, że pod ten nick już się ktoś podszywał jeżeli się nie mylę.....
tutaj tez "wypraszaja" po 4 godz jesli z mama i dzieckiem nic sie nie dzieje, ale zaraz przychodzi do domu polozna i pokazuje co i jak wiec w sumie na to samo wychodzi, tylko ze robi to w domu.:sorry2:
 
znowu zapomnialam co chcialam napisac :nerd:
dziewczyny te ktore macie wozki po starszych dzieciach,albo uzywane,jak je czyscilyscie?? moj sie strasznie zakurzyl i zabrudzil,glownie chhodzi mi o material z budki...co z tym zrobic?nie chce zeby sie jjakies plamy porobily,bo dosc jasnny tamm jest
 
reklama
hm nie wiem co w tym dziwnego??
po 24 godzinach poprostu sie wychodzi ze szpitala!
nie mialam cesarki nie peklam wiec nie ma sensu dluzej lezakowac!tym bardziej ze lezysz 24h tylko dlatego ze...dziecku do 24 godz wychodzi zoltaczka.
moim zdaniem nie ma nic lepszego niz szybki powrot do domu.zawsze to lepiej niz lezec w zgielku odwiedzin i innych mam a w domu...zawsze to inaczej.
dodaje pierwsze fotki

Przecudowny maluch...Gratuluję jeszcze raz i zazdroszczę Ci że masz już swoje małe, wielkie szczęście ze sobą.....

No Dziewczyny, która następna???? Która zawalczy o srebrny medal????
 
Do góry