reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
no to super bedziesz miała juz z głowy pewnie sie cieszysz ze nie bedziesz musiala wiecej tam chodzic co?

Oj cieszę sie i to bardzo 7 spotkań po 2 bądź 2,5 h do tego 3 spotkania w Poradni Rodzinnej po 1 lub 1,5 h to jakaś makabra.....Wczoraj w poradni mąż utwierdzal babkę w przekonaniu, że zaraz po porodzie robimy drugie baby...jak wyszliśmy to mu powiedziałam, że szkoda, że ja o tym nic nie wiem....hehe ale gigant z niego;)
 
Oj cieszę sie i to bardzo 7 spotkań po 2 bądź 2,5 h do tego 3 spotkania w Poradni Rodzinnej po 1 lub 1,5 h to jakaś makabra.....Wczoraj w poradni mąż utwierdzal babkę w przekonaniu, że zaraz po porodzie robimy drugie baby...jak wyszliśmy to mu powiedziałam, że szkoda, że ja o tym nic nie wiem....hehe ale gigant z niego;)
moj tez planuje juz braciszka dla nasz Lenki:) hihi a ja no no za jakies 3 -4 latka:)
 
lena- my nie musielismy do zadnej poradni chodzic:) wiec wspolczuje dosyc ze te nauki tak dlugo to jeszcze ta poradnia szok
 
lena- my nie musielismy do zadnej poradni chodzic:) wiec wspolczuje dosyc ze te nauki tak dlugo to jeszcze ta poradnia szok
Wiesz jakie u nas sa problemy....masakra....kamerzysta i fotograf musi mieć pozwolenie z kurii, nie wolno sypać ryżem ani płatkami kwiatów....nauki przedmałżeńskie razem z poradnia to obowiązek....
 
Wiesz jakie u nas sa problemy....masakra....kamerzysta i fotograf musi mieć pozwolenie z kurii, nie wolno sypać ryżem ani płatkami kwiatów....nauki przedmałżeńskie razem z poradnia to obowiązek....
jejku jak za jakies komuny na wszystko trzeba miec pozwolenie masakra
 
marta_w, lenaDTR, Ewa1981 - askut była pierwsza i już mi wysłała - dziękuję Wam wszystkim bardzo ;)

ewelinka307, klementinka - mi się też tak maluszka z jednej strony wypina - to albo pupka albo kręgosłup - bo takie twarde w tym miejscu ...

paulka24211 - ja chwilkę odpoczywam i zabieramy się za rodzeństwo :-) dla Natalki
 
u mnie bez zmian od tygodnia 103 cm, chyba za małe śniadanko było:-)

a co do tematu zachcianek ja się objadam pomarańczami, ech 2 na raz to mało, bardzo też czekam na sezon truskawkowy ale przy takiej pogodzie to pewnie jeszcze trochę potrwa

a wczoraj zakupiłam młodą kapustkę za to i dziś będę ją robić na obiadek mniam:-)

Mój od tygodnia 102 cm i ani drgnie.... ale ja za to na wadze systematycznie przybieram i na usg też wyszło że rośnie, więc chyba ok:)
 
reklama
marta_w, lenaDTR, Ewa1981 - askut była pierwsza i już mi wysłała - dziękuję Wam wszystkim bardzo ;)

ewelinka307, klementinka - mi się też tak maluszka z jednej strony wypina - to albo pupka albo kręgosłup - bo takie twarde w tym miejscu ...

paulka24211 - ja chwilkę odpoczywam i zabieramy się za rodzeństwo :-) dla Natalki

wiesz z jednej strony fajnie tak rok po roku np ale my nie mamy warunkow a nie wyobrazam sobie mieszkac u tesciowej z dwojka dzieci w jednym małym pokoiku. Chcemy miec 3 dzieciaczków ale drugie i kolejne to juz u siebie w mieszkanku:)
 
Do góry