reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ja wczoraj mężowi nas chwaliłam, że trzymamy się jak żadne bo to już prawie połowa maja i żadna czerwcówka nie rozpakowana a dziś mu mówię że parę dziewczyn do szpitala idzie. Jak tu więc nie wierzyć w mądrość ludową by nie chwalić dnia przed zachodem słońca :-) :-)



Mojemu szkrabowi powiedziałam że ma siedzieć w środku przynajmniej do 20 bo na 19 jestem do fryzjera umówiona :-) :-) ale jeśli wdał się w którąś ze swoich ciotek to pewnie zacznie się 19 :-) lub 18 prosto po wizycie doktorek mnie do szpitala wyśle :-) ale lepiej nie kracze bo sobie wykraczę :-)
 
reklama
Dziewczyny jesteście niemożliwe z tym pisaniem, ledwo doczytałam:szok:

Widzę, ze jakaś epidemia nieprzespanych nocy i skurczy, szok! Prosze nogimocno zacisnąć i nie rodzić jeszcze!!

Ja dzisiaj dowiedziałam się, że przedłużą miumowę (pod koniec sierpnia mi się kończy) i dyrektorka chciałaby żebym po macierzyńskim wróciła (macierzyński plus urlop) choćby na 1/2 etatu. Gdybym tylko jakąś opiekunkę znalazła godną zaufania to pewnie na te 3 godzinki poszłabym do pracy, zobaczę jak to wszystko sobie poukładam.

Ide ziemniaczki obierać, sosik i mięsko wczoraj zrobiłam więc obiad w sumie prawie gotowy.


Przepraszam, że nie odpisuję każdej z Was, ale jak zaczęłam i zobaczyłam ile tego jest to zrezygnowałam:-(
 
Ja wczoraj mężowi nas chwaliłam, że trzymamy się jak żadne bo to już prawie połowa maja i żadna czerwcówka nie rozpakowana a dziś mu mówię że parę dziewczyn do szpitala idzie. Jak tu więc nie wierzyć w mądrość ludową by nie chwalić dnia przed zachodem słońca :-) :-)



Mojemu szkrabowi powiedziałam że ma siedzieć w środku przynajmniej do 20 bo na 19 jestem do fryzjera umówiona :-) :-) ale jeśli wdał się w którąś ze swoich ciotek to pewnie zacznie się 19 :-) lub 18 prosto po wizycie doktorek mnie do szpitala wyśle :-) ale lepiej nie kracze bo sobie wykraczę :-)


ja to mogłabym juz jutro jechac ale mówie małej zeby jeszcze wytrzymała do 23 maja bo chce isc na zajecia i pooddawac prace niektóre bo potem to zawitam juz raczej tylko na sesje pod koniec czerwca:tak::tak::tak::tak: a najgorsze jest to ze od rana pisze jedną prace i jeszcze nie skonczylam wszystko robie zeby tylko jej nie skonczyc a jutro juz piatek i musze napisac 4 prace zaliczeniowe, przygotowac sie na koło i napisac 4 scenariusze zajęc:szok::szok::szok:
 
Ola_fasola ja tez mam napijajacy sie brzuch z jednej strony i w jednym miejscu
tez myslalam ze to maly napina sie bo po tej stronie ma raczki i nozki
na ktg nie wyszly mi zadne skurcze

Kurcze dziewczyny ale dzis straszycie, trzymam kciuki za wszystkie
Lencja oby cis w szpitalu spadlo
Agast pij okolo 3l wody, mi pomoglo
 
Witajcie:)

Dawno się nie odzywałam-wybaczcie. Jakiś brak weny i czasu.Starałam się czytać na bieżąco, ale trudno było zapamiętać co która pisała więc wybaczcie że tak ogólnie piszę.

U mnie dzisiejsza noc to koszmar! Latałam ciągle do kibelka, a o 2 złapał mnie straszny ból brzucha i krzyża że szok, brzuch był twardy jak kamień. Niewiedziałam co robić. Wzięłam 2nospy i jakoś pomalutku ustąpiło. Ja niechce jeszcze rodzić. Pewnie to po wczorajszym bieganiu po przychodniach i po sklepach. Dziś nigdzie się nie wybieram.

małgosia103 witamy:), gratuluję zdanego prawka, ja niestety nieposiadam chyba to nie dlamnie.

kpi23 ja mam te książki od Lencji, mogę przesłać, tylko podaj swój email.

widzę że pomału będziemy się rozpakowywać, mogły by nasze maluszki poczekać troszeczkę, do końca maja.
Zazdroszczę tym które mają zaplanowane cesarki i wiedzą kiedy przytulą maleństwa. Chociaż z drugiej różnie te rany się goją i dłużej się jest w szpitalu.
Co do KTG to będzi robione 19maja przed wizytą u mojej gin., właściwie to wcześniej już mnie powinna wysłać.









 
reklama
paula a jakie masz tematy prac?? i z czego te scenariusze??


prace o twórczości dziecka, wpływ mediów na dziecko, Metoda Glenna Domana i 4 to w jakich dziedzinach własnego życia wykorzystuję czynniki badań naukowych

a scenariusze to wprowadzenie litery, wprowadzenie gramatyki, ortografii i musze napisac arkusz hospitacyjny z zajeć

czyli sama Pedagogika
 
Do góry