reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ale brzydka pogoda.....
zaraz idę do dentysty na przegląd :baffled: wiedziałyście że leczenie kanałowe na nfz w ciąży jest darmowe :tak:
 
ewus hehe ja miałam to juz 3 razy ,na szczescie zawsze to sie stało gdzies na uboczu :-D:-D:-D

lena, a co ci jeszcze za zakupy zostały do zrobienia dla maluszka ?:blink:
 
ewus hehe ja miałam to juz 3 razy ,na szczescie zawsze to sie stało gdzies na uboczu :-D:-D:-D

lena, a co ci jeszcze za zakupy zostały do zrobienia dla maluszka ?:blink:
Kochana właśnie łóżeczko a mąż mnie goni abym zamówiła bo już kończy sypialnię, wózek mój brat kupuje;)No i jakies pierdoły typu pieluchy tetrowe, gruszka do nosa bądź aspirator, termometr i jakieś ręczniki tak to mam wszystko;):-)
 
Kochana właśnie łóżeczko a mąż mnie goni abym zamówiła bo już kończy sypialnię, wózek mój brat kupuje;)No i jakies pierdoły typu pieluchy tetrowe, gruszka do nosa bądź aspirator, termometr i jakieś ręczniki tak to mam wszystko;):-)

Mi w pierwszej kolejnosci brakuje poscieli do lozeczka, materacyka, kocyka bawełnianego,spirytusa do pepka, gazikow no i wozka ,ale w ozek to w czerwcu kupie dopiero niestety. A reszte to bede dokupywac powoli jak maluszek juz bedzie na swiecie,bo to sa takie jak karuzelka do lozeczka, aspirator do noska frida, termometr dotykowy, recznik jeszcze jeden, szczotki do mycia butelek i hustawka bright stars
 
Hej Dziewczynki :)

Dzisiaj zimno strasznie i niefajnie na dworze, chociaż teraz słoneczko wyjdzie to może samopoczucie się poprawi....

dziewczyny!

nie przespałam nocy, dostałam ostrego zapalena żył i potwornego bolu......o 8 jeszcze próbowali sie wukuc ale nie dalo rady .....odłaczyli mnie.....prosze was o wsparcie i modlitwe za moje maleństwo zeby bylo silne i dało rade.....tak strasznie sie o na boje....trzymajcie za nas kcuki.......

liliti trzymam kciuki za was!!


A ja dzisiaj załatwiłam sobie na uczelni sprawę z obroną, oddałam pracę i pani w dziekanacie normalnie cud kobieta prawie wszystko załatwiła za mnie :tak: i tym sposobem obronę pracy magisterskiej mam 06.05 :-), a komisję normlanie będę mieć rewelacyjną (sami faceci a w dodatku recenzent mojej pracy jest podobno najbardziej lajtowym facetem jaki może być na obronie).

Zmykam odpocząć bo jakoś słabo się dzisiaj czuje...
 
liliti ja już Ci kiedyś napisałam że wierzę że wszystko będzie z Sonią w porządku i wierzę że nie zaczniesz rodzić tak od razu po odstawieniu leków...
Daj znać co tam u Ciebie, bo nie odzywasz się cały dzień i już się trochę zaczynam martwić.....:(
Gosiagro jak tam po lekach? Jak zareagował organizm?
 
Mi w pierwszej kolejnosci brakuje poscieli do lozeczka, materacyka, kocyka bawełnianego,spirytusa do pepka, gazikow no i wozka ,ale w ozek to w czerwcu kupie dopiero niestety. A reszte to bede dokupywac powoli jak maluszek juz bedzie na swiecie,bo to sa takie jak karuzelka do lozeczka, aspirator do noska frida, termometr dotykowy, recznik jeszcze jeden, szczotki do mycia butelek i hustawka bright stars
Kochana ja właśnie spirytus muszę kupić, gaziki a takie rzeczy jak karuzela zostawiam gościom;)Bo nie będą mieli co kupić jak małasie urodzi póki co mamy już huśtawkę i rowerek;)
 
reklama
Witam!
Wszystkim Mamom po wizytach gratuluję dobrych wieści
Gosiagro i Liliti - za Was i Wasze maleństwa mocno kciuki zaciskam - by jeszcze pomieszkały w brzuszkach trochę

pozdrawiam gorąco pozostałe czerwcówki

Aha - miałam napisać wcześniej, ale zapomniałam - Badaicka jest w szpitalu od soboty - ma rozwarcie na 2 palce, skurczy nie ma, ale leży, bo ma podwyzszone crp i dostała antybiotyk. Nie wiadomo czy wyjdzie do domu, czy urodzi wczesniej - czeka na decyzję
to przekaż jej że trzymamy kciuki żeby się wszystko ułożyło...
 
Do góry