reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ewus jak boli cie krocze i masz twardy brzuch to moze lepiej nie czekaj do 14 tylko zwijaj sie teraz do szpitala, zgadzam sie z dziewczynami, zrobia Ci ktg i bedziesz spokojna ze z maluchami ok

kpi23 zdrowia zycze i kuruj sie, musze doczytac o tych butelkach, bo cos obilo mi sie,ze pisalas, musze znalezc post

anecznik ja tez spie jak mi wygodnie, nie jestem w stanie przespac calej nocy na lewym boku, ale moja mala sama domaga sie zmiany, dzis strasznie mne skopala i po zmanie pozycji od razu spokoj...

ita85 myslimy o kupnie we Francji ale jeszcze sie okaze jak sie uda, widze ze Ty tez nadrabiasz zaleglosci :-)

olimpia juz nabralam wprawy :-) po tygodniu intensywnego pisania 2 prac zaliczeniowych w koncu nauczylam sie pisac na tej glupiej klawiaturze

musze powiedziec ,ze sie za Wami stesknilam i brakowalo mi kontaktu z Wami ale te dni uciekaja tak szybko ze az strach pomyslec. Wy tez to czujecie?
Dzis spojrzalam na swoj suwaczek a tu ponad 25 tyg !!! Pamietam jak przezywalam usg polowkowe a tu juz 5 tyg wiecej...
 
Aha, jesli ktoras moze to o co chodzi z tymi butelkami, myslalam ze AVENT ma bez tych BPA czy cos tam, przynajmnej tak jest napisane na butelkach
 
dziewczyny dziękuje za życzenia zdrówka dla Patryka,
właśnie zagoniłam Go do łóżka, ale nie wygląda na to,żeby długo poleżał, bo co chwilę sobie coś wymyśla,żeby z niego wstać :-) a kaszle tak bardzo jakby miał gruźlice, na szczęście nie ma gorączki, więc podejrzewam,że to te zmiany pogody Go tak załatwiły :-(

ewuś- tak jak pisały dziewczyny napewno wszystko jest ok, ale lepiej jedź do lekarza i sprawdź,żebyś była spokojna

no i tyle było z mojego siedzenia z Wami...życzenie numer 100: "Mamo zrób mi kanapkę z dżemem":-D
 
Witam w pochmurny,deszczowy dzień.
Noc przespałam tak sobie. Młoda się strasznie wierciła.

ewuś2009 może jednak jeź odrazu do szpitala, zrobią ktg. Mam nadzieję że wszystko dobrze z maleństwami. A z siarą to normalne. U mnie przedewszystkim z prawego leci

Andzia_S ja mam rozpiskę na 6 posiłków dziennie, ostatni do 22 jakąś kromkę chleba żytniego z wędliną. Czy przed samym snem można coś przegryść nie pytałam.

karo85 udanego spotkania i pogaduch

paulka zdrówka dla synka i dla Ciebie żebyś się nie zaraziła

Wszystkim dziś wizytującym życzę tylko dobrych wiadomości





 
Aha, jesli ktoras moze to o co chodzi z tymi butelkami, myslalam ze AVENT ma bez tych BPA czy cos tam, przynajmnej tak jest napisane na butelkach

no ja tez troche czytałam o tym BPA, ale dopiero jak kupilam zestaw Aventa gdzie ponoc jest to BPA ale sama juz nie wiem w szkole rodzenia mowili o tych butelkach Nuka i Aventa ale nic nie wspominali o szkodliwosci Aventa wiec nie wiem dokladnie:(wiem ze chodzi cos o temperaturke jesli wleja sie bodajze zbyt goraca wode do butelki z BPA to wtedy wydziela sie ten szkodliwy surowiec i moja wiedza na tym chyba sie konczy:(
 
staram sie doczytywac i nie sadzilam ze tyle z was bylo lub jest w szpitalu :-(
trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze!!!!
wszystkim dzisiejszym wizytowiczkom samych radosnych wiesci :-)
 
reklama
no ja tez troche czytałam o tym BPA, ale dopiero jak kupilam zestaw Aventa gdzie ponoc jest to BPA ale sama juz nie wiem w szkole rodzenia mowili o tych butelkach Nuka i Aventa ale nic nie wspominali o szkodliwosci Aventa wiec nie wiem dokladnie:(wiem ze chodzi cos o temperaturke jesli wleja sie bodajze zbyt goraca wode do butelki z BPA to wtedy wydziela sie ten szkodliwy surowiec i moja wiedza na tym chyba sie konczy:(

no moja niestety tez, ale strasznie duzo osob uzywa tych butelek i NUK i AVENT, poza tym na AVENT jest juz teraz pisza ze nie zawiera BPA. Sama juz nie wiem.
Ja taz kupilam butelki AVENT bo wszyscy moi znajomi wokol polecaja;
2 dni temu bylismy nawet u znajomych, maja 6 miesiacznego synka i ona tez uzywa butelek AVENTU
 
Do góry