reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witam;)
Weekend minął expresowo oby tak do pt zleciało i zobaczę synusia;)hihi dziś mi się sniło ze urodziłam ale była to dziewczynka:o:p
Dziś byłam oddac krwawice do badan i mocz;114zł masakra ale mus to mus.
Cieszę się ze pojawiły się dobre wieści z wizyt.Wszystkim GRATULUJĘ:):):):)
a tym które czekają zyczę miłych wieści;):):)
gosiagro -
bądz dzielna!!Zyczę Wam dużo wytrwałości.
Krakowianko,Gniesha-- Przytulam Was obie bardzo mocno!!
Jagódko
[*] Stasiu
[*]--Kochane Aniołki opiekujcie się z góry naszymi maleństwami.

 
reklama
Ja już po wizycie - muszę się pochwalić dobrymi wieściami:-)
Maleńka nie jest już taka maleńka - wg USG waży 949g:szok:
Do tego robi się długonoga piękność - wg pomiaru kości udowej termin wychodzi na maj:-) a nie na 08.06.10:-p
Poza tym wszystko prawidłowo, szyjka OK, brzuszek mięciutki - mam pozwolenie na odstawienie duphastonu i no-spy:laugh2:, a nawet delikatne przytulanki;-) Za tydzień mam USG 3D - będzie na pamiątkę:happy:

paulka82 - wysłałam prośbę o dołączenie do grupy :-D
cobra18 - sołtysowej na wątku jeszcze u nas nie było:-), zapowiada się ciekawie
gosiagro - jeszcze tylko kilka dni i wróci do domku. Na pewno będzie dobrze!
Kasiulka1980 - dobrze, że udało się zbić ciśnienie mamie. teraz kwestia poobserwowania i dobrania odpowiednich leków na stałe. Wiem co przeżywasz - w zeszłym roku miałam to samo z moja mamą. Było nawet podejrzenie zawału, ale na szczęście tylko ciśnienie skoczyło z nerwów.

ja liczyłam ubranka po siostrzenicy - na etap 0-3m mam około 70 ciuszków, a jeszcze pewnie dostane po córci przyjaciół. Późniejszych nie liczyłam, ale wyprawkę mam aż do lat 3. Także na razie wstrzymuje się z wszelkimi zakupami - będzie trzeba to w kwietniu maju będę szaleć
 
Ja już po wizycie - muszę się pochwalić dobrymi wieściami:-)
Maleńka nie jest już taka maleńka - wg USG waży 949g:szok:
Do tego robi się długonoga piękność - wg pomiaru kości udowej termin wychodzi na maj:-) a nie na 08.06.10:-p
Poza tym wszystko prawidłowo, szyjka OK, brzuszek mięciutki - mam pozwolenie na odstawienie duphastonu i no-spy:laugh2:, a nawet delikatne przytulanki;-) Za tydzień mam USG 3D - będzie na pamiątkę:happy:

Ogromne gratulacje!!!Szok juz prawie 1kg:szok::-D:-DRewelacja;)))))
 
reklama
Od jakiegoś czasu tylko Was podczytywałam nie pisząc nic na głównym wątku, no bo i co tu pisać. Wiadomości smutne a i u mnie dzień za dniem prawie taki sam. Wciąż się męczę z remontem łazienki i toalety zaczynam się zastanawiać czy w tym tempie zdążą do czerwca. Chandra też mnie nie opuszcza raz lepiej raz gorzej. W ogóle mam masakrycznego lenia. W środę idziemy na USG 3D, dałam się mężowi namówić skoro mu tak na tym zależy bo mi tam bez różnicy. Dobra nie marudzę bo jeszcze Was chandrą zarażę.

Chciałam sobie zrobić bitą śmietanę na poprawę humoru, a że nie było w domu nic oprócz ekspresowej masy do karpatki to ją zrobiłam i pochłonęłam, oczywiście bez ciasta i teraz znów mnie mdli, czyli powtórka z rozrywki :-)
 
Do góry