reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziewczyny ja tak z ciekawości policzylam wszystkie ciuszki jakie juz mamy dla malutkiej i mam ich ponad 200 sztuk:szok::szok::szok::szok:
ja mam zakaz zamawiania ;(bo mam ponad 600 nie licząc bodów, skarpetek, czapeczek;)ale jak tu się nie oprzeć takim pięknościom;(

Ulala to Wy nieźle szalejecie!
Ja rzeczy tak na pierwsze miesiące to mam dokładnie 7.
Mam kilka większych bo dostałam od znajomej na początku ciąży ale to tak na pół roku i więcej.
 
Ja też mam mnóstwo ubranek, ale są takie śliczne, że cięzko się oprzeć :-). Mój mąż powiedział, że już nie nadąża co kupione i nie daje mu szansy coś samemu kupić. Ale ostatnio był w smyku i zakupił śliczny mięciutki kocyk i komplecik :-)
 
reklama
Do góry