reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Czyli jutro dzień trzymania kciuków za dobre wyniki Stasia!!

Dziewczyny ja mam pytanie, w tym natłoku postów nie mogę nic znaleść. Ale kiedyś był temat fotelików samochodowych, nie pamiętam już na którym wątku:zawstydzona/y: ale pamiętam że któraś z was pisała że fotelik z basy easyfix wypina się podczas uderzenia. Czy macie może tą stronkę?
 
Zdec, Gratuluje zdrowej Calineczki. Bardzo się ciesze!!!

Przed chwilą mój ... mnie tak wkurw.....że szok. Tak trzasłam drzwiami , że szybę wybiłam. A ten sie odwinął i pojechał do kolegi ćwiczyć. Świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!Jutro nic nie robie, bo i tak nikt tego nie zauważy. Mam Focha.
 
Zdec, Gratuluje zdrowej Calineczki. Bardzo się ciesze!!!

Przed chwilą mój ... mnie tak wkurw.....że szok. Tak trzasłam drzwiami , że szybę wybiłam. A ten sie odwinął i pojechał do kolegi ćwiczyć. Świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!Jutro nic nie robie, bo i tak nikt tego nie zauważy. Mam Focha.

ach te chormony:-D
 
magdalena swedzenie to wlasnie efekt rozciagania skory, ja smaruje cale "popiersie" czyli od szyi po tylek jak leci i na razie jest ok, sprobuj nawilzac :tak:

Mam jeszcze do was pytanie, w czym bedziecie praly ubranka dla dzieci? Tu cos takiego jak proszek do prania dla dzieci nie istnieje, z zalozenia by dzieci "hartowac" od urodzenia.. :confused2::confused2:

dzięki dziewczyny za odpowiedzi trochę mnie pocieszyłyście mnie że nie jestem sama:-) z tym że mnie swędzą tylko same sutki - nie całe piersi, więc to chyba nie efekt rozciągania, raczej zastanawiałam się nad uczuleniem czy stanem zapalnym, ale zgrubienia żadnego nie ma więc już sama nie wiem:baffled:

jeśli chodzi o proszek do prania to ja poprzednim razem używałam Lovella i byłam z niego zadowolona

Zdec super że natalcia zdrowa, a wymiary sa proporcjonalne względem siebie więc nie ma się czym martwić. Ja jak byłam w 20 tygodniu to waga dziecka była 300g a organy rozwinięte w przedziale 18-20 tyg więc całkiem podobnie:-)

Ewuś, to co Ci wyciekło to siara, ja jeszcze tego nie mam ale z pamiętnika prowadzonego w poprzedniej ciąży wyczytałam ze w 5 miesiącu już ją miałam i najwięcej ciekło mi wieczorami i już tak do końca ciąży, więc to normalne;-)

neti79 Tobie także gratuluje zdrowej córci Amelki:-)
 
ewus i pamiętaj żeby siary nie "wyciskać". Ja lubiłam się nią bawić w poprzedniej ciąży, ale teraz przeczytałam że stymulacja piersi może przyspieszyć skurcze, a tego nie chcemy.
 
agula witamy, jak samopoczucie?

Dziewczyny powiedzcie mi czy was też bolą i swędzą sutki? Zaczynam się tym denerwować bo stało się to dla mnie bardzo uciążliwe, ciągle się drapię czy to normalne?, może trzeba smarować jakąś maścią?:confused:

mnie troche bola są takie momenty ze to jest mocny ból i po chwili wycieka taka biała a czasem żołtawa wydzielina, ale w pierwszej ciąży też tak miałam
 
Przed chwilą mój ... mnie tak wkurw.....że szok. Tak trzasłam drzwiami , że szybę wybiłam. A ten sie odwinął i pojechał do kolegi ćwiczyć. Świnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!Jutro nic nie robie, bo i tak nikt tego nie zauważy. Mam Focha.

emalia82 a ja myślałam ze tylko ze mną jest cos nie tak, ostatnio rozwaliłam pilota i salaterkę w drobny mak, tak jestem skonstruowana ze musze coś rozwalić lub trzasnąć drzwiami zeby dać ujście swojej złości ale to nie jest dobre w naszym stanie. Lepiej wyjść na spacer ochłonąć albo wygadać się przyjaciółce:tak: Pomyśl o dzidzi - nie warto;-) trzymaj się cieplutko
 
reklama
gniesha trzymam kciuki za powodzenie. Trzymaj się dzielnie

ewus wykryli Ci kamicę? nie było mnie i musze nadrobic ,bo nie wiem co się stało
 
Do góry