reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
nemezizaki - cudne psiaki :-D labki są fenomenalne z dziećmi
krakowianka79 - w takim razie przekładam kciukotrzymanie na ten czwartek :-)

Ja wcinam faworki :tak:mogłam poczekać na męża, żeby je lepiej utłukł, to byłyby bardziej puchate...no cóż - następnym razem;-)
 
hello
pomocy dopadlo nas wszystkich przeziebienie,kaszel goraczka..itd :szok:
Mikolaj wyniotuje od tygodnia mam dosc prania juz i sprzatania...:zawstydzona/y::-(

jutro mam wizyte u pani ginekolog ciekawe co mi powie na moje wszelkie dolegliwosci ?? hmm pewnie ze to wszystko normalne..:-:)-(

uciekam sie polozyc dopoki maly spi bo ledwo zyje...:blink::-)
 
Ja wcinam faworki :tak:mogłam poczekać na męża, żeby je lepiej utłukł, to byłyby bardziej puchate...no cóż - następnym razem;-)
Sealet dawaj przepis na faworki ;-)bo cos czuje ze niedlugo bede je smazyc takiego smaka na nie mi robicie
a jak twoj maz je tlucze? ja tez najbardziej lubie te puchate

mama mikolaja wspolczuje, nie wiem czy dalabym rade sprzatnac teraz to co Ty musisz
wracajcie szybko do zdrowka
 
Ostatnia edycja:
hello
pomocy dopadlo nas wszystkich przeziebienie,kaszel goraczka..itd :szok:
Mikolaj wyniotuje od tygodnia mam dosc prania juz i sprzatania...:zawstydzona/y::-(

jutro mam wizyte u pani ginekolog ciekawe co mi powie na moje wszelkie dolegliwosci ?? hmm pewnie ze to wszystko normalne..:-:)-(

uciekam sie polozyc dopoki maly spi bo ledwo zyje...:blink::-)
to wszystko przez ta pogodę:(
 
reklama
Do góry