reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Mój Piotrus ten garnuszek na klocuszek dostanie na Mikołaja od babci.
Teraz ulubionymi zabawkami Piotrusia sa gazety, normalnie gniecie je, miętoli, drze, bierze do buzi, a jaka radoche z tego ma. Jak siedzi na kolanach przy stole to wszystkie zabawki zrzuca i sie patrzy na podłoge i tak bez przerwy. Gupolek mały :-D:-D
 
Hej mamuski
Buziaki dla Ani wczoraj skonczyla 5 miesiecy od e- cioci;-);-)
A ten garnuszek fajnie wyglada , powiezcie czy ktoras z was go juz ma i jak dziecko faktycznie sie nim fajnie bawi czy jest przereklamowany?

Dziewczyny i mam pytanie, chce kupic spacerowke bo moja z wozka to masakra . podpowiecie cos? ale takie w miare w rozsadnej cenie np. do 500 zl bo u nas kryzys z kasa jak nigdy,,,,:-(
milego Dnia
 
Wiolu, dziękujemy ślicznie!!!

a co do spacerniaków, ja mam Coneco Polo i jestem z niej b.zadowolona :tak: dałam za nówkę sztukę w hurtowni 280 zł :-)

Ja tego garnuszka nie mam, więc nie wiem, co Ci odpowiedzieć ;-)
 
Ewuniu jakośposzło ale nadal z mlekiem mamuni :/ Narazie przez kilka dni będę mieszała a później spróbuję bez swojego mleka

ps. Agatka takcudownie wyciąga rączki żeby wziąć ją na ręce aż mi się płakać chce ;)))))
 
Ostatnia edycja:
My takiej zabawki nie mamy ale mamy inna i Laurunia jest z niej zadowolona i uwielbia sie nia bawic.niewiem czy w Pl tej firmy dostaniecie ale moze cos podobnego.
 

Załączniki

  • new_CIMG2143.jpg
    new_CIMG2143.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 27
My takiej zabawki nie mamy ale mamy inna i Laurunia jest z niej zadowolona i uwielbia sie nia bawic.niewiem czy w Pl tej firmy dostaniecie ale moze cos podobnego.

To jest chyba taka pilka ktora ma wiele miejsc ktore po przycisnieciu piszcza wydaja odglosy zwierzat i graja,do tego sama sie turla,przynajmniej my taka mamy Viki ja bardzo lubila,a Gabi ja musze dopiero wygrzebac ze schowka:-D:-D

Garnuszek z klockami moja Viki uwielbiala,ale dostala go dopiero na 1 urodziny,Gabi chyba tak samo bo na razie interesuje ja tylko lizanie ssanie i mietoszenie,a klocki nie zabardzo sie do tego nadaja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry