reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kalinko ja jak dotrwam to właśnie się zapisałam na 18 grudnia a to będzie 12t5dc i chciałam nawet tydzień później ale potem już święta!!!wiec musi być 18....ale do tej daty jeszcze prawie 4 tyg :-(
 
reklama
Marto, Beato, Nanya dziekuje :-)
Natura płata Nam różne figle, ale od dzisiaj myslę pozytywnie i wierze że na nastepnym usg coś już zobacze :-) pozytywne myślenie to połowa sukcesu :-p
W Łodzi też bialutko i zimno :-p lepsze to niż deszcze. W ogóle nie chce mi się wychodzić ale to dobrze bo jak narazie nie muszę
Pozdrawiam Was gorąco.
 
Pixello, ja też mam wtedy USG i jesteśmy chyba w tym samym wieku ciąży. Co więcej - chyba też jesteśmy jakoś w podobnym wieku, bo ja mam lat 31 i miesiąc i chyba 4 dni (liczone na szybko w pamięci) :)
Ach, i też jestem Wawa!
 
Beata1980 no to twój mąż to mój ziomek ;-). Rzeszowie tez bialutko chociaż dziś było słoneczko na przemian ze śniegiem. Samopoczucie superkowe bo dziś sobie leniu****e. Pozdrawiam was wszystkie:tak:
 
kalinko...fajnie cie spotkac na forum...ale zbieg okoliczności heheh...tylko ty masz juz sporą córeczke a ja malutka....z jakiej dzielnicy jests? może mieszkasz gdzieś blisko i kiedyś jak już bedziemy wielkimi cieżarówami to sie spotkamy?
 
I po usg. W zasadzie nie wiem co mam myśleć:-( Oczywiście po wyjściu z gabinetu popłakałam się bo stwierdziłam najgorsze. Pani powiedziała ze albo jest puste jajeczko albo za młoda ciąża ... Na usg wyszło że to piaty tydzień? ( 4t, 6d ) To prawie trzy tygodnie różnicy licząc według róznych kalkulatorów i jak liczyli lekarze. Chociaż oni liczą od ostatniej miesiączki prawda? Od tego czasu próbuje sobie to wszystko policzyć czy to realne i czy mam jeszcze szanse na szczęście ...
Ostatni okres dostałam 21 września. Zajść w ciąże mogłam jedynie do 12 października bo mój luby po tym dniu musiał wyjechać, a 18 powinnam mieć okres którego nie dostalam. Po usg poszłam do lekarza gin. który mówi że to troszke duża róznica ale według niego też może się tak zdarzyc i dostałam kolejne skierowanie na usg.
Co o tym sądzicie? czy te wyliczenia maja jakis sens?? Czy rzeczywiście jest zbyt duża różnica?? Pocieszam się myślą że w ciąże nie zachodzi sie jedynie tuz po okresie. Przecież równie dobrze można zapłodnić jajeczko tuz przed następnym.
Pomóżcie proszę. Jak Wy to widzicie??


dziama trzymaj się dzielnie i mam nadzieje ze nastepne usg pokaze jednak dzidziusia
 
dziama trzymam mocno kciuki abyś zobaczyła swoje maleństwo, życzę Ci tego z całego serducha:tak:
Dzielna kobietka z Ciebie:-)
 
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Wierze bardzo mocno w to że się uda mimo że w tej chwili jestem sama i muszę wierzyć za troje :-p
Co ma wisieć nie utonie :-)
Dzisiaj miałam dziwne zawroty glowy jak zbyt szybko wstawałam
Śnieg nadal sypie i jest przyjemnie biało :-)
 
Dziewczynki czy którejś z Was zdarzały się na początku ciąży bóle kości ogonowej? Albo może słyszałyście o takich przypadkach?
Mnie nie boli co prawda, ale mojej koleżance nie dają spokoju takie bóle, dlatego pytam :zawstydzona/y:

Ściskam Was mocno!
 
reklama
Ja na samym początku (w dniu spodziewanej miesiączki), miałam takie bóle krzyża, że aż mi promieniowały na kość ogonową, ale żeby tylko ona bolała, to mi się nie zdarzyło. Konsultowała to z lekarzem?

U mnie śniegu po kolana i na razie nie widać słoneczka. Nie byliśmy jednak wczoraj na sankach, bo śnieg zdążył stopnieć do naszego spaceru (jak to zwykle bywa z pierwszym śniegiem), może dziś się uda.

Buziaki!
 
Do góry