reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witajcie

Irka współczuje z tym lozkiem, ale bym sie tez zapienila, dobrze ze znalazlas nowe, nie ma co sie juz denerwowac:tak:
a cos czuje ze nam Minutka dzisiaj urodzi :tak::tak::-)
a mnie maz zostawił dzisiaj bez grosza!! mialam isc p truskawki, hm musze teraz czekac do 15 !!:wściekła/y:
dzisiaj to nic nie robie, bede sie lenic a co!!!

a dziewczyny jakie jest wasze zdanie na temat nosidelka, bo tak sobie mysle ze jak zostane sama w domu to bede mogla niunia ( o ile polubi) w nosiedelko wlozyc i co zrobic ??? tylko nie wiem czy takie nosidelka sie sprawdzaja?









 
reklama
a dziewczyny jakie jest wasze zdanie na temat nosidelka, bo tak sobie mysle ze jak zostane sama w domu to bede mogla niunia ( o ile polubi) w nosiedelko wlozyc i co zrobic ??? tylko nie wiem czy takie nosidelka sie sprawdzaja?
http://glitery.pl/

http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=34&dzien=5&miesiac=9&rok=2008&bg=000


U mnie koleżanki, które je miały bardzo je chwaliły, akurat ich dzieci polubiły, więc jak mała będzie miała z miesiąc też zamierzam sobie kupić takie nosidełko...
 
Hej kochaniutkie :-)
Ja dzis nawet wyspana tylko jedna pobudka w nocy az dziwnie mi bylo heheh :-)
Ogolnie to skurcze mam i nie wiem czy mi wody nie kapia z lekka poszlam rano sie umyc zdjelam majty a tu kap kap kap na plytki i po nodze ciurkiem... umylam sie ubralam za jakis czas zerkne na wkladke cholercia :p

Milego dnia laski :-)

minutko a ty wogóle spakowałaś się???:-p:-p:-p
jak mi wody zaczeły odchodzić to za 2 godziny Oskarek był na świecie , jak bym sie ociągała z dojazdem do szpitala to bym w domu urodziła:-D:-D:-D

A tak wogóle to mój niuniuś jutro wychodzi do domku :-):-):-):-) ciesze sie bardzo i lekko obawiam no bo to 1 raz wezme go na ręce , martwie sie czy sobie poradze a dotego coś mnie gardło drapie , fuj oby od tego mycia okien mnie jakieś paskudztwo niedopadło , więc leżakuje dziś w wyrku i sie wygrzewam - do jutra musze być jak nowa:-p

Czy można karmiącek wcinać cytryny?
 
Hej kobietki czy którejś już odszedł czap:tak:bo ja wczoraj byłam zbadana a od rana leci mi śluz z brunatną krwią i coraz więcej nie wiem co robić w poniedziałek mam gina czekać??
 
Moje notatki ze szkoły rodzenia :-)
Nie można jeść cytrusów, pestkowców, truskawek i malin (można sprawdzić o ile jest się pewnym że nie pochodzą z hodowli, a z jakiejś działki gdzie nie były pryskane)

Moje pytanie brzmiało - co za owoce w takim bądź razie wolno jeść
- Odpowiedź położnej - "jest wiele odmian jabłek" :-D
 
witam,

ehhh jakoś nie nadążam z czytaniem... jutro i pojutrze zdaję ostatni egzamin a potem mam nadzieję mieć troszkę czasu na odpoczynak zanim mała przyjdzie na świat :)

andzia trzymam kciuki i napewno sobie poradzisz :) i szybkiego powrotu do zdrowia życzę
 
Andzia mojej znajomej powiedzieli ze nia , przynajmniej na początku bo cytrusy bardzo uczulaja



CHOLEWKA tak też myślałam , no cóż zostaje mi herbacia z sokiem z malin i oscilococcilum:-p

Hej kobietki czy którejś już odszedł czap:tak:bo ja wczoraj byłam zbadana a od rana leci mi śluz z brunatną krwią i coraz więcej nie wiem co robić w poniedziałek mam gina czekać??

emili zadzwoń lepiej do ginka , albo jedz do szpitala kto wie może maleństwo już sie szykuje:tak::tak::tak:
 
andzia, dasz sobie radę zobaczysz będzie super;-)

irka dobrze, że wszystko się ułożyło z tym łóżeczkiem, ale już się nie denerwuj kobito:wściekła/y::wściekła/y:

minutka, urodzisz ty w końcu ??:laugh2::laugh2::laugh2:

adapterek i mleko i renii wszystkim się ratuję z tą zgagą :sorry::sorry:

Obudziłam się wreszcie :rofl2:
 
reklama
Witam się kobietki
A ja czuję się coraz lepiej ostatnio to nawet kręgosłup mnie nie boli i nocki przesypiam całe, robić mogę wszystko jestem trochę zaskoczona bo zawsze myślałam że na koniec to ruszać się nie można i że ze schylaniem nie za bardzo a mój brzuszek w niczym mi nie przeszkadza tak że gdyby nie mój kochany wiercipięta to bym nie czuła że w ciąży jestem. Mój skarbuś też nie zamierza opuścić ciepłego brzucholka wcześniej tęż obawiam się że będzie go trzeba wypędzać siłą.

Irka cieszę się że udało ci się wykombinować łóżeczko a maleństwo niech na nie poczeka:-):tak:

Ewunia o kto wie może jak takie wieści od lekarza masz to i lada chwila i sie zacznie na dobre:-) A u mnie truskawki za1kg-7zl
a fasolka czyt wszystkiego 1kg-19zl :wściekła/y:

Tacjana jeśli chodzi o nosidełka to na szkole r. dowiedziałam się że nie za bardzo lepiej kupić chustę bo jest bardziej elastyczna , no ale ja mam nosidełko bo kupiłam je na początku sama jestem ciekawa jak się sprawdzi.

Andzia świetnie w końcu zabierzesz synka do domku ależ wspaniale cieszę się ogromnie na pewno wszystko będzie dobrze i z pewnością se poradzisz więc się nie obawiaj, zdrówka życzę aby czasem choróbsko cię nie złapało.
 
Do góry