reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja tez biegam do lazienki kilkanascie razy w nocy dzis stwierdzilam ze popatrze na stoper w nocy wiec mam skurcze co 7 min a trwaja zaledwie 13 sekund sa regularne ale nie nasilaja sie wiec dalam spokoj co ma byc to bedzie jestem zmeczona najadlam sie w nocy nospy poprawilam paracetamolem i przespalam 3 godz niestety przestalo dzialac ale moja najmlodsza cora zrobila mamie swieto i wstala przed 10 wiec polezalam sobie w ciszy i spokoju starsze pojechaly na ryby z M Pogoda cudna juz 3 dzien normalnie plaza zero chmurki na niebie
Ja na opieke nie narzekam a bardziej na ich malutka wiedze sprzet maja super tylko specjalistów brakuje da sie zyc ..

Dominika mi polozna powiedziala ze czekaja 14 dni po terminie i 15 dnia mam przyjechac do szpitala dopiero mowi sie trudno a relaksu ci zazdroszcze niestety u mnie sie nie da bo nawet jak sie zamkne w pokoju to zaraz ktos przylatuje mamo on/ona mnie bije ...
 
reklama
Witam grubaski :)

szczupłe panie z dużym brzuchem narzekają na swoj wygląd a ja mam 175cm i czuję się większa od wszystkich osób jakie spotykam !!! choć raczej nie spotkałam się z niemiłymi spojrzeniami i słowami :)

A ja tam moge chodzic w ciazy :-) tylko rodzic sie boje :-D ale ciaza spoko :p

to ja też chyba jestem do tego stwaorzona :) zero objawów i problemów ciążowych tylko też (tym bardziej) boję się porodu - że będzie to jakieś "wyrównanie" za to spokojne 9 miesięcy !!! no i po porodzie faktycznie brzuszka będzie brakować
 
Hey:-)
U mnie dzis leje, kolejny dzień i podobnie bedzie do końca tygodnia-koszmar, nie cierpię takiej pogody:no:Gin kazał mi dużo chodzić tylko nie wiem jak przy takim deszczu:baffled:
Mój mały też od 2 dni mniej ruchliwy,mam nadzieję że to tak przed końcem
 
Minutka, i tak juz co miałyśmy zrobić, tośmy zrobiły... u mnie początek tygodnia brzydki pomyślałam, mogę sobie poleżec w szpitalu, a wyjdę jak będzie słonko hehehehe :-D:-D:-D
Sylwio, ale jak wracałam z tej łazienki to się śmiałam sama z siebie że mnie jakieś schizy łapią :-D
Oli, wyspałaś się śpiochu? :-D

na szczęście przestało lać, i przebija się słonko leniwie...
 
Minutka, i tak juz co miałyśmy zrobić, tośmy zrobiły... u mnie początek tygodnia brzydki pomyślałam, mogę sobie poleżec w szpitalu, a wyjdę jak będzie słonko hehehehe :-D:-D:-D
Sylwio, ale jak wracałam z tej łazienki to się śmiałam sama z siebie że mnie jakieś schizy łapią :-D
Oli, wyspałaś się śpiochu? :-D

na szczęście przestało lać, i przebija się słonko leniwie...

Ewunia ja już z 3 dni z łóżka nie wychodzę :-D:-D wczoraj K mnie wyciągnął, bo śmieje się ze mnie że przyjęłam pozycję horyzontalną, obłożona jestem tylko laptopikiem, książkami.....:-D:-D i jedyne co to biegam siusiać i to cała moja aktywność:-D:-D
 
Oli, jedynie ci pozazdrościć :-D:tak: dobrze Ci, ale ciesz sie kobieto, póki możesz, niedługo rozpusta się skończy hehehe:-D

kurde brzuchol się napina auuuu! jeszcze skurcze poproszę :-D
 
Liczę że w ciągu dnia coś się ruszy (...)

Cypisia, Carmi, jak wlazły to i muszą wyjść... co będzie to będzie, czas pokaże :-D

heh, no i kto to mowi ;-)Ty masz jeszcze 3 tygodnie prawie, a poganiasz mala na wszystkie mozliwe sposoby juz od chyba dwoch :-D:-D:-D:-D

Dziewczyny a tak z ciekawości ile wynosi becikowe w Anglii, Irlandii czy w Niemczech? (jestem ciekawa jaka jest różnica;-))

Basia, w Niemczech nie ma jednorazowego datku dla dziecka. Jednak od urodzenia, do 27 roku zycia bodajze (o ile dziecko jeszcze wtedy mieszka z rodzicami i sie uczy), panstwo doklada co miesiac obecnie 164€
 
reklama
witam was brzuchatki

u mnie pogoda jak narazie ladna sloneczko swieci wiaterek powiewa.
u mnie samopoczucie niezbyt najlepsze kregoslup boli tak ze ani lezec ani siedziec nie idzie,skurcze w nogach mam tak straszne ze w nocy to az lzy mi polecialy a teraz jakas gula mi na lydce po nich zostala,krocze mnie boli jak cholera(nie mam pojecia co to za oznaka),rece mi napuchly.nic tylko narzekam i stekam bo ciezko juz mi cokolwiek robic.:szok:
 
Do góry