reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewuszki.
Ale miałam leniwy dzień, Przespałam się 3 godziny po obiedzie, który mąż zrobił, ja jedynie do południa posprzątałam troszkę. Ciekawe co ja w nocy będę robić:baffled: Chyba ,że rodzić będę to będę zajęta:-D Właśnie się wykąpałam, wygoliłam, jestem czyściutka i pachnąca więc nie miałabym nic przeciwko temu aby zaliczyć się jeszcze do majowych mamuś.
 
reklama
ooo tak, ja jestem dumna,że jestem w ciąży i nie mam zamiaru wstydzić się swojego wielkiego brzucha.:-)


Ja tez i nawet mysle ze bedzie mi brakowalo brzuszka jak urodze tak nudno jakos dziwnie nic mi sie nie bedzie wiercilo ?????????? eeeee.... tam :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj , ja jak sobie pomyslę ,że już nigdy nie będę w ciązy to mi smutno okropnie chciałabym jeszcze troszke pochodzić z moim słodkim ciężarem, ale z drugiej strony chciałabym miec już maluszka przy sobie i tulić w ramionach i mieć już poród za sobą:baffled:
 
Mi za bardzo dolegliwości ciążowoe dają w kość :wściekła/y:. Wymiotowałam przez 5 miesięcy prawie 24h, schudłam jakieś 5kg wtedy, potem jak się skończyły wymioty miałam ucisk na naerkę, leżałam na patologii zwijając się z bólu:wściekła/y: i modliłam się, żeby mi cewnika nie założyli bo taki był plan. A teraz same wiecie jaka jest końcówka :-( i w dodatku ten strach czy wszystko będzie dobrze z maleństwem:szok:
 
Stracha to ja mam GIGANTA ale przed porodem i wszystko bym zniosla tylko nie wyobrazam sobie porodu o matko to bedzie piekne i straszne
 
Hej Laski
A ja staram sie nie bac porodu, co by przypadkiem nie odwlkl sie w czasie a zreszta w pon bedziemy wiedziec czy dzidzia sama soebie wybierze czy bedzie cc ustalone z gory!

a skad mam to wiedziec????? jem jak slon na sniadanie to z 5,6 kawalow chleba musi byc!!! i caly dzien w kuchi a przytyc nie moge i w dodatku lezez z D**** i nic nie robie :eek::eek::eek: cos ze mna nie teges????
Minutka- ja to ostatnio mezusia przegonilam w ilosci jedzenia... on zawsze mi jedna paroweczke badz pare kanapek wiecej robi niz sobie...plus te wszytskie zachcianki

a ja wrocilam z kliniki wsciekla wszystko gotowe do porodu tylko nie ma skurczy a jak ich nie ma to nie ma tez rozwarcia stanelismy na 3 cm i dupaaa chce mi sie wyc moj M odbyl rozmowe z polozna i musi sie wziasc do pracy Wszystko mnie boli po masazu szyjki ide odespac noc i mam to w dupie wzielam nospe Polozna probuje zdobyc oxo ..
Agatka- ja chyba cos przeoczylam, po suwaczku widze ze jestes w 38tc i masz juz porod miec wywolywany?

ja właśnie wróciłam po całym dniu wojarzy :-) byliśmy na spacerku na starówce i w smyku (kolejki jak cholera:wściekła/y: i oczywiście nikt mnie nie przepuścił )
teraz padam, kręgosłup mi zaraz pęknie:wściekła/y:
aha z ta cholerna kultura ludzka...tutaj to samo padlabym stojac w kolejce to by i tak nikogo nie wzruszylo.... najgorzej to jak tak ciepelko daje to wiwatu...fajnie ze cieplo ale w kolejce stac ciezko, ale nikt nie przepusci

mnie też tak plecy bolą, że chodzę jak inwalidka. Każdy krok mi sprawia ogromny ból.
Na zakupy z mężem dziś wyszłam, ale tępo żółwia.
W domu jak coś robię np. W kuchni to na siedząco, bo wystać nie mogę.
Tak więc współczuje wszystkim kobitkom, które przeżywają podobne męki.:-(
oho witam w gronie glosniej stekajacych niz mowiacych...ja od 30tc coraz glosniej stekam..a jak mam sie podniesc cos zrobic to potrzebuje paru minutek by przez ta zmiane pozycji przestalo wszytsko ciagnac i bolec

To ja sie dopisuje do grona małych a okrąglych hehehehhe... jak ide to wygladam jak karakanek taki jakis nie wymiarowy i ludzie tez sie gapiasz jak szpak w **** :-D ale co mi tam niech sie patrza :-D moze im ulzy ???? No a zjadlabym sobie czeresnie i arbuza mniammm :-D cholera dlaczemu ja mieszkam na 4 pietrze???????
a ja mam calego arbuza a wczoraj sporo miche czeresni wciazgnelam...mezus zalapal sie tylko na kilka :)
pycha!!!

U nas normlanie jest lato!!!! nie wierze w Anglii!!! jestem tu 5 lat i tylko pierwsze lato jak tylko przyjechalam bylo znosne, reszta tragedia. Caly dzien spedzilismy w ogrodku grilowalismy i wylegiwalismy sie na kocyku, staralam sie unikac sloneczka, ale i tak łapki soebie spiekłam, ale w krainie wiecznych deszczy nie zamierzam narzekac, mimo iz w ciazy troche cieżej przy takim upale!
 
Mnie jakos porod nie przeraza, chce tylko by sie juz zaczal, no moze nie dzis ale w tym tygodniu. Oby nie pozniej, no moge czekac max do 10 czerwca.
Kregoslup mi siada, jest ok tylko kiedy leze na boku. Mam dosc, dosc i jeszcze raz dosc.
 
reklama
Kabaretka niestety nie jestes sama wiekszosc z nas ma dosć przynajmiej te dziewczyny ktore nie czuja sie w koncówce najlepiej Ja tez mam serdecznie dość skurcze co 20 min i nic czesciej nie umieram z bolu ale czuje je porzadnie do tego bezsennosc wszystko mnie boli leżec źle siedzieć źle chodzić jeszcze gorzej chyba place za wszystkie 3 poprzednie ciąże kiedy to nic a nic mi nie dolegało ale odpuscilam sobie co ma byc to bedzie przeciez kiedys musze wyrzucic z siebie kochana piłeczke ..

gonia u mnie jest taki problem ze ja nigdy sama z siebie nie mialam skurczy na tyle silnych aby urodzic bez wspomagaczy nigdy tez wody mi same nie odeszly a ze chce rodzic w domu to mamy maly problem bo polozne nie podlaczaja oxo w domu zreszta sama wiesz ze w anglii natura jest wazniejsza od samopoczucia i potrzeb kobiety
 
Do góry