reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Kurde tak mnie odpadlo na mc donald's ze wyslalm brata :-D najdlam sie ale teraz znowu cos za mna chodzi tylko nie wiem co kurde jem jak slon :/

JA MAM DOKŁADNIE TAK SAMO, WILCZY APETYT NA WSZYSTKO DOSŁOWNIE, KONIA Z KOPYTAMI BYM ZJADŁA!
ZJEM A ZA PÓŁ GODZINY ZNÓW JWSTEM GŁODNA, WIĘC... CIĄGLE JESTEM GŁODNA!:sorry:
 
reklama
kręgosłup mi zaraz pęknie:wściekła/y:
mnie też tak plecy bolą, że chodzę jak inwalidka. Każdy krok mi sprawia ogromny ból.
Na zakupy z mężem dziś wyszłam, ale tępo żółwia.
W domu jak coś robię np. W kuchni to na siedząco, bo wystać nie mogę.
Tak więc współczuje wszystkim kobitkom, które przeżywają podobne męki.:-(
 
Dorotko, mam tak samo... idę na łatwiznę jak mogę :tak: niech ta dzidzia juz się rodzi bo jak tak dalej pójdzie to zrobię się moherówką :-D

zazdroszczę Wam tego apetytu, z Julką jadłam jak mały odkurzacz,a teraz mogłabym nie jeść wcale, ale jem z Julką ona swoje i ja swoje i tak mam 5 posiłków zaliczone :-D
 
Ja jak wychodzę na ulicę, to tak się wszyscy ludzie na mnie gapią,że szok!!
Wyglądam chyba jak bym z porodówki uciekła...
Mała z ogromnym brzuchem kulająca się po mału do przodu.
Denerwują mnie te ludzkie spojrzenia.
 
To właśnie mnie w ludziach denerwuje takie podejście... traktują ciężarne jak trędowate... ja nawet nie idę do kas z tzw pierwszeństwem, bo nie chcę sobie psuć zdrowia... w moim tesco gdzie pracuję idę do znajomych kasjerek, chociaż sobie pogadam i się pośmieję :-D
straszna znieczulica jest... podobnie potem jak będzie trzeba z wózkiem gdzieś jechać MZK... ludzie uciekają na koniec autobusu, żeby tylko nie pomóc, cholera... głupota!!!
 
Ja jak wychodzę na ulicę, to tak się wszyscy ludzie na mnie gapią,że szok!!
Wyglądam chyba jak bym z porodówki uciekła...
Mała z ogromnym brzuchem kulająca się po mału do przodu.
Denerwują mnie te ludzkie spojrzenia.
Dorotka ja też się czuję jak dziwoląg, mam 156cm wielgachny brzuch, szczuplutkie rączki i nóżki i twarz nastolatki podobno, a mój K 196 i jak idziemy razem to już jest masakra teŻ czuję te spojrzenia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: okropność
 
To ja sie dopisuje do grona małych a okrąglych hehehehhe... jak ide to wygladam jak karakanek taki jakis nie wymiarowy i ludzie tez sie gapiasz jak szpak w **** :-D ale co mi tam niech sie patrza :-D moze im ulzy ???? No a zjadlabym sobie czeresnie i arbuza mniammm :-D cholera dlaczemu ja mieszkam na 4 pietrze???????
 
A ja mysle ze patrza bo zazdroszcza i podziwiaja,kazda kobieta w ciazy wyglada zjawiskowo,ja poza ciagnieciem i czasami kluciem w brzusiu czuje sie super a jak ludzie zerkaja jeszcze bardziej brzusio wypinam a co mi tam...:happy:
 
reklama
No Ewcia tobie nie zazdroszcze chodzisz w ciązy juz praktycznie drugi rok......a moze i nastepny bedziesz chodziła co by siostrzyczki braciszka miały:-)
 
Do góry