reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

isia22 nie szalej tak, laska, same skurcze jeszcze niegroźne, jakby palmienie wystąpiło

meva w sumie to czas miesiączki, lekarka mi nie powiedziała jaka jest przyczyna
 
reklama
kroliczku a ile bierzesz tego duphastonu i czy bierzesz nospe i powiedz mi jeszcze jaki to jest ból czy bardziej jajniki cie bola czy ból posrodku i jeszcze jedno jaka jest krew świeża??
 
kroliczku a ile bierzesz tego duphastonu i czy bierzesz nospe i powiedz mi jeszcze jaki to jest ból czy bardziej jajniki cie bola czy ból posrodku i jeszcze jedno jaka jest krew świeża??
cześć dilajla
biorę trzy dziennie i kwas foliowy , dwa pierwsze dni miałam brązowe plamienie, potem coraz bardziej czerwone, schodziło dwa razy dziennie, dzisiaj o tych bólach ca ły dzień idzie, niedużo naraz ale kroplami, rzadka czerwona krew:-(
 
ból jest typowy dla @, noospę mam brać jakby co, dzwoniłam do lekarki, powiedziała ze przy skurczach macicy pękło jakieś naczynie krwionośne i stąd świeża krew i że mam leżeć a na kontrolę dopiero we środę, wcześniej mam się nie ruszać
 
króliczku to leż w takim razie ile sie da i nie denerwuj się, mam nadzieję że to krwawienie ustanie
Trzymam kciuki:tak:
 
Kroliczku ja kiedy bylam w 1 ciazy w Polsce i zaczelam plamic poszlam do szpitala. Przyjeli mnie i chociaz to nic przyjemnego to bylam przynajmniej pod stala obserwacja i zawsze moglam sie zapytac lekarza gdyby bylo cos nie tak. Wypuscili mnie po kilku dniach bo przestalam krwawic.Moze to jest jakies wyjscie. Byly tez dziewczyny ze mna ktore mowily ze przelezaly pol ciazy w szpitalu ale wszystko zakonczylo sie ok. U mnie to wszystko stalo soe kiedy wrocilam do Ire.
Mniewam takie bole jak Ty lekarz mowil ze poprostu macica mi sie rozrasta.


Isia uwazaj na siebie prosze. Ja dzisiaj tez sie poslizgnelam na kawalku papieru w Tesko. Dobrze ze mezus trzymal mnie za reke.

Meva ja dzisiaj odkrylam ze nie mieszcze sie jeansy ktore nosilam kiedy wazylam 8 kg wiecej niz przed ciaza :szok:

Dilajla ciesze sie ze impreza sie udala.
 
króliczku to leż w takim razie ile sie da i nie denerwuj się, mam nadzieję że to krwawienie ustanie
Trzymam kciuki:tak:
leżę prawie bez ruchu, sama wiesz jaki to strach, więc nic ci nie muszę mówić, lekarka się wypowiedziała na odległość bo ja nie mogę do niej dojechać,
dziękuję ci za wsparcie, bardzo to dla mnie ważne:tak:
 
Kroliczku ja kiedy bylam w 1 ciazy w Polsce i zaczelam plamic poszlam do szpitala. Przyjeli mnie i chociaz to nic przyjemnego to bylam przynajmniej pod stala obserwacja i zawsze moglam sie zapytac lekarza gdyby bylo cos nie tak. Wypuscili mnie po kilku dniach bo przestalam krwawic.Moze to jest jakies wyjscie. Byly tez dziewczyny ze mna ktore mowily ze przelezaly pol ciazy w szpitalu ale wszystko zakonczylo sie ok. U mnie to wszystko stalo soe kiedy wrocilam do Ire.
Mniewam takie bole jak Ty lekarz mowil ze poprostu macica mi sie rozrasta.


Isia uwazaj na siebie prosze. Ja dzisiaj tez sie poslizgnelam na kawalku papieru w Tesko. Dobrze ze mezus trzymal mnie za reke.

Meva ja dzisiaj odkrylam ze nie mieszcze sie jeansy ktore nosilam kiedy wazylam 8 kg wiecej niz przed ciaza :szok:

Dilajla ciesze sie ze impreza sie udala.
kluseczko, jakieś cuda z tymi twoimi spodniami:-D
ja w środę idę na kontrolę i najwyżej wtedy do szpitala, teraz lekarka zadecydowała ze zbyt niebezpieczne jest dla dojechanie do szpitala i muszę poczekać:-(
w każdym razie pociesza mnie to że tobie krwawienia ustały, może mi też się uda,

kolejny raz wam bardzo dziękuję za wsparcie
 
Ostatnia edycja:
Kroliczku nie zalamuj sie badz silna napewno wszystko bedzie dobrze ja sama wczoraj wybralam sie do lekarza bo ze dwa dni mnie brzuch bolal powiedzeli ze to normalne ale ja podejrzewam ze nie za bardzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was czerwcowe mamuśki:-) Oficjalnie dołączam do waszego grona. Mam nadzieje ze się tu zadomowię ,przynajmniej na te parę miesięcy. To mój debiut ,termin ustalony przez lekarkę na 12.06. Pozdrawiam was milutko.:happy:
 
Do góry