reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witaj Magni wsrod czerwcowek. Tez mam termin na 12 czerwca:tak:

Kroliczku trzymam kciuki. Odpoczywaj spij i kaz sie wszystkim dookola soba opiekowac i rozpieszczac :tak:
 
reklama
Króliczku trzymam mocno kciuki, będzie napewno dobrze :-) a co do bolow brzucha to w sobote za bardzo sie przepracowałam w pracy i miałam bóle po srodku brzucha. Strasznie sie przestraszyłam, dzisiaj odpoczywałam cały dzien i nic mnie nie zabolało tylko takie delikatne bóle jak przy okresie. Żadnych plamien wiec winę za moj sobotni stan zwaliłam na zbytnie przemęczenie.
Dobrej nocki Wam zyczę :-)
 
Króliczku...lez a my wszystkie trzymamy kciuki by fasolce nic nie było...

isia22..uważaj na to oparzenie, mam nadzieję, ze nie masz bąbli?

Ja pije tylko wode obecnie, herbata i soki mi nie wchodzą....a woda tez jest bleeee...

wzcoraj strasznie rozbolał mnie żołądek - zjadłam rybe po grecku i była smazona i miałam wieczór z głowy...tak bolało, ze sie nie ruszałam ...zespół jelita wrażliwego chyba mam wziełam 2 nospy

no i ta moja uboga dieta...bulka z żółtym serem od 3 dni....musze trochę urozmaicic bo ser żółty tez ciazkostrawny jak nie wiem co!

kupilam brokuła i tuńczyka, ananasa i kukurydzę...bedzie sałatka...:-) a co!!! moze uda mi się zjesć choc trochę....

wprawdzie sladów brzuszka nie mam, ale brzuch taki niedotykalski i wrażliwy, ze mi się garderoba kurczy....ale ja spodnie ciażowe mam jeszcze zpoprzedniej ciazy...w koncu to było zaledwie 2 latka temu....

No i jeszcze jedno...wczoraj mineło 8t1dc...więc felerny tydzień zabiegu z poprzedniej ciaży....teraz odliczam do 18 grudnia do usg jak bedzie dobrze to chyba się uspokoje trochę :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki,

Dzisiaj powrot do pracy i ciezkiej zeczywistosci. Poranne mdlosci po jezdzie autobusem plus nie przespana noc bo mi sie jakies koszmary snily. :no:

Pixela ja mam bardzo czesto bole zoladka i tez mysle o zmianie iety tylko jakos mi ciezko. Natomiast nie wiem dlaczego ale tunczyka nie kazal mi lekarz jesc i serow plesniowych tez nie. A ja uwielbiam salatki z tunczyka:crazy:.

Ach Och Joj
 
KluseczkaS ja jem to co lubie, choc nie zawsze zołądek toleruje... Myslę, ze kawałek marynowanego tuńczyka nikomu nie zaszkodzi :-) no chyba, ze jesz carpachio z surowego....nie polecam zadnej surowej ryby ani mięsa......a co do serów pleśniowych to zalerzy jakie...jeśli z mleka pasteryzowanego, z którego sa robione wszystki polskie sery to można...oczywiście też sa cieżkostrawne niestety ....

ja tez w pracy i powiem Ci, ze chyba dzis rano lepiej sie czuję, generalnie rano jako tako egzystuje, gorzej wieczorami....
 
Dzien dobry :tak:

Wlasnie sie szykujemy do lekarza.
Cala podekscytowana i poddenerwowana jestem ;-)
W nocy spac nie moglam :tak: wizyte mam na 11 a ja od 7 na nogach praktycznie ;-)

Kroliczek buziam Was i trzymam kciuki :tak:

Isia22 jak papierochy :confused::confused:
Dajesz rade :confused:

Nie zdaze jz poczytac.

Do potem paaaaaaaa :*:*:*
 
Wykend to mialam lozkowy... jakies rewolucje jelitowe, bol brzucha, bole glowy, goraczka, paracetamol, czosnek :confused2:, miod... ale juz jest dobrze. Tylko wciaz te mdlosci. Zazdroszcze tym co maja apetyt, niestety musze jesc na sile i tylko lekkie rzeczy. Dobrze, ze wode moge pic...woda z cytrynka -nie ma nic lepszego.:-p
Wczoraj rano wskoczylam na wage - 3 kg mniej! eh, ale moja mama stwierdzila z nuta sarkazmu, ze mam jeszcze zapas...:baffled:

Teraz humor mi dopisuje... chyba po tym lenistwie :rofl2:

Kroliczku Jak dostalam plamien zadzwonilam do szpitala i od razu kazali mi przyjechac, akurat na dyrzuze byl moj lekarz, ale to nie mialo chyba wiekszego znaczenia. Teraz jest u mnie wszystko ok. Mam nadzieje, ze u ciebie rowniez bedzie. Trzymaj sie.

pozdrowionka
 
Halo :-)
Jakoś zupełnie nie mam czasu odpisywać - o regularnym czytaniu Was już nie wspomnę. Tempo macie niesamowite!!

Ja w zeszłym tygodniu odebrałam wyniki krwi - wyszły mi niedobre jeśli chodzi o cytomegalię. Wylądowałam od razu w szpitalu zakaźnym. Tam znowu mnie pokłuli (stara okropna baba, myślałam że umrę tam. Ręce mam teraz jak jakiś narkoman dosłownie). Dzis jadę ponownie - będą już wyniki i od razu idę z nimi do lekarza. Zobaczmy co i jak bedzie...
 
Kurcze dziewczyny przykro mi ze się tak męczycie. Ja mogę jeść wszystko nic mi się nie dzieje. Czasem miewam lekkie mdłości ale nie ma mowy o wymiotach. Z jednej strony to dobrze z drugiej trochę mniej bo pewnie sporo mnie przybędzie, ale to nic mężuś lubi kobietki okrąglejsze ;-). Apetytu nie mam jakiegoś większego ale zdecydowanie bardziej mi smakują rzeczy o zdecydowanym smaku, od słodyczy mnie odrzuciło całkiem no chyba ze mają w sobie czekoladę. ;-)Po za nudnościami meczą mnie bóle głowy ale paracetamol pomaga. Bóli w podbrzuszu raczej nie miewam jeśli już to nie za mocne da się znieść:tak: Wczoraj pierwszy raz miałam straszne zawroty głowy i mroczki przed oczami ale poleżałam trochę i było ok. Pozdrawiam was i trzymajcie się zdrowo, buźki
 
reklama
Halo :-)
Jakoś zupełnie nie mam czasu odpisywać - o regularnym czytaniu Was już nie wspomnę. Tempo macie niesamowite!!

Ja w zeszłym tygodniu odebrałam wyniki krwi - wyszły mi niedobre jeśli chodzi o cytomegalię. Wylądowałam od razu w szpitalu zakaźnym. Tam znowu mnie pokłuli (stara okropna baba, myślałam że umrę tam. Ręce mam teraz jak jakiś narkoman dosłownie). Dzis jadę ponownie - będą już wyniki i od razu idę z nimi do lekarza. Zobaczmy co i jak bedzie...

Z tego co rozumiem wyszło Ci, że masz swiaże zakażenie cytomegalia ? Napisz koniecznie jak po badaniach !

Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki, żeby tylko było OK !
 
Ostatnia edycja:
Do góry