reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej.
Chciałam tylko poinformować, że jadę zaraz do szpitala. Nie, nie rodzę.
Nastreaszyłyscie mnie wczoraj z tą "choleostazą", a to co się w nocy działo nie pozwala mi czekać. Miałam dwa niesamowite ataki swędzenia rąk. 1szy o 1:15, 2gi o 4:20. Za 2gim razem myslałam że nie wyrobie, całe łapy mi spuchły i były pomarszczone jak skórka od pomarańcza i czerwone jak cholera. Po około godzinie usnęłam (po wapnie). Myślałam ze będe ryczec jak dziecko tak mnie swedzialo.
Dobra spadam. 3majcie kciuki
 
reklama
Witam :-)

U mnie wczoraj było mycie okien :tak:( nie ja je myłam) a w niedzielę wysprzątałam balkonik:-). W sumie dla Córci już wszystko przygotowane, torba do szpitala spakowana ale jeszcze niech Niunia posiedzi w brzusiu do połowy czerwca chociaż.
Tak jak pisałam wcześniej moje plecy dają mi popalić :-(, dlatego tylko wpadam poczytać co naskrobałyście i sprawdzić stan narodzin :-).

Kamireszel kciuki trzymam !!! Mam nadzieję, że to nic groźnego.

Miłego dnia!!! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!!!:-)
 
Witam dziewczynki:-)

U nas juz jest goraco a co bedzie potem ......ja sie chyba udusze w domku i bede sie toczyła ledwo po chałupce ech.....
Dzis popołudniu ide do szkoły na przedstawienie z okazji Dnia Matki moje dziewczynki bardzo przezywaja swoje role a ja pewnie porycze sie jak bóbr.

Nic mi sie nie chce a gorac mnie tylko dobija, niby fajnie ze ciepło ale nie jak sie jest na koncówce ciazy jakbysmy juz dzieciaczki miały obok to tak spacerki te sprawy a tak to kiszonka w domku.

Mimo wszystko miłego dnia zycze wam brzuchatki :-)
 
Dzień dobry :-)
Wszystkiego naj... mamusie. Ja jeszcze w łóżeczku, leń nadal mnie nie opuszcza :confused:. Ciekawe kto dziś się rozpakuje :-)
 
Dzieńdoberek mamusie!!! wszystkiego najlepszego z okazji naszego swięta :tak::tak:
u nas zapowiada się sakramencki upał, jest 10 rano a temperatura... 22 stopnie!!! mała przespała całą nockę, nie wiem czemu tak marudziła wczoraj...
Blumetka, udanego widowiska :-D
Kami, trzymamy za ciebie, kciuki, oby to był tylko fałszywy alarm... powodzonka!!!

życzę wszystkim słonecznego i miłego dzionka!!!
 
Witam,
U nas również jest upał od rana, także na zakupy chyba muszę już teraz wyruszyć...
jutro idę do gina, ciekawe co mi powie, ma mi pobrać wymaz z pochwy - wiecie co to takiego i po co się je robi???
Miłego dnia mamuśki :-)
 
Witajcie:-)
Wszystkiego naj mamuśki kochane!!!:-):-)

U nas też upał, dzisiaj oprócz obiadku nic nie robię...

Kamireszel trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Witam,
U nas również jest upał od rana, także na zakupy chyba muszę już teraz wyruszyć...
jutro idę do gina, ciekawe co mi powie, ma mi pobrać wymaz z pochwy - wiecie co to takiego i po co się je robi???
Miłego dnia mamuśki :-)

Wymaz z pochwy robi się żeby sprawdzić czy nic nie grozi maluchowi przy porodzie naturalnym, czy nie masz bakterii ;-)
 
Do góry