reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Siemanko Dziewczynki
u mnie jakoś już gorąco ale tylko na dworze :))) Brzuch mi się napina dwadzieścia razy na dobę (czyli non stop twardy) ; mała też nieźle ćwiczy ale z natką próbowała nie będę - co ma być to będzie :))) ale zazdroszczę tylko jednego - posiedzeń!!!!

Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Mówisz.... próbujemy....hmmm ja trochę się boję. Ostatnio nie schodzę z kibelka... a jak to się skończy jednym wielkim zielonym sr....em??? :-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2::happy2:


Za mną od rana chodzi drożdżówka z kruszonką a u nas tego nie kupisz, więc postanowiłam sobie zrobić. Ciekawe co z tego wyjdzie bo nigdy nie robiłam.
HEjjjj... U mnie bez zmian, :)
Kami - a drozdzowki - no ofkors nie takie dobre jak z PL czesto sa w sieci Centra. E 1.39 za sztuke - z serem, budyniem, albo jablkami.
 
HEjjjj... U mnie bez zmian, :)
Kami - a drozdzowki - no ofkors nie takie dobre jak z PL czesto sa w sieci Centra. E 1.39 za sztuke - z serem, budyniem, albo jablkami.

Jesli uda mi się zebrać tą ciężką leniwą d... do sklepu po margarynę to zrobie sama :-D Nie chce mi sie nigdzie wyłazić ale chyba dla drożdżówki pójdę:-)
 
widze ze desperacja czerwcowek siega zenitu, i .. kazdy pomysl chwyta:tak:

u mnie jedynym objawem porodu jest fakt ze jestem w 9 miesiącu ciąży :-D:-D:-D, hahahahah
i na razie tak zostaje. :tak:kusze Niunia na razie psychologicznie:, łóżeczko skręciliśmy , kącik mu urządziliśmy, pokazuje ubranka, ale na razie cisza... nic go nie rusza ;:-D










 
Ostatnia edycja:
Coś mało nas się tu pokazuje.... ciągle te same osoby :confused::confused:
Pewnie zaraz będą napływały iformacje o porodach i będzie jasne czemu tu taka cisza. Tau już się rozsypała... kto dalej....:confused::confused::confused::confused:
A my bedziemy się kisiły w chałupach i próbowały eksperymentów które pewnie jedynie co zrobia to do kibla nas zapędzą :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej u mnie tylko parę dni do terminu porodu zostało i ciągle cisza. Mały chyba się zaparł, nie wiem jak mam go przekonać, żeby wyszedł. Już od ponad 2 tygodni wszystko przygotowane i chyba zdąży się to wszystko zakurzyć. Do jutra mam zwolnienie, no i wizyta u gina mnie czeka. Ciekawa jestem do kiedy mi kolejne zwolnienie wystawi bo termin porodu mam wyznaczony na 29 maj. Nie chce mi się tak co chwile biegać do pracy z tygodniowymi zwolnieniami.
 
No ja leżę w szpitalu i zobaczymy co dalej będzie :) W dwupaku będę do czwartku, a potem zobaczymy co ze mną zrobią. Zupełnie mi się nie śpieszy do rozpakowania.... Tym bardziej że dzidzia mała...... Ciekawa jestem ile utyje do czwartku /przez tydzień/ oby chociaż ze kolejne 130g...
 
Coś mało nas się tu pokazuje.... ciągle te same osoby :confused::confused:
Pewnie zaraz będą napływały iformacje o porodach i będzie jasne czemu tu taka cisza. Tau już się rozsypała... kto dalej....:confused::confused::confused::confused:
A my bedziemy się kisiły w chałupach i próbowały eksperymentów które pewnie jedynie co zrobia to do kibla nas zapędzą :-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-DDobreee... ja jestem zdania ze te domowe sposoby sa funta klakow nie warte... i tak dzidziory same zadecyduja kiedy opuszcza te przytulne M1...
Nocanka - trzymam kciuki zeby Twoja dzidziunia szybko przybierala na wadze :)
 
No ktora z Was dziewczyny pisze sie na jutrzejszy porod? Tak moze w Dzien Matki....Inaczej bedziemy musialy odczekac caly rok zeby swietowac z dzieckiem na reku.:unsure:
 
reklama
Moja drożdżówka wstawiona-piecze się:-D:-D:-D:-D:-D już mi ślinka leci.
Jak się upiecze to pochwalę się moim wynalazkiem.... a jak nie pokaże się dziś więcej na bb to będzie oznaczało że nie ma czym się chwalić:-D:-D:-D:-D:nerd::nerd::nerd::nerd::baffled::baffled::baffled::baffled: heheh
 
Do góry