reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kamireszel pisze:
Mam nadzieję, że Filip nie będzie chciał zrobić nam niespodziewajki i nie będzie czekał na przylot babci bo ona przylatuje dopiero 11 czerwca. Dziś mija mi 37tc+5 więc niby ciąża donoszona. Skoro już mogę rodzić to nie chce się więcej męczyć:baffled::baffled::baffled::baffled: Jak zachęcacie swoje maleństwa do wyjścia???
Myślicie, że mycie okien będzie odpowiednią zachętą???:-):-):-):-)

Ja mysle ze mycie okien tu nie za wiele pomoże co ma byc to bedzie, a przy myciu umęczysz sie tylko i nc wiecej chyba tak mi sie wydaje bo ja nie wieze w zadne przyspieszacze.
Nasze dzieciaczki jak beda gotowe to wyjda. Tez juz bym wolała tulic maluszka i nie narzekac, nie marudzic no ale jaki mamy wpływ na to kiedy wyjdzie.

Ja jak byłam u gina w piatek zbadał mnie i powiedział ze główka jeszcze wysoko co nie znaczy ze za godzinke moge nie zaczac rodzic, nie ma reguły wszystko moze sie zdarzyc w kazdej chwili praktycznie
 
reklama
Ja tez moge rodzic i jakos mojemu sie nie spieszy do wyjscia probuje wszystkiego co sie da i nic skurcze niby są ale jak juz dojde do wniosku ze czas budzic mojego M to przechodzi jak reka odjał i badz tu madrym czlowieku ;(
 
Hej mamunie u mnie jakoś leci mam wzdęcia i walczę z nimi ale skurczy nie ma . Już mi ciężko i spać nie mogę.:-(A co do przyspieszenia porodu to słyszałam że natkę pietruszki zalać wodą i sok z tego wypić ok szklanki wywołuje skurczę,Niby sprawdzone.Ale tu nie ma naszej natki więc pech.Pozdrawiam
 
A co do przyspieszenia porodu to słyszałam że natkę pietruszki zalać wodą i sok z tego wypić ok szklanki wywołuje skurczę,Niby sprawdzone.Ale tu nie ma naszej natki więc pech.Pozdrawiam


a może być susz???:-D:-D:-D:-D
jak tak to jutro mogę zrobić miksturę hehehe i powiem Wam czy i jak zadziałała :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Hej mamunie u mnie jakoś leci mam wzdęcia i walczę z nimi ale skurczy nie ma . Już mi ciężko i spać nie mogę.:-(A co do przyspieszenia porodu to słyszałam że natkę pietruszki zalać wodą i sok z tego wypić ok szklanki wywołuje skurczę,Niby sprawdzone.Ale tu nie ma naszej natki więc pech.Pozdrawiam

Natke wlasnie mam na zbyciu,a ile jej ma byc i woda ma byc przegotowana? i jak dlugo ma sie parzyc?Sorry ze pytam ale mnie to zaciekawilo,juz tez mam dosycTym bardziej ze zaczely mnie lapac straszne skorcze w pachwinach:wściekła/y:
 
Hejo :-D widzę że trafiło mi się pudło :-D u nas Julinka przespała całą noc :szok::szok::-D nie wiem co jej odbiło :-D usnęła 0 22 i spala do 8 :-D skurczyki mam co jakiś czas, ale na razie żadnych tego efektów nie widzę!!! a tak bym chciała zeby w póltora tyg urodzić... a odzywa mi się gniazdowanie, moze coś się ruszy :-D coś mnie naszło na mycie okien :-D dzidziu, wyłaź!!!

pozdrawiam z ciepłych i słonecznych Kielc :-D

Kami, zaczynam być zdeterminowana, też kupię natkę i poeksperymentuję :-D aż wyjdę do warzywniaka bo babka ma świeżutką hehe
 
Kami, zaczynam być zdeterminowana, też kupię natkę i poeksperymentuję :-D aż wyjdę do warzywniaka bo babka ma świeżutką hehe


Mówisz.... próbujemy....hmmm ja trochę się boję. Ostatnio nie schodzę z kibelka... a jak to się skończy jednym wielkim zielonym sr....em??? :-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2::happy2:


Za mną od rana chodzi drożdżówka z kruszonką a u nas tego nie kupisz, więc postanowiłam sobie zrobić. Ciekawe co z tego wyjdzie bo nigdy nie robiłam.
 
Ostatnia edycja:
Mówisz.... próbujemy....hmmm ja trochę się boję. Ostatnio nie schodzę z kibelka... a jak to się skończy jednym wielkim zielonym sr....em??? :-D:-D:-D:happy2::happy2::happy2::happy2:


Za mną od rana chodzi drożdżówka z kruszonką a u nas tego nie kupisz, więc postanowiłam sobie zrobić. Ciekawe co z tego wyjdzie bo nigdy nie robiłam.

Kami, jak nie spróbujemy, to nie będziemy wiedziały... taka jestem podnerwowana i brzuch mnie boli... a jak się skończy kuracja pietruszkowa jak się skończy tak się skończy, ale zawsze lżej będzie hehehe :-D pójdę później na bazarek i kupię truskawki... i pietruchę i próbuję od razu :-D jak szaleć to szaleć, a rodzić trzeba ;-) :tak::tak:
 
reklama
Witam sie i ja :-)

U nas zapowoada sie goracy dzionek niewiem czy to fajnie czy nie....generalnie jest mi to wszystko jedno i tak w domku siedze wyskocze tylko na zakupy.

Jesli chodzi o natke zycze powodzenia tym co spróbuja ja nie bo nie lubie piertuszki i nic co zielone fujjjj

Miłego dnia zycze dziewuszki :-)
 
Do góry