reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć
Ja mam dziś doła:-(, zwłaszcza jak zobaczyłam ile juz u nas mamusiek, a nas resztka w dwupaku.Ja mam juz dość nogi mi puchną, ręce też, czuję się jak mega hipcia, jak się położę to mam skurcze jak wstanę to nic, tylko w kroku boli jakby mnie na pal wbijali-chwilami kroku nie mogę zrobić:wściekła/y:-na dworze ukrop
 
reklama
Witam moje kochane kobiałki :-)
Powiem wam ze mialam dosc ciekawy weekend :-)
Moje skurcze skonczyly sie w szpitalu mialam co 10 minut pozniej juz co 8 i niezle bolalo, trafilam na patologie ciazy stwierdzili ze jeszcze mnie potrzymaja, trafilam na dziwnego lekarza ktory mnie zestresowal ze dzidzia jest ze mala i ze byc moze z jakiegos powodu nie przybiera na wadze, na szczescie dzis byl ordynator i powiedzial ze waga jest ok bo 2502+/- 375g na 37 tydzien to OK :-) bo jestem drobna i cztero kilowca nie urodze. Dzis wypisal mnie do domu i odstawil tabsy na podtrzymanie powiedzial ze jak dzidzia chce sie urodzic to nie bedziemy jej dluzej meczyc bo mimo tabletek skurcze nie ustapily calkowicnie troche osłabły, szyjka sie skrocila o 50%, przed wyjsciem dostalam jeszcze ostatnia porcje tabsow na podtrzymanie i jak nie urodze w tym tyg to mam sie stawic na KTG. Mimo wszystko pobyt tam wspominam bardzoo zle zaraz obok jest porodowka ale sie nasluchalam :-D dzis 2 z mojej sali niegiem na cesarki zabralia a ja zielona normalnie stałam z wrzenia ile sie tam dzieje. Widzialm ze przewidzialyscie co sie ze mna stalo :-D az taka ze mnie gadula???

goniap: wstawanie ze stołem to moja specjalnośc a o to ze bede cie w drzwiach na porodowce rozpoznawali to sie nie martw nie takie akcje i nie takie ciezarne tam sa uwierz mi :-D
cypisia- jaka ty spostrzegawcza jestes :-D tak tak jak milcze to znaczy ze zle ze mna :-D

Teraz ide troche polzec wkonu na swoim wyrku bo tam pozarywane :-D trzymajcie sie kobiałki :-) napisze cos wiecej pozniej :-)


Pozdrawiam
 
Witam i ja!
Ja też zazdroszczę już tym które mają swoje słoneczka obok siebie.
Termin mam na drugą połowę czerwca, wię pewnie jeszcze trochę poczekam, a na pewno muszę przeczekać ten tydzień, bo ulubiona ciocia mojej córci, może wziąć urlop najwcześniej od przyszłego tygodnia, a najlepiej bym zniosła gdyby to ona została w domu z córką i wtedy M mógłby być ze mną...
 
Witam moje kochane kobiałki :-)
Powiem wam ze mialam dosc ciekawy weekend :-)
Moje skurcze skonczyly sie w szpitalu mialam co 10 minut pozniej juz co 8 i niezle bolalo, trafilam na patologie ciazy stwierdzili ze jeszcze mnie potrzymaja, trafilam na dziwnego lekarza ktory mnie zestresowal ze dzidzia jest ze mala i ze byc moze z jakiegos powodu nie przybiera na wadze, na szczescie dzis byl ordynator i powiedzial ze waga jest ok bo 2502+/- 375g na 37 tydzien to OK :-) bo jestem drobna i cztero kilowca nie urodze. Dzis wypisal mnie do domu i odstawil tabsy na podtrzymanie powiedzial ze jak dzidzia chce sie urodzic to nie bedziemy jej dluzej meczyc bo mimo tabletek skurcze nie ustapily calkowicnie troche osłabły, szyjka sie skrocila o 50%, przed wyjsciem dostalam jeszcze ostatnia porcje tabsow na podtrzymanie i jak nie urodze w tym tyg to mam sie stawic na KTG. Mimo wszystko pobyt tam wspominam bardzoo zle zaraz obok jest porodowka ale sie nasluchalam :-D dzis 2 z mojej sali niegiem na cesarki zabralia a ja zielona normalnie stałam z wrzenia ile sie tam dzieje. Widzialm ze przewidzialyscie co sie ze mna stalo :-D az taka ze mnie gadula???

goniap: wstawanie ze stołem to moja specjalnośc a o to ze bede cie w drzwiach na porodowce rozpoznawali to sie nie martw nie takie akcje i nie takie ciezarne tam sa uwierz mi :-D
cypisia- jaka ty spostrzegawcza jestes :-D tak tak jak milcze to znaczy ze zle ze mna :-D

Teraz ide troche polzec wkonu na swoim wyrku bo tam pozarywane :-D trzymajcie sie kobiałki :-) napisze cos wiecej pozniej :-)


Pozdrawiam
Miło Cię widzieć Minutka!!!, ale szkoda ze ciągle w 2 paku :-D
 
A ja dzis mam takiego powera ze szok wszystko wypralam zostala posciel na lozkach hmmm kuje w oczach jak nic poprasowane kolejne czeka ciasto sie piecze jeszcze okna firanki odkurzanie a na koniec trawa na ogrodzie boli mnie troche ale mam to w nosie w nocy mialam skurcze co5/7 min wstalam ogarnac salon i przeszlo byla 3 nad ranem wiec wracam do pracy...
 
A ja dzis mam takiego powera ze szok wszystko wypralam zostala posciel na lozkach hmmm kuje w oczach jak nic poprasowane kolejne czeka ciasto sie piecze jeszcze okna firanki odkurzanie a na koniec trawa na ogrodzie boli mnie troche ale mam to w nosie w nocy mialam skurcze co5/7 min wstalam ogarnac salon i przeszlo byla 3 nad ranem wiec wracam do pracy...

Widzę Agatrko,że wzięłaś się ostro za robotę... ja jak na razie wypucowałam łazienkę i upiekłam ciacho... no i byłam na spacerku. Mnie niestety nic nie boli, oznak przedporodowych brak :baffled::baffled::baffled:
Mimo wszystko nie poddaję się. Biorę się za odkurzanie, może coś się ruszy.
Może u którejś z Was trzeba umyś podłogi???? Z chęcią pomogę bo u mnie wszędzie wykładziny:baffled::baffled::baffled:
....aaaaa jeszcze mogę balkonowe okna umyć i to na tyle. Z chęcią umyłabym wszystkie ale mieszkam na 4 piętrze apartamentowca a okna otwierają się po irlandzku tzn na zewnątrz:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Dzien doberek

U nas wszytsko po staremu :tak:
Nic sie nie dzieje, a mysllam, ze synus w ten weekend zdecyduje sie na wyjscie ;-)a tu cisza. Dzis mam takiego lenia ze szok, nic mi sie nie chce nawet wstac i do wc isc :-pPogoda do bani, deszcz pada, cisnienie skacze. Z jednej strony dobrze, ze taka pogoda bo przynjamniej nie bede miala wyrzutow sumienia ze z corcia na spacer nie wyszlam ;-)Dzis leze caly dzien do gory brzuchem :tak:;-)
Ale sie dzis ucieszylam z nowych forumowych dzieciaczkow :-D:-):-):-) i troche zazdroszcze ;-):-)

Milego dnia zycze :tak:
 
a mnie Julka wkurzyła że :angry::angry::angry: zła jestem jak cholera!!! skurcze 15-20 min bez zmian, ale liczę że za tyle nerwów co dzisiaj się najadłam, może coś sie ruszy, a kuje mnie w kroku jak jasna cholera... i nie wiem czy się znowu małpka mała nie przekręciła na pośladkowe!!! niech to szlag!!! brzuch mam napięty i właśnie nie jestem pewna :no::no: oby nie :no:
 
reklama
No ja leżę w szpitalu i zobaczymy co dalej będzie :) W dwupaku będę do czwartku, a potem zobaczymy co ze mną zrobią. Zupełnie mi się nie śpieszy do rozpakowania.... Tym bardziej że dzidzia mała...... Ciekawa jestem ile utyje do czwartku /przez tydzień/ oby chociaż ze kolejne 130g...
To trzymamy kciuki
 
Do góry