reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

cześć laseczki :-D u nas ochłodziło się porządnie, ale słonko twardo walczy z chmurami :-D póki co mamy przeplatankę chmur i słonka, ale już nie pada. na szczęście... Julinka raz się obudziła, ale nie chciała zasnąć i do rana spała z nami ;-) u mnie to jakiś koszmar, każda pozycja jest niewygodna, bo wszędzie mi jakoś ciasnawo hehehe :-D

udanego dzioneczka lolitki :-D
 
reklama
Sukces!
Wczoraj spakowałam torby do szpitala :-D

Miłej soboty, ja się zabieram za robienie pizzy, będziemy dziś jeść i oglądać baje i może jakiś horror :cool2:
Nawet moje dziecko dziś jakieś senne, chyba scenariusz dnia dzisiejszego będzie mu odpowiadał. ;-)
 
hej mamuśki :) u nas jak narazie pogodnie :) właśnie siedzę w szkole za godzinke mam egzamin :szok: ale myślę że dam rade :):) Życzę milutkiego dnia :):);-)
 
no to przyslij mi przepis prosze :tak::-)

A myślisz, że to równie proste, jak nałożenie owoców na gotowy biszkopt i zalanie ich galaretką:confused:;-)

Andzia to najlepiej wklej przepis na odpowiednim wątku, to może ja największe antytalencie kulinarne spróbuję się z tym zmierzyć, a jak nie będzie mi wychodzić, to zrzucę robotę na małża:cool2:
 
Zdaje się, że Minutka się nie udzieliła dzisiaj, co do niej niepodobne :-D Czyżby się coś wykluwało?
Nanya, a jak u Ciebie? Wczorajsze skurcze okazały się przepowiadające, jak mówiła mama?
 
Andzia to najlepiej wklej przepis na odpowiednim wątku, to może ja największe antytalencie kulinarne spróbuję się z tym zmierzyć, a jak nie będzie mi wychodzić, to zrzucę robotę na małża:cool2:

jeszcze sie spocisz, lepiej zostaw taka robote ;-)

Cypisia, moze obydwie wlasnie rodza :-)
 
Carmi ażebyś wiedziała:baffled: Robiłam dziś na obiad leniwe i doszłam do połowy w ugniataniu ciasta i pałeczkę musiał przejąć M., bo ja już ze zmęczenia się na nogach słaniałam - a się nastałam i naugniatałam całe 5 minut:dry: Coraz bardziej kocham moją kondycję i zdaje się, że M. również zaczyna pałać do niej wielką miłością:baffled:
 
reklama
Do góry