reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Monia, Ty nam zazdrościsz truskawek, a my Tobie małego, więc jesteśmy kwita :-D a tak w ogóle witaj! co słychać, jak mały :-D ??
 
reklama
Monia, Ty nam zazdrościsz truskawek, a my Tobie małego, więc jesteśmy kwita :-D a tak w ogóle witaj! co słychać, jak mały :-D ??
Fakt :-D z małym wszystko w porządku właśnie śpi sobie jak aniołeczek więc mam chwilkę wolnego. Poza tym straszny z niego żarłok jak tak dalej będzie jadł to już niedługo będę musiała go dokarmiać :-D
 
Eee, Monia dasz radę :-D no to super, jak u Was dobrze... już Fifi ma 3 tygodnie ale to zleciało...

ups, moja królewna wstała idę jej dać jeść do póxniej ciao lolitki :-D
 
Nie ,nasze łóżeczka pozyczyła ona swojej kuzynce i siostrze i teraz ma jedno odebrac.

Heh, też miałam dostać łóżeczko, bo braciszku mojego kochanego... pożyczał swojemu koledze...
Oddawali je na 3 raty, prosiliśmy się, prosiliśmy i oddali w końcu w takim stanie, że najpierw się popłakałam i wkurzyłam, a później remontowaliśmy z tydzień, ale już jest gites :-)

A co do dziewczyn (Tau, Kaliny, Tricolor), no to rzeczywiście niefajnie, no ale cóż....
 
Ja łóżeczko kupiłam na allegro z łukami :-) z kołdrą poduszką pościelami baldachimem materacykiem, ocharaniaczem na szczebelki i przybornikiem = drugi komplet poscieli za ok 460 zł wiec całkiem dobra cena jak za wszystko :- )

Skurcze dalej mam ale juz troche inne tzn nie sa juz co 10 minut teraz mam co 9, 10, 16, nawet mialam 25 minut przerwy wiec siedze w domu i czekam nie bede sie pchała do szpitala bo moze to tak poprostu :-) a teraz spadam dalej lezec bo krzyza to dzis nie czuje
 
3. Jeśli się sączą wody płodowe, jedziemy do szpitala z brudną, całodzienną wkładką - oni tam sprawdzają....
Zawsze mnie zastanawiało to stwierdzenie "całodzienna wkładka"... to chyba chodzi o zapas wszystkich wkładek, które zużyłaś w ciągu dnia, tak? :-) Bo nie wyobrażam sobie chodzić z jedną przez cały dzień :-D
No i u mnie nadal nic się nie dzieje (oczywiście oprócz tego, że jestem totalnie wykończona i śpiąca). Moja mama stwierdziła, że to były skurcze przepowiadające, pojawiające się na dobę (do 48 godzin) przed porodem właściwym i że tej nocy już mogę rodzić na serio :tak: Nie wiem, czy wierzyć jej doświadczeniu.. w końcu praktykowała na porodówce ponad 20 lat temu ;-) Chciałabym wierzyć, chciałabym już tulić Maleńką i chciałabym... znaleźć się na podium :-D wciąż 3. miejsce czeka...
 
Zawsze mnie zastanawiało to stwierdzenie "całodzienna wkładka"... to chyba chodzi o zapas wszystkich wkładek, które zużyłaś w ciągu dnia, tak? :-) Bo nie wyobrażam sobie chodzić z jedną przez cały dzień :-D
No i u mnie nadal nic się nie dzieje (oczywiście oprócz tego, że jestem totalnie wykończona i śpiąca). Moja mama stwierdziła, że to były skurcze przepowiadające, pojawiające się na dobę (do 48 godzin) przed porodem właściwym i że tej nocy już mogę rodzić na serio :tak: Nie wiem, czy wierzyć jej doświadczeniu.. w końcu praktykowała na porodówce ponad 20 lat temu ;-) Chciałabym wierzyć, chciałabym już tulić Maleńką i chciałabym... znaleźć się na podium :-D wciąż 3. miejsce czeka...


zwłaszcza, że teraz jakaś dziewczynka na podium by się przydała :-);-)
No to pakuj się :tak:
 
Hej

U mnie dzis dosc ciepo ale bez slonca, pomylam tylko podlogi i ugotowalam obiad i nic mi sie wiecej nie chce. Trzebabybylo isc z corcia na spacer, a ja zamiast tego wole polezec na sofie. Jak tam u Was mamusie dajecie rade ze spacerkami starszych pociech :confused:

A co do wyprawy do szpitala to sama nie wiem jak bedzie. Postaram sie jak najszybciej bedzie sie dalo ;-)ale musze poczekac na meza az zdazy dojechac zpracy i zalatwic opieke nad corcia.

minutka starsznie jestem ciekawa czy cos ci sie rozrusza i czy bedziesz juz tulila dzidzie. Trzymaj sie :tak:

Ale mi smaku narobiłyście tymi truskawkami, a ja niemogę ich jeść bo podobno uczulają :-(
Tak uczulaja tak samo jak np pomidory czy gruszki. Ale jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedzaiala czy akurat uczulaja Twojego maluszka. Mnie lekarz zalecil zjesc dopoludnia np kanapke z pomidorem i czekac 24h jezeli nic sie nie stalo (czyli nie wysypalo dziecka) to moglam jesc, a jezeli wysypalo to musialam zrobic przerwe na jakis czas, ale po potem znow mozna sprobowac.
 
martusiu - sama jestem ciekawa co z tego bedzie moglo by sie ruszyc w jedna albo w druga bo takie stanie w miejscu mnie wkurza niezdecydowana ta moja dzidzia chyba za tata
 
reklama
Hej mamunie fajnie macie z tymi truskawkami tu są ale sztuczne ja cholera:-Dprzyślijcie trochę my z mała czujemy się dziś świetnie wzdęcia mineły ale sok z śliwek pijemy chyba pomaga:tak:
 
Do góry