reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
widze że dziś mało kto tu zagląda - pewnie wszystkie rodzą :-D:-D:-D.
Przepis wkleiła Kami wkońcu to ona wszystkim smaka narobiła;-);-);-)

A ja męża wypędziłam na piwo z kumplami , niech idzie bo niedługo wszystko sie mu ukruci:-D:-D:-D a ja ogarniam trochu chatke .
Jutro mam gości , niemogę sie doczekać jak zobaczę córcie mojej psiapsiółki , jest taka słodka ,i pulchniutka :-):-):-) ma dopiero miesiąc a waży 5kilo! słodziaczek jeden:-):-)
 
Czesc dziewczynki!!

Ja tez co dopiero skonczylam sprzatac,cos we mnie wstapilo tak od paru dni,ze przewracamdom do gory nogami,moja mama jest z nami juz tydzien i co mi chce pomoc,to wypedzam je z Viki na spacer a ja szaleje,no chyba ten wielki dzien juz blisko..:-D:-D
Od paru dni mam nieregolrne skorcze,no ale jeszcze niewiadomojak dlogo mala kaze nam na nia czekac:-)
Zycze Wam pieknego slonecznego popoludnia i codownej niedzieli...Uciekam wyjac ciasto z piekarnika bo tez mam dzisiaj gosci:happy2::happy2:
 

Od paru dni mam nieregolrne skorcze,no ale jeszcze niewiadomojak dlogo mala kaze nam na nia czekac:-)

No własnie z tymi skurczami to tak róznie bywa, ja tez mam od kilku dni cały czas skurcze ale bezbolesne i nieregularne a jak w piatek byłam u gina to mówił ze głowa jeszcze wysoko...wiec moze to skurcze przepowiadajace na tydzien przed porodem.....chciałabym troche wczesniej urodzic niz w terminie no ale mała sama zdecyduje kiedy ma wyjsc.....:-)
 
Czy Wam sie dziewczyny tez tak chce spac?? Tak jak jeszcze niedawno nie moglam wogole spac, ta teraz najchetniej spalabym caly czas. Ciekawa bylam czy to normalne dla tego stadium..?;-)
 
No właśnie coś umilkła dziś MINUTKA - miała skurcze więc może naprawdę pojechała do szpitala......
A ja miałam już dzis gości -zrobiłam na tą okazję pyszny deser na zimno (śmietankowo-czekoladowy)- taki z paczki- ale wszystkim smakował!
Teraz odpoczywamy z mężem.
 
Czesc dziewczyny :-) Widze ze ktos wspomnial o skurczach przepowiadajacych ale ja nie mam pojecia jak sie je odczowa :no: To moja pierwsza ciaza i juz tak sie niecierpliwie.Mam termin na 30 maja ale jak bylam u lekarza pare dni temu to powiedzial ze sie nie zapowiada na porod bo jak to okreslil "pani lozysko jeszcze nie jest do porodu" i jesli nie urodze do konca maja to mam byc u niego 4 czerwca.Juz tak sie denerwuje... czasem wydaje mi sie ze przez krotka chwile mam jakby maly skurcz w dole brzucha ale nie wiem czy to cos ze strony jelit czy wlasnie macica daje jakies znaki,gdyz nie mam pojecia jak to sie objawia.Moze moglybyscie cos napisac :szok:
 
Witaj Natimove niestety co do skurczy to ci niepomoge bo sama niemam pojęcia jak wyglądają , podbno te przepowiadające to takie jak przy okresie . myśle że jak przyjdą te właściwe to napewno ich nieprzegapimy:-D:-D:-D
 
Co znaczy że łożysko nie jest do porodu? Że w sensie nie osiągnęło III stopnia?
Zna się któraś na tym? Bo jeśli o to chodzi, to ja mam już łożysko do porodu i w zasadzie bym się nie obraziła, jakby za tydzień było po sprawie :-)

Spakowałam torbę do szpitala właśnie przed chwilą. Stoi już sobie koło łóżeczka i czeka. Do tego latam po domu, jak szalona i co rusz coś sprzątam, układam, prasuję, piorę... W zasadzie muszę jeszcze popełnić pranie zmiany pościeli, którą babcia kupiła Małemu, wyprasować to i wszystko będzie gotowe.
A mówią, że jak wszystko gotowe, to Dzidzia wtedy wyłazi. Fajnie by było :tak:
 
reklama
Co znaczy że łożysko nie jest do porodu? Że w sensie nie osiągnęło III stopnia?
Zna się któraś na tym? Bo jeśli o to chodzi, to ja mam już łożysko do porodu i w zasadzie bym się nie obraziła, jakby za tydzień było po sprawie :-):tak:

Właśnie o to chodzi 3 stopień to już łożysko dojrzałe i można rodzić ale cypisiu poczekaj jeszce troche bo twój suwaczek 34 tydzień dopiero pokazuje :tak:
 
Do góry