reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

no właśnie oto chodzi że ona twierdzi bym sie niefatygowała i nic nieszykowała ( zna moje zdolności i sie boi bidulka:-D:-D) ale ja tak polskim obyczajem ;-) choć jakąś sałatke chciałam zaserwować , ciasto to kupie no i lody bo wkońcu dziecko będzie
 
reklama
Dzień dobry Grubaski :-)
U mnie też z tymi nocami nie najlepiej.Ale za to no sobie odsypiam. Dziś wstałam o 11.30 :szok:! Jak tak was czytam, to tak sobie myślę, że za parę dni, to będziecie się hurtowo wypakowywać ;-) Ja mam termin na 8 czerwca i tak na prawdę nic szczególnego nie czuję. Nawet te skurcze B-H mam bardzo rzadko. Brzuch mi się stawia raz na ruski rok. Owszem, bolą mnie pachwiny i czasem spojenie, jest mi ciężko jak diabli i czasami czuję takie leciutkie bóle miesiączkowe , ale bardzo rzadko. Poza tym cisza. A nie bardzo chciałabym przenosić :no: Choć nie powiem, im bliżej to mam większego stracha!
Wczoraj , ponieważ mój T miał wolne, był dzień porządkowy. Ale skończyło się na tym, że ja pościerałam tylko kurze, bo potem nie mogła się już ruszać i nie miałam siły na więcej, a moje kochanie posprzątało,poodkurzało, pomyło podłogi i jeszcze zrobił obiad. Kochany jest!:tak:
A tak w ogóle, to rozumiem, że Tau się obraziła ( na nas wszystkie???) i nie chce z nami gadać. Ale co jest z Kaliną i Tricolor? Czyżby solidarność jajników :-)? Szkoda :confused::confused::confused::confused::confused:
Miłego dnia!
 
Ansiu, witaj krajankę :-D a już myślałam, że ze Świętokrzyskiego jestem sama :-D

Kasiu, tą burzę miałaś złośliwą :-D a u mnie zamiast lać bo gorąco i duszno, to słońce wylazło... a niech to cholera taką pogodę :-D

Taki mam jakiś głupkowaty nastrój... siadłabym i płakała... jakąś chandrę złapałam, mała śpi a budzi się co 5 min z płaczem... póki co spi już dłuższą chwilkę... może ząbki jej idą i swędzą... bidula się męczy... ale i tak wyszło jej już 10 :-D więc większość ma na wierzchu :-D
 
A tak w ogóle, to rozumiem, że Tau się obraziła ( na nas wszystkie???) i nie chce z nami gadać. Ale co jest z Kaliną i Tricolor? Czyżby solidarność jajników :-)? Szkoda :confused::confused::confused::confused::confused:
Miłego dnia!

Ja nic o żadnym obrażaniu niewiem , chyba coś przeoczyłam:baffled:

Podejrzałam trochu lipcówki i wiecie że one też mają 1 rozpakowaną.
 
Ostatnia edycja:
ireczko tak to bywa jak sie kogoś prosi ale na alegro widziałam fajne łóżeczka i to z przesyłką za naprawde nieduże pieniążki . A ty kupiłaś już i czekasz na odbiór ?
Nie ,nasze łóżeczka pozyczyła ona swojej kuzynce i siostrze i teraz ma jedno odebrac.
 
ja czekam na meza, bo dzisiaj mamy łóżeczko skręcać i zobaczyć czy trzyma pion, hahah bo je wzięłam od siostry a troche dzieci juz w nim spalo :tak:
ja ciagle czekam ze dziewczny sie jednak odezwa, forum jest dla wszystkich!!









 
niby sa, ale kto to wie.powinni sie okresli czy maja i oddaja czy nie bo nie bede wydawac kasy jak jest.
 
no właśnie oto chodzi że ona twierdzi bym sie niefatygowała i nic nieszykowała ( zna moje zdolności i sie boi bidulka:-D:-D) ale ja tak polskim obyczajem ;-) choć jakąś sałatke chciałam zaserwować , ciasto to kupie no i lody bo wkońcu dziecko będzie
no to zrob salatke i bagietke do tego, ale nei przyprawiaj moze, tylko dopiero jak przyjada, zapytac sie czy solic, pieprzyc, postawisz przyjaciolke juz przed faktem dokonanym :)
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Ale mi smaku narobiłyście tymi truskawkami, a ja niemogę ich jeść bo podobno uczulają :-( Jak bym wiedziała że tak wcześnie urodzę to bym się wszystkiego najadła na zapas :-D a teraz tego nie można i tamtego :-( Ech ale jakoś dam radę.
 
Do góry