reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hej dziewczynki!

Juz sama nie wiem, czy mam Wam tej pogody zazdroscic, czy nie. Bo w sumie ja nie wiem co to dusznosci, puchniecie nog, czy bycie spoconym!! Jak sie trafi troche slonca to cud!! Dzis jest nawet ladnie ale wiaterek powoduje, ze nie jest goraco. Wiec byc moze na okres ciazowe lepiej jest mieszkac w takim kraju jak IRl:-)
U mnie problemy ze spaniem jakos nagle sie skonczyly. Ciekawe to, bo myslalam, ze raczej juz zostana do konca. A tu nagle od dobrego juz tyodnia przesypiam cale noce z jedna pobudka na siusiu. :tak:
Zaczynam powoli umawiac sie na ostatnie przed porodem wizyty u fryzjera i na paznokciach....potem raczej nie bede miec na to czasu wiec trzeba sie doprowadzic do porzadku za wczasu:-)
Dzis na szkole rodzenia zwiedzalismy sale poporodowe i ogladalismy male kruszynki...takie slodkie bobasy:-)
 
reklama
Hej dziewczynki,

Ja znowu pisze z kawiarenki :( hmm moze w poniedzialek bede juz miala swoj sprzet ale najpierw musimy sie upewnic czy to na pewno wina ladowarki. Ktora czy tak czy inaczej bedziemy musieli zakupic bo moj kochany postanowil ja sam sprawdzic i rozebral tak ze juz sie nie da zlozyc.

Ja siedze w domu - ale moj upragniony urlop nie jest taki upragniony bo ciagle jestem w stresie, no i nudzi mi sie cholernie a jeszcze nie mamy dostepu do netu. Ja juz prawie jestem zdecydowana na powrot do PL ale ciagle sie wachamy w szczegolnosci J a czasu malo zostalo:zawstydzona/y: do podjecia decyzji. Ech wyzale sie kiedys na zamknietym.



Pogoda w Dublinie ok jak to lato- pada chociaz dzisiaj tylko przez chwilke. A co do spania w nocy to u mnie roznie bywa ale raczej nie mam problemow tylko zeby zasnac moj mezus musi mnie miziac troszeczke ale to zajmuje tylko chwilke:tak::tak:
 
a ja Was powkurzam i pokaze co na podwieczorek dzis "zmontowalam" :-D

juz polowy nie ma, kazde z nas po cwiartce i witaminek na dzis wystarczy :-p

u mnie tez nadal cisza. Brzuchol mnie boli codziennie, z dnia na dzien posiedzenie w wc staje sie dla mnie coraz wiekszym wyczynem :dry: ponoc brzuch ciut nizej od soboty, jak mi dzis znajome oznajmily, ale Malej nadal ani sie sni na swiat wychodzic :-(
takze czerwcowka bede jak nic ;-)

a co do znieczulenia, to nei wykluczam, ale mam nadzieje, ze obejdzie sie bez, bo boje sie go bardziej niz porodu :sorry2:
 

Załączniki

  • torcik.jpg
    torcik.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Kobietki wróciłam właśnie u rodzinki jakies 36 km ode mnie ale sie bałam zeby tam nie zaczac rodzic hahaah.... Zdazylismy dojechac do domu a tu nagle bummm wkoncu to co wisialo w powietrzu walnelo ulewa i burza niestety tylko przez 5 minut :-( dopiero dzis na zdjeciu zobaczylam ze ja jednak jestem gruba :-D ale mam ten brzuch jeszcze ubralam bluzke w ktorej jest jakies 2 razy wiekszy niz w rzeczywistosci :-D
 
Kobietki wróciłam właśnie u rodzinki jakies 36 km ode mnie ale sie bałam zeby tam nie zaczac rodzic hahaah.... Zdazylismy dojechac do domu a tu nagle bummm wkoncu to co wisialo w powietrzu walnelo ulewa i burza niestety tylko przez 5 minut :-( dopiero dzis na zdjeciu zobaczylam ze ja jednak jestem gruba :-D ale mam ten brzuch jeszcze ubralam bluzke w ktorej jest jakies 2 razy wiekszy niz w rzeczywistosci :-D

Aleś se pocukrowała nie ma co :-D a ja jestem zla bo mi się autko zepsuło!!!! wrrrr i garażuje się u mechanika w warsztacie... kurde gosciu zdziwiony, że się silnik nie zapalił... cholera głupi to ma szczęscie :-D

u nas miało padać, a upał niemiłosierny i deszczu jak nie było tak nie ma...
 
a ja Was powkurzam i pokaze co na podwieczorek dzis "zmontowalam" :-D

juz polowy nie ma, kazde z nas po cwiartce i witaminek na dzis wystarczy :-p

No teraz to pojechałaś po całości :angry::angry::angry:, skąd ja o tej porze wezmę coś co choć trochę będzie przypominać to cudo :szok:.
 
Aleś se pocukrowała nie ma co :-D a ja jestem zla bo mi się autko zepsuło!!!! wrrrr i garażuje się u mechanika w warsztacie... kurde gosciu zdziwiony, że się silnik nie zapalił... cholera głupi to ma szczęscie :-D

u nas miało padać, a upał niemiłosierny i deszczu jak nie było tak nie ma...


Ze niby ja cukrowac nieeee :p :-D:-D:-D:-D tez bym byla zla jakby mi sie zepsulo na szczescie nie grozi mi to bo nie posiadam ja mam szoferow w domu hehehhe :-D


Kurde od godz 20:09 mam skurcze jedne bola inne nie naliczylam juz 8 :baffled: a lekarz powiedzial mi ze jak bedzie wiecej niz 10 to mam jechac do szpitala:baffled::baffled::baffled: moze wezme nospe???? I krzyz mnie boli i kosc ogonowa :baffled::baffled: kurde ja nie jestem jeszcze gotowa:baffled::baffled: a mama moja sie smiala ze wrocimy to urodze bo mnie po drodze wytrzeslo w aucie :dry: choleraaaaa no ooo Brac nospe?????????????
Zobacz jaka gruba na tym zdjeciu a w rzeczywistosci ze 2 razy mniejsza :tak::tak::tak::tak: chyba :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
grubasss2.jpg
 
Ze niby ja cukrowac nieeee :p :-D:-D:-D:-D tez bym byla zla jakby mi sie zepsulo na szczescie nie grozi mi to bo nie posiadam ja mam szoferow w domu hehehhe :-D


Kurde od godz 20:09 mam skurcze jedne bola inne nie naliczylam juz 8 :baffled: a lekarz powiedzial mi ze jak bedzie wiecej niz 10 to mam jechac do szpitala:baffled::baffled::baffled: moze wezme nospe???? I krzyz mnie boli i kosc ogonowa :baffled::baffled: kurde ja nie jestem jeszcze gotowa:baffled::baffled: a mama moja sie smiala ze wrocimy to urodze bo mnie po drodze wytrzeslo w aucie :dry: choleraaaaa no ooo Brac nospe?????????????
Zobacz jaka gruba na tym zdjeciu a w rzeczywistosci ze 2 razy mniejsza :tak::tak::tak::tak: chyba :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Zobacz załącznik 135465
Mierz czy są regularne, weź nospę. Bo jakbyś miała rodzić to ci po niej nie przejdzie, potm ciepła kąpiel i jak się wtedy skurcze wzmogą to do szpitala...

co do samochodu... jutro ma być gotowy... oby :-D bo oszaleję :-D

a co do zdjęcia, to kochana niezła z ciebie dżaga :-D ślicznie ci :-D fiu fiu
 
Mierz czy są regularne, weź nospę. Bo jakbyś miała rodzić to ci po niej nie przejdzie, potm ciepła kąpiel i jak się wtedy skurcze wzmogą to do szpitala...

co do samochodu... jutro ma być gotowy... oby :-D bo oszaleję :-D

a co do zdjęcia, to kochana niezła z ciebie dżaga :-D ślicznie ci :-D fiu fiu

Chyba tak zrobie ze wezme i zobacze. Jasne dżaga XXXXXXXXL :-D:-D:-D Ale ja tak lubie ten brzuszek ze moglabym miec go juz na zawsze :-D podoba mi sie, smutno mi bedzie jak go zabraknie heheh

wzielam ta nospe, kiedy to powinno zadzialac??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba tak zrobie ze wezme i zobacze. Jasne dżaga XXXXXXXXL :-D:-D:-D Ale ja tak lubie ten brzuszek ze moglabym miec go juz na zawsze :-D podoba mi sie, smutno mi bedzie jak go zabraknie heheh

wzielam ta nospe, kiedy to powinno zadzialac??

szczerze... hmmm mnie to jak boli to biorę dwie naraz, i przechodzi ok pól godz do godziny... ale poważnie ślicznie wyglądasz!!! aż promieniejesz mamusiu :-D i wcale nie jesteś gruba, śliczności :-D a co do brzuszka zrób sobie drugie i znów będzie brzuszek ;-);-)
 
Do góry