reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dobra laski ide spac bo znowu skurcz wole to przespac wrazie co :-D
Spijcie dobrze brzuchatki mam nadziej ze jutro zamelduja sie same dwupaki i ja tez 2w1
:-)
 
Witam wieczorkiem

Rano padal deszcz ale szybko sie rozjasnilo wyszlo sloneczko i bylo dosc fajnie i cieplo :-)
Z jednej stronyzazdroszcze Wam tych upalow, a z drugiej wole jak jest chlodniej bo teraz przy koncu lepiej sie oddycha no i nie puchnie. Jak tu dogodzic ciezarowce :p

Jak ty wstajesz przy 3-latce o 10? Mój jak dośpi do 8 to jest święto
Spi razem ze mna ;-) chodzi spac o 21 i wstaje 9-10 :-)
Czasami wstaje wczsniej i wtedy oglada bajki w TV albo sie bawi a ja sobie drzeme ;-)

wlaśnie mialam Martusi o to samo pytać. w szoku jestem. mój codziennie 6.50 wstaje. pewnie przez męża bo o tej porze się budzi do pracy. w sumie mały ładnie przesypia bo od 21 do 6.50 z jedną wedrówką do naszego łóżka :dry: a w dzień od ok. 14.30 do 16.30 czyli mam dla siebie dwie godzinki właśnie i nadrabiam zaległości na forum :-)
Sandra tez wstawala keidys wczesniej, ale odkad zalozylam jej w okno grube i ciemne zaslonki to slodko spi od 21 do 7-8 u siebie, potem przychodzi do nas i tak sobie z rodzicami kima :tak: Maly spioszek z niej :-D tak jak z rodzicow :-p;-) W dzien nie spi odkad skonczyla 2 latka.
 
Dzien doberek :-)
Ze niby pierwsza???
No wiec kochana cala noc w skurczach bolach i mekach od 4 chodze po domu normalnie po scianach, wczorajsza nospa oslabila troche skurcze na jakies 40 minut, zaraz ide pod prysznic wezme jeszcze raz nospe chociaz juz nie wierze w to ze zadziala skurcze mam co ok 10 minut bol krzyza jak cholera i podbrzusza. Mam nadzieje ze to nie jest to??? :-( Chcialabym urodzic w terminie! Nie wiem czy jechac z tymi skurczami do szpitala???

Dzis pewnie nie bede pisała za duzo bo cierpiaca jestem i siedziec mi nie w nos.
Milego Dzionka :*
 
witam :) ja wczoraj chyba sobie zachwaliłam że spałam całą noc...hehe już dziś tak pięknie nie było :) co chwilke toaleta :p moja mała taksię wczoraj wieczorkiem rozszalała że myślałam że do rana nie skończy hehe :) u nas dziś pochmurno :( Życzę milutkiego dnia
 
reklama
i ja witam się i do zadań domowych uciekam, bo dzisiaj wielki dzień, zatwierdzenie terminu cc, a opcja pierwsza to 25 maj, druga 29 maj, a trzecia 1 czerwiec. Zobaczmy jaka będzie decyzja lekarza.

A i właśnie kiedyś pytałam o Tau, ona tak celowo ucichła, czy już dawno rozpakowana a my nic nie wiemy:confused:
 
Do góry