reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

u nas gorąco jak w ukropie... coś się zanosi na deszczysko... ja tam nie jestem meteopatką, ale jak mi ciśnienie walnie to jest tragedia... jakbym umierała... a właściwie, już można powiedzieć, że ciążę mam donoszoną to niech wyskakuje :-D dzisiaj mają być gwałtowne burze i po nich ma się ochłodzić... może mi to ciśnienie spadnie, bo mam mroczki przed oczami i ledwo na oczy widzę... a najgorsze że Julinka nie spi i muszę mieć ją na oku...


U mnie tez maja byc juz od kilku dni i ich nie widac :baffled: a moglo by walnac porzadnie to by mnie przestala glowa bolec :-D
Przekup mala i idziecie razem spac :-p:-p:-p
 
reklama
Czesc mamusie :-)

U nas wszystko ok. Tylko pogoda dolujaca bo pada od rana :dry:
Przesypiam cale noce zasypiam okolo polnocy i wstaje przed 10 :tak::-D w nocy jedno siusiu :-) normalnie idealnie heeheh trzeba sie wysypiac jak sie teraz da bo nie wiadomo co bedzie potem ;-)
Ja nie nazekam na koncowke ciazy jak dla mnie ejst caly czas tak samo z tym z e brzuszek wiekszy. Czasami tylko przeszkadza ale da sie wytrzymac ;-)Ogolnie mowiac w ciazy moglabym chodzic non stop :-D:-D:-D:-D

Dziewczyny a decydujecie się brać znieczulenie podczas porodu, czy raczej odpuszczacie? U mnie ta przyjemność kosztuje 300-400zł
Za pierwszym razem nie potrzebowalam, wiec nie wiem jak bedzie tym razem. Ale jakby co to biore to pod uwage ;-)no i u mnie znieczulenie jest darmowe.

Monika trzymaj sie jeszcze nie jedna klotnia przed Wami mlodymi rodzicami ;-)Bedzie dobrze :-) A meza nie sluchaj, nie wie co gada ;-)Jestes mama i wiesz co robioc zeby dobrze bylo, a z dzieciecymi kolkami to roznie jest, czasami sa niewiadomo od czego. Na kolke ponoc pomaga masaz brzuszka okreznym ruchami w przeciwna strone do wskazowek zegara. Buzka dla Was.
 
Witam,
U nas w nocy był deszcz i dzisiaj troszeczkę chłodniej niż wczoraj... i bardzo dobrze przynajmniej jest czym oddychać...
o wiele lepiej się czuję jak jest taka pogoda niż tak jak wczoraj ukrop nieziemski, normalnie lało się ze mnie i co chwilkę brałam prysznic bo nie wyrabiałam, czułam się jak spocona słonica...
Naszczęście dzisiaj jest o niebo lepiej...
Zaraz idę na miasto, muszę kupić świecę i jakąś pamiątkę, bo w niedzielę mamy chrzciny i mój mąż jest chrzestnym... oby nie było upałów...
Pozdrawiam...
 
Czesc Dziewczynki
ale Wam dobrze z t pogoda...j tak samo jak dziewczyny z Irlandii od paru lat dobrego lata nie widzialam, dzis tez w standardzie deszcz bleee i jakies takie samopoczucie slabe. w Nocy malo spalam, bo mam to cholerne uczulenie na brzuchu i na piersiach, od poniedzialku nie spozywam tego gownianego soku z cytryny a brzuch caly w wysypce tzw.pokrzywce i straszliwie swedzi. A dzies ide na USG z takim brzydkim brzucholem. Troszke sie stresuje ale i tez troszke ciesze ze zobacze corcie no i bedziemy przedyskutowywac opcje tego nieszczesnego przekrecania dzidzi.
Mowicie dziewczynki o znieczuleniach... jesli uda sie uniknac cesarki to bedziemy probowac ile sie da bez znieczulenia, ale na szczescie jest tutaj za darmo i nic nie musze ustalac wczesniej wiec jak przerocze swoja granice akceptacji bolu to bede krzyczec w nieboglosy by dali mi cos na ten cholerny bol :-)

Jak słyszałam kiedyś od innych dziewczyn,że końcówka ciąży jest najgorsza to można powiedzieć,że nie brałam sobie tego zbytnio do serca, ale teraz przyznaje,że to święta prawda u mnie się to sprawdza. Przez 8 mies czułam się ok i mogłam robić wszystko,ale teraz jakoś ochota jest ale sił brakuje i ból nie pozwala, no i dodatkowe 20kg obciążenia, no i ten brzuch wielki przeszkadza, poruszam się jak żłów na ulicy.
Wy też tak macie moje miłe?

tak Dorotka tez tak mam... jęczę ile sie da i jak głosno sie da... juz sie końca doczekac nie moge
Agatka- troche nie fajnie brzmia te twoje relacje z mama...ale rozumiem nic na sile i sama sobie winna wazne byscie w mieli spokoj i dobra, zdrowa atmosfere :-)
 
Witam u nas z rana było przyjemnie a teraz taki upał i duchota ze nie idzie wytrzymac.
W koncu kupiłam kosmetyki dla małej, jescze musze rzeczy i wanienke przywiez i pieluchy kupic. Powiem wam ze ledwo chodze i dycham przy tych upałach.
Co do znieczulenia to 3 razy rodziłam bez wiec teraz nawet o tym nie mysle, mam szybkie i lekkie porody wiec mam nadzieje ze ten tez taki bedzie.
 
Przesypiam cale noce zasypiam okolo polnocy i wstaje przed 10 :tak::-D
Jak ty wstajesz przy 3-latce o 10? :szok: Mój jak dośpi do 8 to jest święto :tak:
U nas upał niemiłosierny i wcale się nie zapowiada, żeby miał dziś popadać jakiś ożywczy deszczyk. Z utęsknieniem czekam na chłód wieczora :-)
 
reklama
Jak ty wstajesz przy 3-latce o 10? :szok: Mój jak dośpi do 8 to jest święto :tak:
U nas upał niemiłosierny i wcale się nie zapowiada, żeby miał dziś popadać jakiś ożywczy deszczyk. Z utęsknieniem czekam na chłód wieczora :-)


wlaśnie mialam Martusi o to samo pytać. w szoku jestem. mój codziennie 6.50 wstaje. pewnie przez męża bo o tej porze się budzi do pracy. w sumie mały ładnie przesypia bo od 21 do 6.50 z jedną wedrówką do naszego łóżka :dry: a w dzień od ok. 14.30 do 16.30 czyli mam dla siebie dwie godzinki właśnie i nadrabiam zaległości na forum :-)
u mnie codziennie skurcze ale niebolesne. maly skacze jednak po pęcherzu czy szyjce jakby i muszę niemal okrakiem chodzić bo tak boli. bylam dziś u kuzynki i widziałam jej maluszka. tak bym chciała swojego już przytulić :happy2:
 
Do góry