reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam dziewczynki ;-)

U nas dzis super pogoda i świeci słonko super bo po wczorajszym całym dniu deszczu załamka:-)
A ja czekam az mi sie pranko skonczy prac, powiesze i zmykam do fryzjera, mam juz za dlugie włosy i problem z ich układaniem nie wspomne ze gdzie juz kolorek zaginął. Ale jak sie ma krótkie włosy to czesto trzeba farbowac niestety. Wiec humorek choc dzis nie mam zły po wizycie u fryzjera napewno sie jeszcze bardziej poprawi.
Cos mnie brzuszek dzis boli od rana, mam wrazenie jakbym za chwilke okres dostac miała...jakos dziwnie sie z tym czuje.....a wizyta dopiero w piatek, no zobaczymy co bedzie.

Miłego dnia dziewuszki zycze :-)
 
reklama
Minutka jak ja zazdroszcze tego podjadania slodyczy. Niestety z moim cukrem musze sie od nich trzymac z daleka:blink:.
Blumetka mnie tez jakos dziwnie dzisiaj brzuch boli. :baffled:
 
Blumetka mnie tez jakos dziwnie dzisiaj brzuch boli. :baffled:

Anavel czasami własnie tak niewinnie moze zaczac cos sie dziac.
Chociaz patrzac na twój suwaczek spokojnie mogłabys juz rodzic. Ja jednak chcialabym aby minął mi 38 tydzien wiec wolałabym sie wstrzymac jeszcze tydzien. Chociaz pierwszego syna rodziłam włąsnie na poczatku 38 tygodnia i wazył 3700 , tylko ze wtedy zaczeły mi wody odchodzic a własciwie okazało sie ze nie odchodza tylko sie sacza, wiec w szpitalu przebili mi pecherz wody całkiem odeszly i chciał nie chciał musiałam urodzic:-)
 
witajcie

ja dzisiaj postanowiłam odpocząć i zrobić sobie dzień piękności,
jedyne co zrobię to ugotuje rosołek, a potem zajmę sie sobą na ile to będzie możliwe .. oczywiście , ha ha ha ha:tak:








 
Ja w dalszym ciągu mieszkam sobie u mamy i powiem wam że dobra jest taka pomoc na początku zwłaszcza przy pierwszym dziecku. :-(

oj pozazdrościć , ja niestety niebęde mogła na nikogo liczyć , choć wszyscy blisko .Mama pracuje , teściowa po operacji ( mały zabieg) no ale teraz będzie umierająca przez pół roku a druga teściowa też pracująca a pozatym nielubi sie wtrącać chyba że poprosze, a boje sie jak cholera że sobie nieporadze a najgorzej 1 kompania :confused:


My tez tak samo jak Dee wybralismy sie do kina w ostatni weekend...i tez na anioly i demony-super film, .

USG mam w czwartek . :-)

w kinie niestety już bym niewysiedziała :baffled: ale czytałam książke już dość dawno i bardzo mi sie podobała:tak::tak:
A usg też mam w czwartek:tak:

No co do naszych mam, to ja mieszkam ze swoją, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to będzie jak już urodzę, bo moja mama to nie zabardzo się cieszy,że będzie dziecko w domu...
dziwne ale prawdziwe
poprostu nie lubi dzieci moja mama.!

no rzeczywiście dziwne , zwłaszcza że jesteś jedynaczką , no ale może jak maleństwo będzie na świecie stanie sie babcinym oczkiem w głowie:tak::tak::tak:

Najbardziej przeraża mnie myśl, że Mama mojego M. planuje do nas przyjechać w pierwszej połowie lipca, a że boi się lecieć sama samolotem, to chce wziąć swojego znajomego . No i jeszcze ona niestety tak ma, że jak nie jest po jej myśli, to forsuje swoje zdanie tak długo, aż się jej posłucha -

a tesciowa ahhh to inna bajka...albo raczej horror!!! ktory zacznie sie jakos okolo 20.07 i chyba potrwa jakies 10 dni no chyba ze ja oddeleguje szybciej na tesciowa to musze sie porzadnie nastawic...

CZYŻBY WIĘCEJ DRAKULI SIE UJAWNIAŁO:-D:-D:-D

Co do pomocy mojej mamusi to liczę nią nią bardzo raz że mieszkamy z nią razem dwa ze jest położna z ponad 30 letnim doświadczeniem pracowała na OIOM ie noworodków i ufam jej bezgranicznie :happy2:

masz duże szczęście Magni , taka mama to skarb

Oj Ewuniu czy to juz tak jest ze jak Adas to wredna tesciowa :-D hehehe ja tez mam Adama i "super" tesciowa. Moja twierdzi ze jestem wiatropylna :-D:tak::tak::tak:

Mój też adam , ale nie jest żle z tą moją teściową , raczej mi niepodskakuje bo wie że zadzieranie zemną jej sie nieopłaca:-D:-D:-D

Wczoraj załapałam doła , bo mężuś chciał mnie zabrać na kurczaczki kfci lody a ja nieszczęsna wyprałam moje 1 spodnie ciążowe i niemiałam co na dupe włożyć po przegrzebaniu szafy i godzinnym płaczu pojechałam w spodniach od piżamki:tak::tak: ale wróciłam z nowymi ( 2 pary zakupiłam odrazu) teraz żadne wyjście nie jest mi straszne:-D:-D szukałam tez jakiś bluzeczek ale ozgrozo wszystko teraz takie kłóse i brzucholek na wierzchu :baffled::baffled::baffled:.

Dziś też robie pranko - torbe do szpitala wrzuciłam do pralki , a potem biore sie za ciuszki ... najwyższa pora

Niemam dziś truskawek , bo bazarek w środy nieczynny :baffled::baffled: ale zato gotuje mi sie zupka szczawiowa ....uwielbiam
 
Witajcie kangurzyce:tak:
Wpadłam na chwilę si przywitać i zaraz chyba pójdę spać. u nas w nocy była okropna burza i pół nocy nie przespane, teraz mi jakos słabo i w głowie się kręci, położę się to może przejdzie.

Na razie, zajrzę potem.
 
cypisia - super, że się udało z tym nazwiskiem :-)
maleństwo - superr, że Ci dobrze idzie z tymi egzaminami, trzymam kciuki za następne!
U mnie sesja będzie lightowa, ale za to..odbędzie się ona po tym, jak już urodzę, więc w trójkę idziemy na egzaminy :-D

...
My tez tak samo jak Dee wybralismy sie do kina w ostatni weekend...i tez na anioly i demony-super film, ale co mi malenstwo w brzuszku wyprawialo.. chyba sie biedulka tych halasow bala, wyginalo ja w kazda mozliwa strone, brzch caly czas twardy ahhh chyba jej juz takiej "rozrywki" fundowac nie bede.

Ja się wybrałam jakieś czas temu na Kochaj i Tańcz i myślałam, że rozniosę to kino, tak mi było źle, byłam bardzo rozdrażniona, choć wtedy dziecko mi się przekręciło głową do dołu, ...wziełam 2 nospy i jakoś wysiedziałam do końca.... nie było warto się męczyć i więcej do kina w ciąży, jak już dziecko słyszy, ja się nie wybiorę :zawstydzona/y:

...
Kobietki powiedzcie czy was tez tak bola szczypia i swedza brodawki??? Mnie w nocy zaczely i sie wsciekne co mam z tym zrobic?????

Mnie swędzą i bolą i szczypią i wtedy "daję do całowania" :-D ...i jest baaaardzo przyjemnie, tylko trzeba zabronić pić, bo to dla dziecka :-)
 
Hej mamunie u mnie dziś pięknie ja czuje się nie najgorzej choć coś mnie boli ale do góry brzuch jak oddycham.Co do teściowych to moja już śp.od 9lat niestety ale moja mamcia trzyma się dobrze ale co do dzieci to też by mi za bardzo nie pomogła jakoś nie ma podejścia:tak::-D:-) w sumie wychowała nas babcia bo mama ciagle w pracy a jestesmy 3baby.Kocha wnuki ale żeby wykąpac przewinąc itd to nie dla niej.Więc siostra do mnie przylatuję z dziecmi już nie mogę sie doczekac :-Djutro mam wizyte w szpitalu musze powiedzieć ze chcę KTG i USG ale czy zrobią?
 
reklama
Oj Ewuniu czy to juz tak jest ze jak Adas to wredna tesciowa :-D hehehe ja tez mam Adama i "super" tesciowa. Moja twierdzi ze jestem wiatropylna :-D


A tak ogolnie to dziendobereek :-) Jak sie wam spalo?? Ja wstalam pare razy siusiu, no i zjesc cos slodkiego :-D mniammm
Ahhh... Ewuniu dzis zgodnie z obietnica bede miala pomidoroweczka :-p:-p:-p


Miłedo dnia :tak::tak::tak:

hehehe :-D miejmy nadzieję, Minutko, że tylko my jesteśmy takie niefartowne :-D co do teściowych hehehe :-D a ja doszłam do wniosku że pączkuję hehehe :-D szkoda słuchać tych dyrdymałów... u nas coś się tłuką na klatce, bo ktoś z 5 piętra drzwi wymienia i zaniosło się pół klatki od kurzu i poszła awanturę robić hahahahaha :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: a ile się nasłuchałam na ich temat dzisiaj, to aż mnie głowa rozbolała!!! u mnie dziś kilo truskawek :-p i zupa ogórkowa :-D i lodzik na deserek :-D mmmmmm, to mi się podoba :-D
 
Do góry