reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ewunia dobrze bedzie nie daj sie babie, ehhh.... skad ja znam takie kosy z tesciowka na szczescie z mama mieszkam nie z tesciowa, licze na pomoc mamy zreszta ona sie doczekac nie moze :-) ale chce tez byc samodzielna :-) a z tesciowa nie bede miala problemu bo nie mam z nia juz od lutego kontaktu i obiecalam jej ze mnie ani dziecka juz w zyciu na oczy nie zobaczy i mam zamiar dotrzymac slowa
 
reklama
Aha :-) ja na Śródmieściu :-) no to z Bydgoszczy chyba tylko 2 jestesmy hihihihi


Kobietki powiedzcie czy was tez tak bola szczypia i swedza brodawki??? Mnie w nocy zaczely i sie wsciekne co mam z tym zrobic?????

Ja tak miałam i lekarz kazał mi smarować linomagiem - przeszło, więc może też spróbuj...
 
Lenko, musimy dać radę, bo jak nie my to cholera kto ? ;-);-)
Minutka, nie daję się tej starej flądrze... a dzisiaj mało brakło i byłaby awantura... bo wyprowadzili mnie z równowagi... ale A w porę mnie powstrzymał, a szkoda... ty też badź twarda. jak się odbijemy, to też mnie franca nie zobaczy bo mi zbrzydła jej gęba... jak umrę to jeszcze mnie będzie babsztyl straszył :-D
 
Lenko, musimy dać radę, bo jak nie my to cholera kto ? ;-);-)
Minutka, nie daję się tej starej flądrze... a dzisiaj mało brakło i byłaby awantura... bo wyprowadzili mnie z równowagi... ale A w porę mnie powstrzymał, a szkoda... ty też badź twarda. jak się odbijemy, to też mnie franca nie zobaczy bo mi zbrzydła jej gęba... jak umrę to jeszcze mnie będzie babsztyl straszył :-D


ja jak juz napisalam ostatnia moja wizyta u tesiowej byla w lutym i skonczyla sie powrotem 1 mozliwym pocigiem do domu i obiecalam ze juz mnie nie zobaczy i dziecka tez nie (wkoncu powiedzila ze do nie akceptuje) i dotrzymam slowa, dlatego tez niestety narazie ja i A jestesmy na odleglosc bo on tam pracuej a ja zmienilam zdanie z zamieszkaniem w warszawie zeby uniknac tej baby i w ogole tego nie zaluje Ty tez sie nie daj Kochana !!! trzyma kciuki :tak::tak::tak::tak::tak:

kasiu- rozuemiem ze to jakas masc??? kupie ja bez recepty???
 
Dzieńdoberek :-D u nas Julinka śpi... całą nockę przespała, obudziła się tylko o 5... ale my z A już nie śpimy bo się nam nie opłacało... a maluch padł :-D u nas strasznie mglisto było rano, ja wyglądam i myślałąm że nam okna zakleili ;-);-)
ale już pomału ustępuje a na termometrze już jest... 14 stopni :szok: zapowiada się upał... :tak::tak:
Minutka, na te Twoje dolegliwości powinien pomóc linomag... ja zauważyłam że jak mnie piersi swędzą, to przycisnę je trochę siary wyleci i ból ustępuje...
a co do teściowych, przecież jak byłam z Julką w ciąży, to też były spekulacje (słowa teścia), czy tylko dawałam Adamowi i takie tam... szlag mnie trafia... moja mama była chora, pojechałam tam parę razy, to ja jeździłam się puszczać... mówię Ci jaja nieziemskie... a teraz na razie cicho siedzę i tylko czekam na jeden fałszywy krok z jej strony... a jak ja postawię warunki, to nie ustąpię :tak: ... mam zbyt dużo do zyskania aby sprawę odpuścić...
ajajajaj, alem się pożaliła z samego ranka...

udanego dnia laski :-D
 
reklama
Dzieńdoberek :-D u nas Julinka śpi... całą nockę przespała, obudziła się tylko o 5... ale my z A już nie śpimy bo się nam nie opłacało... a maluch padł :-D u nas strasznie mglisto było rano, ja wyglądam i myślałąm że nam okna zakleili ;-);-)
ale już pomału ustępuje a na termometrze już jest... 14 stopni :szok: zapowiada się upał... :tak::tak:
Minutka, na te Twoje dolegliwości powinien pomóc linomag... ja zauważyłam że jak mnie piersi swędzą, to przycisnę je trochę siary wyleci i ból ustępuje...
a co do teściowych, przecież jak byłam z Julką w ciąży, to też były spekulacje (słowa teścia), czy tylko dawałam Adamowi i takie tam... szlag mnie trafia... moja mama była chora, pojechałam tam parę razy, to ja jeździłam się puszczać... mówię Ci jaja nieziemskie... a teraz na razie cicho siedzę i tylko czekam na jeden fałszywy krok z jej strony... a jak ja postawię warunki, to nie ustąpię :tak: ... mam zbyt dużo do zyskania aby sprawę odpuścić...
ajajajaj, alem się pożaliła z samego ranka...

udanego dnia laski :-D



Oj Ewuniu czy to juz tak jest ze jak Adas to wredna tesciowa :-D hehehe ja tez mam Adama i "super" tesciowa. Moja twierdzi ze jestem wiatropylna :-D


A tak ogolnie to dziendobereek :-) Jak sie wam spalo?? Ja wstalam pare razy siusiu, no i zjesc cos slodkiego :-D mniammm
Ahhh... Ewuniu dzis zgodnie z obietnica bede miala pomidoroweczka :-p:-p:-p


Miłedo dnia :tak::tak::tak:
 
Do góry