reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

I ja sie witam z wami zaraz mykam do miasta. Ja nie moge narzekac bo wstaje tylko 1 raz w nocy do WC.
Ponawiam moje pytanko:
Mam pytanko do dziewczyn z Warszawy: obserwuje aukcje z wozkiem i jest problem bo odbior tylko osobicie w Warszawie na ursynowie, czy istniałaby mozliwosc (ze jak wylicytuje wozek) to przesłałabym ktores z was pieniadze (za wozek+na przesyłke) na konto zeby odebrałami wozek i przesłała mi kurierem.
 
reklama
I ja sie witam z wami zaraz mykam do miasta. Ja nie moge narzekac bo wstaje tylko 1 raz w nocy do WC.
Ponawiam moje pytanko:
Mam pytanko do dziewczyn z Warszawy: obserwuje aukcje z wozkiem i jest problem bo odbior tylko osobicie w Warszawie na ursynowie, czy istniałaby mozliwosc (ze jak wylicytuje wozek) to przesłałabym ktores z was pieniadze (za wozek+na przesyłke) na konto zeby odebrałami wozek i przesłała mi kurierem.

Irka ja niestety Tobie pomóc nie mogę:-(. Mieszkam w drugim końcu miasta i nie posiadam samochodu. Na Ursynów komunikacją mam dwie przesiadki. Bardzo przepraszam.
 
W sobote pojechalismy z corcia do bawilandii, milion razy tam byla i ok a w sobote skoczyla i przewrocila sie na prawa raczke, zaczela ja bolec pojechalismy do lekarza i okazalo sie ze zlamana, peknieta :baffled: c.

DUŻO ZDRÓWKA DLA CÓRCI

Hej Dwupaki :-D
No i stało się coś! :-) Pamiętacie, jak prosiłam o trzymanie kciuków? Jak zwykle mnie nie zawiodłyście :-)
Od dzisiaj noszę takie samo nazwisko jak mój Konkubent (kocham to słowo!:-D).Dzwonili do mnie z USC, że jest decyzja i jutro mam przyjść podpisać oświadczenie.No i się zacznie wymiana dokumentów :baffled:Ależ jestem szczęśliwa!

to gratuluje:tak::tak::tak::tak: konkubino:-D:-D:-D

Ewcia no co sama przyznasz ze teściowa to Drakula wypisz wymaluj :tak:bez oglądanie ja wyczułam :tak:


idealnie , nawet niewiesz jak mi sie spodobało :-D:-D

A tak wogóle to dzieńdoberek u mnie leje od rana , ale okna mam pootwierane bo tak duszno. Nocke nawet przespałam , nielicząc wizyty w siusiarni:-p.
Wczoraj miałam wizytke , zaraz napisze gdzie trzeba.
Miłego dzionka
 

Załączniki

  • 204.gif
    204.gif
    43,6 KB · Wyświetleń: 65
witam :) u mnie dziś noc przespana :) mam dobry nastrój ale pogoda u nas ponura :( i co tu robić w taki smutny dzień :( mój P cały dzień w pracy....:( eh...trzeba szybciutko znaleźć sobie zajęcie:) Życzę milutkiego dnia
 
Kamusiu, jak szaruga za oknem, najlepiej wziąć loda, siąść na BB :-D ja tam lodów nie mam ale mam truskawki które z Julką pewnie zaraz zjemy hehehe :-D u nas też cos się chmurzy, a gorąco jak saunie!!!! pewnie burza będzie jak byk ...

Kami, życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!! kuruj się kobieto!!!
 
Cześc:-)
U mnie nocka przespana, ale ja jakoś nie mam z tym problemu, nawet na siusiu wcale nie muszę wstawac, dopiero rano lece:tak:
U nas też leje, ponoc po południu ma przestac i nie wiem czy robic pranie, czy lepiej sie wstrzymac, bo nie chciałabym suszyc tego w domu:confused:

Cypisiu to fajowo, że się udało z nazwiskiem:tak:
 
Witam sie i ja :-)

U nas leje od rana, masakra jak ja nie lubie takiej pogody.....wrrrr

Duszno jak cholera.....a ja siedze sobie sama w domku reszta domowników w szkole do 16-tej, ja wezme sie za obiade zaraz.....

Ja nie wstaje w nocy wogóle na siku jak wiekszosc z was, jakos nie bardzo mnie naciska wytrzymuje do rana.Ale dzisiejsza nocka tez nie nalezała do najlepszych niby spałam ale co chwilke budziłam sie ......Ja juz sie znacznie lepiej czuje to dobrze bo bałam sie ze rozłoży mnie na amen.A jutro juz mój S przyjezdza bo w czwartek jakies swieto jest w Niemczech ( on tam pracuje) i maja wolne na piatek wzioł sobie urlopik i takim oto sposobem bedzie z nami od własciwie jutra późnego wieczora do niedzieli wiec super.....:-)

Dziewczynki czy wy tez macie takie głupkowate sny?
Mi dzis sie sniło ze czop śluzowy mi odeszedł normalnie go widziałam na papierze.....a prawda jest taka ze nic mi póki co nie odchodzi.....w poprzedniej ciązy miałam tak ze jak czop mi odszedł to za kilka godzin tuliłam juz dziewczynki....a teraz takie głupie sny...jak nie czop odchodzi .....to znów karmie cała noc az mnie piersi bola ludzie czy takie sny juz beda nam towarzyszyły az do porodu? Masakra....

Miłego dnia dziewuszki mimo ze chyba w wiekszosci Polski pada.....:-)
 
reklama
I znowu jestem.
Nie dali mi dziś pospać- od rana telefon za telefonem, także wstałam już.
Kurcze dopiero dziś zdałam sobie sprawę z tego że za 3 tyg przylatuje do nas moja mamusia by pomóc przy Filipku:-D:-D:-D:-D:-Dale sie ciesze.
W lutym jak byliśmy na urlopiku w PL to rozmawialiśmy o tym, że ma przylecieć. Ten czas wydawał się tak odległy:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::szok::szok::szok::szok::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: a tu mamcia zaraz będzie.
Aaaaa wczoraj mąż wyciągnął mnie na małe zakupy-dla mamci.
Na ostatnim urlopie w PL kazałam mamci kupić nowe kubki do kawy, herbaty bo wytłukły jej się i miała każdy z innej parafii. Łaziliśmy chyba ze 3 godziny za zwykłymi kubkami i w rezultacie wziełyśmy jakies tam na odczepnego by byly wszystkie takie same.:-D:-D:-D Od tamtej pory mój mąż jak widzi w sklepie jakieś kubki to od razu chce kupować dla mamci. No i namówił mnie... wzięłam 2 kpl po 6 sztuk. Podobają mi się bo są duże, cienkie i lekkie. No i cena była super. Oto one :-)
 

Załączniki

  • kub1.jpg
    kub1.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 25
  • kub2.jpg
    kub2.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 24
  • kub3.jpg
    kub3.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 20
Do góry