reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
U nas leje od rana, masakra jak ja nie lubie takiej pogody.....wrrrr
Ja nie wstaje w nocy wogóle na siku jak wiekszosc z was,Dziewczynki czy wy tez macie takie głupkowate sny?

to widze że pogode wszędzie mamy taką samą :baffled:
zazdroszcze tego niewstawania na siku , och nocki byłyby wtedy idealne:tak:
a sny , ja niemam żadnych no raz miałam ale wtedy to Carmi rzuciła na mnie urok bo śmiałam sie z jej snu i mi sie udzieliło:-p:-p:-p, no nielicze tych "zboczonych" bo na te to akurat nienażekam:-D:-D

Kami kubki są rewelacyjne , mamie napewno sie spodobają:tak::tak::tak:

A u mnie w bloku malują dziś na piętrach farbą olejną , masakra jak śmierdzi , mam okna i balkon pootwierane a i tak czuje az w łebku sie kręci , masakra :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
halo, u nas tez leje, okna dalej nie umyte, bo już wczoraj padało w południe.ehhhh Za to zabrałam się za malowanie toalety;-) tak cichaczem, mąż wraca dzisiaj późno to rozrabiam:tak: Toaleta na szczęście malutka, taka dodatkowa pod schodami za wiele więc roboty nie ma, a będzie odświeżona, jedno malowanie mam za soba, teraz schnie i za 3 godzinki drugie
 
ja z rana wzięłam sie porządki,bo juz podłogi nie bylo widać :-D
wczorajszy dzien mnie jednak wykończył , ale mamy materacyk i kupilismy wozek w komisie za super cene w bdb stanie , i pomopowane skretne kola , ale sie ciesze :tak:








 
WITAM WAS.
U mnie pogoda ładna, ale jak dla mnie troche za duszno. Chodze po domu i jestem cała spocona. Wczoraj wysprzątałam całe mieszkanko. Ale namęczę się przy tym okropnie, że potem stękam z bolu pleców. Dziś od rana też się jakoś niezadobrze czuje, brzuch ciężki jak ch...ra. Ide dziś popołudniu go gina na wizyte.
"kamireszel"-kubeczki są b.ładne. Ja mieszkałam niedawno w Londynie to takie widziałam są naprawdę ładne.
 
Dzien dobry

Nas dzis po 9 kurier obudzil ;-) Tak sie fajnie spalo :-DDostalismy przesylke nianie z monitorem i pojemnik na pieluszki. Jestem w szoku dzialaja ekspresowo :tak::-D

Co do siusiania to ja tez dzis wstawalam czesciej niz zwykle bo az 3 razy a tak to raz tylko wstaje ;-)

Ide sie szykowac i zmykamy na jakis spacerek czy cos ;-)

Milego dzionka
 
witam :) napisałam długiego posta i mi go wcieło :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

dzięki za kciuki - wszystko co zaplanowałam to zdałam :) zostały mi jeszcze 2 egzaminy - 1 (najtrudniejszy) w ten wekend a 1 - tydzień przed porodem !!! ale nie mogę go zdawać wcześniej bo trwa ok 7 godzin i angażuje ok 10 prowadzących więc nikt go dla mnie wcześniej nie zrobi... mam nadzieję że Olka pozwoli mi go zdać :)

I znowu jestem.
Nie dali mi dziś pospać- od rana telefon za telefonem, także wstałam już.
Kurcze dopiero dziś zdałam sobie sprawę z tego że za 3 tyg przylatuje do nas moja mamusia by pomóc przy Filipku:-D:-D:-D:-D:-Dale sie ciesze.
W lutym jak byliśmy na urlopiku w PL to rozmawialiśmy o tym, że ma przylecieć. Ten czas wydawał się tak odległy:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::szok::szok::szok::szok::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: a tu mamcia zaraz będzie.
Oto one :-)

Super kubeczki :)

kurcze ja też ostatnio zdałam sobie sprawę z upływającego czasu - za niecały miesiąc maleństwo będzie z nami !!! aż się wziełam za pranie ubranek - bo jak wiadomo może się urodzić już ok 2 tygodnie przed terminem ! może uda mi się również w tym tygodniu spakować torbę do szpitala :)

a jeśli chodzi o pogodę to u mnie szaro i pochurno i co jakiś czas coś popada przez chwilę - taka pogoda do spania

milego dnia
 
Witam,

U nas dzisiaj pochmurno ale strasznie duszno. Jestem cała mokra już dwa razy od rana brałam prysznic. W dodatku okien nie mogę pootwierać bo robią nam drogę i parking, więc masa kurzu, wysiadam powoli. Dzisiaj jadę na KTG zobaczyć czy z dzidzią wszystko ok, ale chyba tak bo jest strasznie aktywna :-) hmmm uwielbiam to uczucie i będzie mi brakować tego po porodzie :-) Malutka bardzo reaguje na mój dotyk i na dotyk mojego męża, a już wogóle zaczyna szaleć jak mój mąż się odzywa :-)
 
I ja sie witam z wami zaraz mykam do miasta. Ja nie moge narzekac bo wstaje tylko 1 raz w nocy do WC.
Ponawiam moje pytanko:
Mam pytanko do dziewczyn z Warszawy: obserwuje aukcje z wozkiem i jest problem bo odbior tylko osobicie w Warszawie na ursynowie, czy istniałaby mozliwosc (ze jak wylicytuje wozek) to przesłałabym ktores z was pieniadze (za wozek+na przesyłke) na konto zeby odebrałami wozek i przesłała mi kurierem.
no ja mieszkam pod warszawa i na ursynów mam kawał drogi....gdyby to było z drugiej strony to chetnie ...a tak niestety...moze porozmawiaj z tym co sprzedaje..ja zamawiałam tez na allegro i tez było napisane ze odbiór tylko osobisty a dogadałam sie z babka...wystarczyło ze wrzuciła w worek i zamówiła kuriera:tak:
 
reklama
Irka - bywam w weekendy na Ursynowie, bo tam mieszkają rodzice mojego kochanego, w razie jakby coś mogę Ci spróbować pomóc, tylko kiedy by to miało być, bo ja mam bardzo niedługo do potencjalnego terminu porodu.... i nie wiem jak to będzie wszystko wyglądało....jeśli w ten weekend to świetny termin...
 
Do góry