reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

oj długo mnie nie bylo, bo ostatnio ciągle cos robimy

Ewcia no co sama przyznasz ze teściowa to Drakula wypisz wymaluj :tak:bez oglądanie ja wyczułam :tak:

dzisiaj jestem po wizycie , gin. mowi ze ok, i ze maly nie pcha sie na swiat jeszcze:confused:dobra zmykam nadrobic inne watki









 
reklama
Sandrusiu niech rączka szybko się goi, Martusiu wiem jaki stres przeżywalaś, nie cale dwa tygodnie temu Oti rozwaliła głowę na placu zabaw i miała plastroszwy, niestety po ściagnięciu jest blizna, mam jeszcze nadzieje, że wszystko ładnie zniknie..ale co wtedy czułam, i jak sie balam, jak jechaliśmy do szpitala ehhh
 
Od dzisiaj noszę takie samo nazwisko jak mój Konkubent (kocham to słowo!:-D).
Dzwonili do mnie z USC, że jest decyzja i jutro mam przyjść podpisać oświadczenie.
No i się zacznie wymiana dokumentów :baffled:
Ależ jestem szczęśliwa!

Gratuluje Cypisiu ze wszystko sie udało. A co do słowa Konkubent to faktycznie jakos tak nie fajnie brzmi....mi osobiscie tez sie nie podoba:szok:

, nie cale dwa tygodnie temu Oti rozwaliła głowę na placu zabaw i miała plastroszwy, niestety po ściagnięciu jest blizna, mam jeszcze nadzieje, że wszystko ładnie zniknie..ale co wtedy czułam, i jak sie balam, jak jechaliśmy do szpitala ehhh

Ja tez rozumiem co czuje matka jak dziecku dzieje sie cos złego i trzeba do szpitala jechac.Moja mała w zeszlym roku złamała reke ale własnie powyzej łokcia jak szła po schodach do domu to reka wisiała jej dosłownie w kształcie cyfry 4 i my w szoku biegiem do szpitala i miała składana reke operacyjnie tak paskudnie złamała.Ale tak jak Martusia napisała na dziecku szybko sie goi i dzis sladu nie ma ale ból na zmiane pogody juz zawsze bedzie odczuwała:-D
 
Zrowka dla chorowitek, niech Sandrusi raczka szybko sie goi.
Mam pytanko do dziewczyn z Warszawy: obserwuje aukcje z wozkiem i jest problem bo odbior tylko osobicie w Warszawie na ursynowie, czy istniałaby mozliwosc (ze jak wylicytuje wozek) to przesłałabym ktores z was pieniadze (za wozek+na przesyłke) na konto zeby odebrałami wozek i przesłała mi kurierem.
 
cypisia - super wiesci :-) ciesze sie ze sie udalo :-)

Ale jestem padnieta spac mi sie chce strasznie ale tak mnie krzyz boli ze nie moge sobie miejsca poszukac :-(
 
Hej Gosiu, widzę że laba na całego :-D i jak tam ci upływa błogo czas wolny :-D?? to super jak wypoczywasz... do mojej to straciłam zdrowie i już się nie macam, bo mam brzuchola napiętego i nie wyczuwam jej... zasmarowałąm trochę clotrimazolem i trochę przeszło... ale jutro Kasiu, jak mi to nie ustąpi, to pojadę do mojego gina do szpitala, niech sprawdzi,może na usg się załapię hehehe
Cypisiu, gratulacje :-D super, że zaczyna się wszystko układać :-D
Tacjanko, wyczucie masz super :-D kurde, jakiś jasnowidz jesteś :-D i teraz drakula się wszędzie przyjęła :-D

Dobranoc dziewuszki :-D do jutra :-D
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy są w Polsce, może odwiedź jakieś sklepy dla cukrzyków... większe hipermarkety mają zazwyczaj półkę z takimi produktami. A jak nie znajdziesz to zapraszam - są waniliowe i marcepanowe:-). I można ich zjeść całe pudełko bez żadnyuch konsekwencji - sprawdzone! Ja za to dziś po szklance mleka i po jabłku muszę się wybrać na spacerek i to rozchodzić, bo za wysoko... owoce mi najbardziej cukier podnoszą, i to jest wredne - szczególnie ze względu na truskawki

Mi również owoce podnoszą cukier, dlatego jabłko staram się jeść przed snem i wtedy cukier mam ładny rano, natomiast jak zjem zalecaną kromkę chleba przez diabetolog to cukier na czczo mam strasznie niski...
 
Cypisia ciesze sie ze udalo sie z nazwiskiem :tak::-)

Dzieki dziewczyny za zyczenie zdrowka dla mojej Sandrusi :*:* :-)
Dzis juz zapomniala ze cos am wogole na raczce ma i mowi ze jej sie ten gips podoba hehe ;-)

Sandrusiu niech rączka szybko się goi, Martusiu wiem jaki stres przeżywalaś, nie cale dwa tygodnie temu Oti rozwaliła głowę na placu zabaw i miała plastroszwy, niestety po ściagnięciu jest blizna, mam jeszcze nadzieje, że wszystko ładnie zniknie..ale co wtedy czułam, i jak sie balam, jak jechaliśmy do szpitala ehhh
Oooo wspolczuj i corci i mamie.
Blizna napewno bedzie malowidoczna albo nawet zniknie calkowicie. Trzeba tylko troszke czasu.
Kurcze tak to jest z tymi dzieciakami. Sluchac nie chca, wiedza wsystko najlepiej biegaja i si ebawia. A nie mozna znowu przeciez nic nie pozwalac robic i w klatce trzymac. Takie dziecinstwo coz zrobic :sorry2:
 
reklama
Ale mnie dopadla bezsennosc obudzilam sie na siusiu przy okazji zglodnialam zjadlam no to mi sie pic zachcialo napilam sie no to znowu siusiu i sen poszedl w las eeeeeeeeee :-(
 
Do góry