reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

po tej dramatycznej depilacji powinnam na każdej nodze ze 20 plastrów poprzyklejać :baffled: a małą zabandarzować :-D:-D:-D:-D:-D , gin będzie miał ubaw
 
reklama
zapomniałam wam powiedzieć ze w Realu są bodziaki 3 szt po 8 zl, nawet fajne kolorki i pokoszulki tez po 8 zl. gatunek nawet fajny .

A w biedronce arbuzy po 3.50 pychotka tylko pestek sporo i można sie powkurzac no ale zato jakie słodziutkie. mniaam mniaqm:-D

U mnie w Lidlu dzisiaj fajne rzeczy dla niemowląt np: kocyki, skarpeteczki, niania elektroniczna, zabawki a w Biedronce w przyszłym tygodniu mają być bodziaki i rampersy.

No i dobrze odpoczywaj po imprezce ile sie da :tak::tak::tak:

:wściekła/y::wściekła/y: Wyskubałam juz 1 noge i ledwo żyje a tu jeszcze 2 czeka :baffled::baffled:

Andzia mnie to jutro czeka i jestem przerażona :szok: . Dam znać jak mi poszło, może będzie dwóch ubawionych ginów ;-).
 
po tej dramatycznej depilacji powinnam na każdej nodze ze 20 plastrów poprzyklejać :baffled: a małą zabandarzować :-D:-D:-D:-D:-D , gin będzie miał ubaw


Mam całkiem tak samo zawsze sie zastanawiam ile sie musi gin smiac po mojej wizycie :-D:-D:-D:-D:-D:-D

ewunia- co z ta zupka ???? ja czekam za truskawkami :p hhihihi mama poszla do sklepu
 
Zupka...mniam
A u mnie dziś strogonow, i może lody dla cukrzyków:-p. Niech już ta dzidzia się rodzi, bo zjadłabym prawdziwych:tak:.
 
Zupka...mniam
A u mnie dziś strogonow, i może lody dla cukrzyków:-p. Niech już ta dzidzia się rodzi, bo zjadłabym prawdziwych:tak:.

A jakie to lody dla cukrzyków ???
Jestem bardzo zainteresowana bo lodów nie jadłam już ponad miesiąc czyli odkąd jestem na diecie.
 
Mam całkiem tak samo zawsze sie zastanawiam ile sie musi gin smiac po mojej wizycie :-D:-D:-D:-D:-D:-D

ewunia- co z ta zupka ???? ja czekam za truskawkami :p hhihihi mama poszla do sklepu

Minutko, spoko, luzik... już się dogotowuje :-D już mi pachnie w całym domu :-D ach jak ja lubię pomidorówkę :-p a truskawki później, bo póki co pada u nas i mała śpi... i nie mam jak wyjść wrrr
 
Dziewczyny ja również mam problem z cukrem, ale od czasu do czasu zjadam lody między posiłkami i cukier mam w normie - kawałek loda nie szkodzi :-)

Ja ostatnio zjadłam kawałek tortu (kawałek to dużo powiedziane) na urodzinach i też cukier w normie miałam ok.100 to w takim razie z lodami też spróbuje :tak:. Jak jeszcze w ciąży nie byłam to jadłam pół litra dziennie (np. zamiast obiadu) a teraz czuję się jak na odwyku.
 
A jakie to lody dla cukrzyków ???
Jestem bardzo zainteresowana bo lodów nie jadłam już ponad miesiąc czyli odkąd jestem na diecie.

Nie wiem czy są w Polsce, może odwiedź jakieś sklepy dla cukrzyków... większe hipermarkety mają zazwyczaj półkę z takimi produktami. A jak nie znajdziesz to zapraszam - są waniliowe i marcepanowe:-). I można ich zjeść całe pudełko bez żadnyuch konsekwencji - sprawdzone! Ja za to dziś po szklance mleka i po jabłku muszę się wybrać na spacerek i to rozchodzić, bo za wysoko... owoce mi najbardziej cukier podnoszą, i to jest wredne - szczególnie ze względu na truskawki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem czy są w Polsce, może odwiedź jakieś sklepy dla cukrzyków... większe hipermarkety mają zazwyczaj półkę z takimi produktami. A jak nie znajdziesz to zapraszam - są waniliowe i marcepanowe:-). I można ich zjeść całe pudełko bez żadnyuch konsekwencji - sprawdzone! Ja za to dziś po szklance mleka i po jabłku muszę się wybrać na spacerek i to rozchodzić, bo za wysoko... owoce mi najbardziej cukier podnoszą, i to jest wredne - szczególnie ze względu na truskawki

Te problemy z cukrem są dziwne ja jabłka w każdej ilości mogę byle do 18-tej za to po pomidorach jest cukier wysoki. Truskawek nie jem bo mnie uczulają. Poszukam tych lodów ale też spróbuje metody Kaśki76 i zobaczymy czy odwyk zakończę :-D.
 
Do góry