reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Moni, moja koleżanka jak zamawiała synkowi na roczek płaciła 50 zł za kilo:szok::szok::szok::szok::szok:
a tort miał 3 kg... a mnie to wyniesie koło 70 zł... więc jest róznića... w końcu roczek ma się tylko raz :-)


Mnie mama piekła sama torcik, wtedy jest najtaniej, może nie był jakiś olśniewający, ale na zdjęciach widać, że jakoś mi to nie przeszkadzało. :-D:-D:-D
 
OOO wielkie gratulacje dla AGI!!! wow no to sie zaczyna !!!:-):-):-)
chyba sie troszke boje....


Aaaaaaaaaa zapomniałabym..... może wyda Wam się to dziwne, ale przez całą ciąże mój biust urosł nieznacznie. Do tej pory nie zmieniałam staników na większe, a teraz z dnia na dzień tak mnie "napompowało", że piersi mam jakby z sylikonem w środku. :-D:-D:-D:-D No i już nie wszystkie staniki dają radę. Mój mąż oszalał na ich punkcie hehehehe i chodzi i powtarza "żeby Ci takie zostały na zawsze":-D:-D:-D
Kamireszel- ja na samym poczatku ciazy mialam takie akcje, w ciagu tygodnia moze troszke wiecej moj biust powiekszyl sie o okolo 2 rozmiary i to byl pierwszy znak ciazy, pozniej zrobilam test i pozytywnie!

Mnie dzis odwiedzila konsultantka z agencji pracy przez ktora pracuje i obdarowala mnie kwiatkami i slodkosciami poniewaz odchodze...ale to bylo mile...w ogole sie nie spodziewalam!
A jutro wszytscy z pracy wychodzimy na lunch do wloskiej restauracji w ramach mojego pozegnania....ahhh az mi troszke smutno ze odchodze...ale z drugiej strony dlugo bym nie pociagnela hehe
U mnie w standarcie bol zeber ciag dalszy....ja juz nie wytrzymuje!!!
 
Mnie dzis odwiedzila konsultantka z agencji pracy przez ktora pracuje i obdarowala mnie kwiatkami i slodkosciami poniewaz odchodze...ale to bylo mile...w ogole sie nie spodziewalam!
A jutro wszytscy z pracy wychodzimy na lunch do wloskiej restauracji w ramach mojego pozegnania....ahhh az mi troszke smutno ze odchodze...ale z drugiej strony dlugo bym nie pociagnela hehe
U mnie w standarcie bol zeber ciag dalszy....ja juz nie wytrzymuje!!!

Miło ze strony Twoich współpracowników! :-)
Bardzo Ci współczuję tego bólu żeber, wiem jak to smakuje, trzymam kciuki żeby Ci przeszło... acha ...a przy rozmasowywaniu bardziej bolało, ale po tym ból mi się zmniejszał... więc może spróbuj z masażem.:tak:
 
Maggie, nie zaprzeczam, umiem piec bardzo dobre ciasta... torty też mi wychodzą smaczne... zaraz wam pokażę tort jaki zrobiłam mojej mamie na urodziny...



Ale szczerze marzy mi się coś wyjątkowego na te urodzinki... na razie to jest faza planów, a pytam Was z czystej ciekawości...

Gosiu, fajny gest ze strony współpracowników :-D miło z ich strony :- kochana, już niedługo i się będziemy rozdwajać jak muchy :-D u mnie też a to boki, a to kręgosłup, wszystko, i w ogóle znowu drakula szaleje idzie dostać szału normalnie!!!!! muszę to ukrócić, póki jeszcze mam siłę ;-);-) ajajaj o 18 mam wizytkę trzymajcie kciuki za nas, zeby wszystko grało :-) a dziewczynki, pijecie wywarek z liści malin? pomaga wam coś? bo też myślę to kupić... a w razie czego mąż zwarty o gotowy czeka ;-);-)
Kami, ale ten Twój mąż to marzyciel hehehe :-D
 
Hej brzuchatki :-)
Ja dzis jestem w szoku bo..... uwaga !!! Przespalam cala noc od niepamiętnych czasow :-D nawet siusiu nie wstałam :p ale za to juz przed 6 na nogach. Pogoda zapowiada sie calkiem nie zla wiec moze wybiore sie na zakupki :-)
milego dzionka dla was mamuski :-) :-) :-)

Witaj w klubie! Ja tez jestem w szoku, bo tez przespalam cala noc:-) od niepamietnych czasow:-) Ale na siusiu wstawalam 2 razy:-) Moj A. tez za kazdym razem pyta czy wszystko ok i doprowadza mnie tym do szalu! On wogole pyta mnie co chwila czy wszystko w porzadku i jest to mega irytujace!
 
Ostatnia edycja:
Ewcia powodzonka na wizycie :-)
fotki torcika wygladaja obiecujajco!!! ahhh zjadloby sie co nie co :-)
ja nie pijam herbatki z lisci malin bo skoro grozi mi cesarki to podobno nie zalecane, ale podobno dziala szczegolnie w drugiej fazie porodu, mi polecano pic mysle ze warto :-)
Maggieness- dzieki za rade...biore sie za masowanko...juz chyba gorzej byc nie moze a paracetamolem nie moge sie ciagle faszerowac!
 
Ostatnia edycja:
Misia - nie marudz..;-);-);-) jak troszczy sie A o Ciebie :)... Nie dziwie mu sie z reszta , po Twoich przejsciach...

:-D:-D:-DTak tak on tez tak mowi, ale ja jakas drazliwa jestem. Nie lubie takiego dziamdziania;-)Dzis bylismy na szkole rodzenia naprzyklad i akurat w chwili kiedy partnerzy mieli pocwiczyc na nas masaz plecow to on dostal skurczu w nodze!!:wściekła/y: I nie mogl mnie masowac...myslalam ze go rozniose! hehe...Na szczescie w miare szybko mu przeszlo i cos tam pomasowal;-) No dobra nie bede marudzic:-)
 
reklama
:-D:-D:-DTak tak on tez tak mowi, ale ja jakas drazliwa jestem. Nie lubie takiego dziamdziania;-)Dzis bylismy na szkole rodzenia naprzyklad i akurat w chwili kiedy partnerzy mieli pocwiczyc na nas masaz plecow to on dostal skurczu w nodze!!:wściekła/y: I nie mogl mnie masowac...myslalam ze go rozniose! hehe...Na szczescie w miare szybko mu przeszlo i cos tam pomasowal;-) No dobra nie bede marudzic:-)
Kochana - mialas szanse sie odwdzieczyc troskliwoscia. :-p;-)Nie trezba bylo sie wsciekac i chlopa roznosic tylko rozmasowac mu skurcz .. :) :-):-)To jak TY bedziesz miala skurcze to on ci ladnie rozmasuje. Przysluga za przysluge. :-D
 
Do góry