reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
Julinka, jaka bździągwa obudziła się wylazła z łóżeczka, wpadła mi na łóżko :-) kurde skończyło mi się trzymanie w łóżeczku :-(buuuuu
 
Mnie mama piekła sama torcik, wtedy jest najtaniej, może nie był jakiś olśniewający, ale na zdjęciach widać, że jakoś mi to nie przeszkadzało. :-D:-D:-D
ja też bym wolała zrobic sama torcik:tak::tak: przynajmniej wiedziałabym co jest w srodku:-D i mysle ze było by taniej a w cukierni kupiłabym jakąś fajna dekoracje:tak:
 
Witam.
A ja już wiem kiedy mój syncio będzie z nami - o ile wczesniej nic nie będzie się działo - 1-5 czerwca, tj. w 39 tygodniu przywitamy się, ponieważ będę napewno miała cesarskie cięcie. Lekarz prowadzący - po moim 2,5 roku temu usuniętym mięśniaku - nie podejmuje się ryzyka rodzić naturalnie. Może to i dobrze, bo mały waży już ok. 3100-3200 - a więc raczej będzie nie mały z niego mężczyzna - a tu jeszcze ponad 2 tygodnie do wzrostu w masę i długość, a ja przytyłam do tej pory tylko 8 kg więc ciągnie wszystko do siebie. I niech tak będzie. Trochę sie niepokoję bo mam powyżej normy próby wątrobowe (ALAT, ASPAT i fosfatazę alkaliczną). A wszystko zaczęło się niewinnie - od swędzenia łydek, stóp i przedramion wraz z dłońmi. Dobrze, że o tym powiedziałam lekarzowi - niby niewinne swędzenie - a to objaw tzw. choleostazy ciążowej, czyli zaburzeń czynności wątroby. Mam nadzieję tylko, że nie będzie gorzej i dotrwamy do tego początku czerwca.
8 lat temu - takich dolegliwości nie miałam - coż - "starość nie radość" - dzieci trzeba rodzić przed 30-tką a nie powyżej.
Wszystkim życzę duuużo zdrówka, wytrwałości, humorków - tych lepszych i dużo słoneczka.
Pozdrówka.;-)
 
a mój mąż też mnie denerwuje , niestety w nocy musze wstawać raz lub dwa na siusianie i to już od dawna a ten głupek za każdym razem pyta co się stało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ostatnio to już sie dre ze ***** bo tak mnie to irytuje


hahahaha, rany, Andzia, jaka Ty wredota jestes :-p:-D

Dziewczynki co wy tak o tych przyspieszaczach????
Spokojnie niech kazda czeka az dzidzia bedzie gotowa wtedy napewno wyjdzie.....zreszta ja tam nie wieze w zadne przyspieszenie porodu ani dobry sex chwile przed, ani masaże szyjki, ani zadne mycie okien czy podłóg na kolanach nie pomoze to dzidzia ma byc gotowa na wyjscie....:-)

Blumetko, herbatka z lisci, czy masaz szyjki ma za zadanie skrocic czy ulatwic porod, a nie wygonic dzidzie, wiec nie rozumiem, czemu by z tego nie kozystac.

czy seks pomaga, nie wiem, ale maz sie ucieszyl ogromnie z tej "teorii" i chce w nia wierzyc :-D:-D:-D

a poza tym to zawsze lepiej wczsniej niz pozniej :) wazne by donosic zdrowo.
 
a mój powiedział ze skoro gin jakos tam wyczówa główkę to on już nie xchce seksu :baffled: bo sie boi:baffled:

haha, jak ja mojemu opowiedzialam, ze ginka jest w stanie palcami odbijac glowke Malej, to on mnie tylko poprosil, bym mu takich rzeczy nie opowiadala, bo sie potem bal bedzie :-D:-D

swoja droga to faktycznie to ciekawe, ze gin palcami moze, a facet...ekhm...nic nie robi :-D
 
reklama
No kochaniutkie ja juz po zakupach wszytsko mam :-) teraz tylko czekac :-)
Pozostała do kupienia karuzela do lozeczka :- ) I czekamy za wozkiem :-)
Wymeczyl mnie ten spacer ale ciesze sie poki moge bo to ostatnie spacery w wersji 2w1 :-D
Widze ze temat sie ciekawy rozwinał :-D ja wam powiem ze mnie juz teraz sex w ogole nie interesuje :-( zerooo jak slysze to mnie trzesie nie wiem co mi sie stalo ....?????


oj Ewunia Ewunia co ja z Toba mam :-) wiem, ze dobre ale na dzis mam juz dosc spacerow wiec
wstrzymam sie do jutra :-) :-) a co do tortow to ja powiem w sekrecie ze jestem fanka Kubusia
Puchatka wiec wiadomo ktory bym wybrala :-D a swoja droga to torty robisz extra zjadłabym taki ze zdjecia :p :-)

andzia- fasolka szparagowa mniaaammmmm wlascie mi przypomnialas ze ja uwilbiam :-D wiec czekam z toba :-)


misia- lepiej ze sie troszczy niz mialby cie uciszac ze go budzisz :-D
 
Do góry