reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzień dobry :-)

dzisiaj ja rozpoczynam poranek wcześniej bo na 7 mam badania. Ja lekko poddenerwowana bo jutro USG i nie mogę się doczekać. Wczoraj skończyłam prasować ostatnią partię rzeczy dla Córci i od dzisiaj luzik:tak:.

Kwiatku super że się odezwałaś :tak:,nadrabiaj a jak nie dasz rady to trudno.

Moja dzidzia tez sie na tepa zapowiada , bo u mnie mdloscie toze niet..

i u mnie też się tak zapowiada , bo ja mdłości żadnych nie miałam :-D

Nocanka jeszcze raz trzymam kciuki !!!

Miłego dnia Mamusie!!!
 
reklama
Hej brzuchatki :-)
Ja dzis jestem w szoku bo..... uwaga !!! Przespalam cala noc od niepamiętnych czasow :-D nawet siusiu nie wstałam :p ale za to juz przed 6 na nogach. Pogoda zapowiada sie calkiem nie zla wiec moze wybiore sie na zakupki :-)
milego dzionka dla was mamuski :-) :-) :-)
 
Witam i ja z rana, musiałam wysłac dzieci do szkoły bo normalnie o tej porze to ja jeszcze spie.Nie mam kłopotów ze spaniem co prawda budze sie kilka razy za kazdym razem jak chce zmienic pozycje ale w sekundzie spie dalej.

Ja juz tez wszystko poprałam i wczoraj zaczełam prasowanie , nie myslałam ze bedzie to az takie trudne myslałam ze uporam sie w jeden wieczór a tu zonk.Nie wystałam długo przy żelazku normalnie szok, jakos słabo mi sie robiło, nagle pot mnie oblał wiec dałam sobie spokój po 15 min prasowania dokoncze dzis na dwa razy musze sie za to wziąsc inaczej nie ma sznas.

U nas pogoda zapowiada sie fajnie, juz słonko swieci od rana wiec super.

Te wszystkie objawy i nie dogodnos i o których piszecie to chyba wiekszosc z nas odczuwa, ja tez czuje sie jak 90 letnia emerytka i to mnie najgorzej denerwuje taka nie całkowita sprawnosc człowiek by chciał a nie za bardzo moze, i w takich chwilach chciałabym juz urodzic a z drugiej strony niech mała jeszcze siedzi przynajmniej do konca 38 tc ale co ma byc to bedzie ja za tydzien 22 maja mam wizyte zobaczymy co mój gin powie.Moze w koncu mnie zbada jak sie szyjka ma bo badana była tylko raz w 6 tc czyli na pierwszej wizycie a tak to tylko USG

Miłego dnia wam zycze brzuchatki i dobrego samopoczucia:-)
 
Hej mamusie :) ja dziś niestety się nie wyspałam :(:( gardło mnie boli.... :( u nas dzis słonecznie...:) ale niestety cały dzień sama bo mój P w pracy... trzeba znaleźć sobie zajęcie.... Życzę mamusiom miłego dnia... Pozdrawiam
 
blumetka- ja niestety mam badanie co wizyte od samego poczatku a USG mialam tylko 2 razy bez sensu :-/

No kochaniutkie ja poki co to postaram sie wstac z wyrka i sie ubrac zajrze pozniej zobaczyc co sie tutaj dzieje :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki poniewaz jeszcze nie wszystkie maja dostep do zamknietego to powiem wam ze

aga 29 w poniedziałek 11 maja urodziła synka Aleksandra juz sa w domku.......

GRATULACJE!!!!

Mamy drugiego czerwcowego bobaska!!!
 
Ciekawe teraz kto otrzyma brazowy medal ? :))

a tak pozatym to dzien dobry Minutka zazdroszcze ci przespania nocy ja sie budze co 25 min koszmarrrr
 
I JA SIE WITAM.

Od samego rana lipa, pogoda za oknem okropna, ja wściekła z niewyspania. Budziłam się przez całą noc równiutko co godzinę. O 5 dodatkowo obudziłam mnie alergia.....zjadłam wczoraj 1 kawałeczek jabłecznika z budyniem i w nocy cholerstwo wylazło.:-( Już brak mi sił i cierpliwości. Ja już chce urodzić i mieć "spokój". Jestem już tak zmęczona i fizycznie i psychicznie, że czasami nie daję już rady.

No to się wyżaliłam. Sorki.:-(
 
reklama
No to gratulacje dla AGI 29 za II zaszczytne miejsce :-):-):-)!!!

dzisiaj odwiedza mnie mama, wiec zerknę dopiero wieczorem.
pyt. czy moj gin. wyśle mnie jeszcze na usg, czy mam to wymusić, bo nie wiem il e niunio wazy ostatnie usg bylo w 30 tygodniu, ?









 
Do góry