reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

witam serdecznie :)

i gratulacje dla Agi !!!!

:-D tez to czytalam...i stwierdzilam, ze w takim razie moj Alex zapowiada sie, ze bedzie tepy jak but z lewej nogi bo ja nie wiem, co to mdlosci w ciazy..:baffled:

chyba sporo będzie tych czerwcowych "tępaków" bo ja też nie wiem co to mdłości - a może da się z innego przesądu skorzystać ? hehe

Witam wieczorową porą. :happy2:

Jak ta Was czytam, to się trochę zaczynam zastanawiać, ja prawie nie czuję, że jestem w ciąży, a już na pewno nie, że niedługo mam rodzić, ciekawe...

mam podobnie, dziś mam wizytę u lekarza i zobaczę co mi powie :) ale mam wrażenie że olka się nie będzie śpieszyć na świat ... no i oczywiście zupełnie nie jestem przygotowana do porodu więc może lepiej żeby grzecznie wysiedziała do 40 tygodnia :)

Hej brzuchatki :-)
Ja dzis jestem w szoku bo..... uwaga !!! Przespalam cala noc od niepamiętnych czasow :-D nawet siusiu nie wstałam :p ale za to juz przed 6 na nogach. Pogoda zapowiada sie calkiem nie zla wiec moze wybiore sie na zakupki :-)
milego dzionka dla was mamuski :-) :-) :-)

ehhh ja się zaczynam martwić czy ostatnio nie śpię za dużo ! przed ciążą spałam średnio po 6 godzin a teraz przeważnie koło 10 - śpie jak dziecko, nic mnie w nocy nie rusza oprócz pragnienia - hmmmm ?

ok ja zmykam do nauki - dziś nie mam za wiele czasu a już w sobotę egzamin .... i zaliczenie :)

buziaki :)
 
reklama
Aga29 Gratulacje.U mnie dziś ponuro ale tu to żadna nowość.Ja chodzę spać ok 22 bo jestem zmęczona a wstaje o 8 z małymi przerwami w nocy a siku:tak:Jedziemy dziś z M po koszyk do małej i się zrelaksuje na zakupach :-)pozdrawiam
 
Witam czerwcowe mamusie,

Jakoś nic specjalnego się nie wydarzyło u mnie od wczoraj, toteż tylko pozdrawiam i życzę udanego dnia... :-)
Jutro wizyta kontrolna USG i może w końcu odbiorę wyniki posiewu.

Przy okazji testuje suwaczek, bo mi zniknął :-D
Coś mi się wydaje, że oni to przetrzymują jakiś określony czas u siebie i wywalają, choć to kurcze bez sensu, bo jest tam niby coś zaszyfrowane i myślałam że się generuje dynamicznie ...ciekawostka dropsa :-D... co ciekawe miałam też na pulpicie mój suwaczek i też się spieprzył...

No tak! Sprawdziłam jak to działa... oni przechowują gify u siebie na serwerze, jak znikają, to nam się psują suwaczki... :]...trochę krótko przechowują :/

...później
...wrócił obrazek...hmm, to może coś z serwerem...już sama nie wiem, a może z bazą coś mieli...
 
Ostatnia edycja:
agatko- wspolczuje wstawania wiem co to znaczy sama wyjsc z podziwu nie moge ze ja dzis spalam cala noc :-)
malenstwo- powodzenia w nauce i trzymam kciuki za sobote :-)

no i jescze raz gratulcje dla Agi :-)
jeszcze troche to nie nadarzymy pisac gratulacji jedna drugiej jak sie rozkrecimy :-)
ja zaraz spadam na zakupy wiec zajrze do was pozniej :-)
milego po poludnia :-)
 
Dzień dobry mamusie :-D

Aga29 - serdeczne gratulacje mamusiu!!!!! :-D:-D:-D:-D


U mnie nawet cieplutko :-D bylyśmy z małą na spacerku, to tak się darła na ptaki i psy, że aż się ludzie za nami oglądali :-D:-D:-D coś ostatnio mi się buntuje i nie chce mi spać w dzień...

Misiu, u mnie podobnie powinno być, bo ani w jednej ciąży, ani w drugiej nie znam definicji mdłości... a Julka robi się taka cwana że szok, teraz jest w fazie rządzenia, coś nie po jej myśli, to się złości i drze na nas :-D ja mam dzisiaj wizytkę, i marzy mi się skrycie, aby było poskracane i w ogóle... tak aby urodzić gdzieś za 3 tyg...

idę na truskaweczki.. drogie są a korcą aby je kupić... :-p Minutka, żebyś wiedziała, jakie dobre hehehe :-)

byłyśmy dziś z małą w cukierni rozejrzeć się za tortem urodzinkowym na roczek :-D cena przystępna, bo 33 zł za kg...

Galerie tortów - Urodzinowe

Galerie tortów

Galerie tortów

i co podobają się Wam, jak myslicie, mogą takie być?
który byście wybrały??
 
popralam wczoraj ostatnie ciuszki i pieluchy poprasowalam odrazu ile ja sie oklełam te pieluchy to szok niby nowe a po praniu wygladaja jak szmaty wrrr z

no z tymi pieluchami to koszmar , moje po praniu i prasowaniu wyglądają jak mocno wysłużone ściery :wściekła/y::wściekła/y:

Andzia - nie martw się, nie tylko twoje łóżeczko jest porysowane, całe szczęście rysy nie widać, bo pod ochraniaczem się schowała, ale jak obniżę poziom to będzie katastrofa:wściekła/y:.

A co do inteligencji naszych dzieciaczków, to na onecie wczoraj był bzdurny artykulik że im więcej nudności w ciąży tym wyższa inteligencja... :-).


moja rysa jest na samym przodzie łóżeczka ale osiol( mój mąż) pozamieniał tył z przodem i rysa jest za baldachimkiem niestety kaczuszka która tam była tez jest teraz niewidoczna

och jak sobie przypomne te mdłości to był istny koszmar , ściskałam sie z kibelkiem całymi dniami :baffled::baffled::baffled:

Dziewczyny, powiedzcie me czy pod koniec ciazy mozliwe jest ze przy chodzeniu i staniu powstanie wrazenie ze zaraz dzidzia wyskoczy? ?:confused::confused::confused:

też tak miałam pare razy


a mój mąż też mnie denerwuje , niestety w nocy musze wstawać raz lub dwa na siusianie i to już od dawna a ten głupek za każdym razem pyta co się stało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ostatnio to już sie dre ze ***** bo tak mnie to irytuje


Ostatnio psioczyłam na truskawki że takie bezsmakowe , a będąc dziś na bazarku zobaczyłam napis TRUSKAWKA KRAJOWA pomyślałam ze kitują ale ten zapach był rozbrajający , niewspominam już o cenie ( 17 zl!:wściekła/y:) i dałam sie skusić na pół kilo , zerzarłam odrazu po powrocie - pychotka , z całą pewnością to juz to!! i poleciałam po następną porcje tym razem kilową i teraz się rozkoszuje tymi pysznościami. mniam mniam
Niestety fasolki szparagowej jeszce niema - czekam na nią ze łzami w oczach bo tak mi sie jej chce.
 
Ostatnia edycja:
Moni, moja koleżanka jak zamawiała synkowi na roczek płaciła 50 zł za kilo:szok::szok::szok::szok::szok:
a tort miał 3 kg... a mnie to wyniesie koło 70 zł... więc jest róznića... w końcu roczek ma się tylko raz :-)
 
reklama
Do góry