reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam się i ja.
U nas wszystko dobrze, a raczej nic złego nie wiem. Gdy czytam o waszych wizytach u gina moje wydają się praktycznie bez informacji:-( Ale już chyba nie ma sensu zmieniać lekarza tym bardziej, że w swojej okolicy nie mam za dużego wyboru. Trzeba być dobrej myśli...
W weekend wyjeżdżam do Warszawy na ostatnie zakupy wyprawkowe, głównie dla siebie, a później pakuję torbę i czekam, tak jak wy:-)
Wtedy chyba będę spokojniejsza
 
reklama
Witajcie przyszłe mamusie.

Tak Was dzisiaj podczytuję, ale nie chciało mi się pisać, a teraz mój chłop zabrał się i poszedł na trening a ja nudzę się to skrobne co nieco.

Wiecie co.... mój organizm ma już chyba dość tego obciążenia. Do tej pory wszystko było w miarę oki, a teraz widzę ze chyba zaczyna się poddawać. Wylazły mi jakieś dziwaczne plamki na buzi, na rękach też jakieś dziwne czerwone kropki (mini pajączki), alergia już mnie przerasta i do tego ostatnio zauważyłam, że zaczyna "skakać" mi oko i jakiś nerw w lewej dłoni.
Aaaaaaaaaa zapomniałabym..... może wyda Wam się to dziwne, ale przez całą ciąże mój biust urosł nieznacznie. Do tej pory nie zmieniałam staników na większe, a teraz z dnia na dzień tak mnie "napompowało", że piersi mam jakby z sylikonem w środku. :-D:-D:-D:-D No i już nie wszystkie staniki dają radę. Mój mąż oszalał na ich punkcie hehehehe i chodzi i powtarza "żeby Ci takie zostały na zawsze":-D:-D:-D
 
:-D tez to czytalam...i stwierdzilam, ze w takim razie moj Alex zapowiada sie, ze bedzie tepy jak but z lewej nogi bo ja nie wiem, co to mdlosci w ciazy..:baffled:
Hej Misia, fajnie ze wpadlas. Moja dzidzia tez sie na tepa zapowiada , bo u mnie mdloscie toze niet.. :)

Kami - ja juz tez czasem wysiadam... ale juz niedlugo...
 
Dziewczyny, powiedzcie me czy pod koniec ciazy mozliwe jest ze przy chodzeniu i staniu powstanie wrazenie ze zaraz dzidzia wyskoczy? Takie parcie na pecherz ale troszke inaczej. Nie mam skurczy ale ciezko tak sie funkcjonuje. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czy to tylko dlatego ze dzidzia sie obniza ??:confused::confused::confused:

No, ja słyszałam, że takie odczucie może być jak się poród zbliża.:tak:

Cholera, to wygląda na to, że moja Niunia też do geniuszy się nie będzie zaliczać, bo bo ja już nie pamiętam co to mdłości :sorry2: Ale to chyba nie możliwe, skoro rodzice tacy genialni :-D:-D:-D

Ja dzisiaj też jakiś ciężki dzień mam. Rano było ok, ale potem to nie mogłam z pracy dojść do przystanku. Tak mnie ciągnęło w dole, że szok. I cały dzień brzuch mi twardnieje. Powinnam jeszcze tydzień pracować, ale się zastanawiam, czy nie dać sobie siana i zakończyć pracę na tym tygodniu. W piątek idę na kontrolę, zrobię usg i zobaczymy co mi ginka powie. W każdym razie przez całą ciążę , można powiedzieć, że czułam się wyśmienicie, nie miałam powodów do narzekań. A teraz z dnia na dzień jest coraz gorzej. :no::no::no: Ech, ciężkie jest życie ciężarówki :-D
Miłego wieczorku!

 
Dziewczyny a macie takie bole krzyza, ktore przychodza falami? Raz boli jak cholera,a zaraz potem zupelnie przestaje..takie jakies to dziwne. Nigdy tak nie mialam wczesniej a dzis caly dzien!! Zawsze bolal mnie po prostu jednostajnie a dzis takimi skurczami przychodzi...mam nadzieje,ze to nie zadne oznaki!!:szok: Ja jeszcze nie chce!
 
witam Was serdecznie wieczorkiem

dziekuje agatka za wiadomosc
milo ze jeszcze o mnie pamietacie

od jakiegos czasu poddalam sie, juz nie pracuje, jestem na zwolnieniu i z wielkim uporem probuje nadrobic moje zaleglosci w czytaniu (mam przed soba jeszcze jakies 120 str na watku glownym :p pozostalych chyba nie dam rady nadrobic) ale nie poddaje sie

wszystkie dolegliwosci cizowe o ktorych czytam u was wystepuja tez u mnie
bol w plecach twrdy brzuch kompletny brac sily i ogolne poczucie posiadania ciala 80 babci a nie 25 letniej laseczki itd

chodze na zajecia szkoly rodzenia (niestyt sama teoria)
torbe do szpitala juz spakoalam bo wciaz mam wrazenie ze w kazdej chile moge zaczac rodzic

poza tym mam kiebskie wyniki, glownie hemoglobinka mi spadla
ale to ponoc norma w III trymestrze

to tak w skrocie u mnie slychac

dla uzupelnienia danych na liste czerwcowek podaje:
termin wg om 29 czerwca
termin wg ostatniego usg 24 czerwca
bedzoe coreczka na 90% Majeczka

ps moje malejstwo w 33 tygodniu wazy 2kg
 
Witam wieczorową porą. :happy2:

Jak ta Was czytam, to się trochę zaczynam zastanawiać, ja prawie nie czuję, że jestem w ciąży, a już na pewno nie, że niedługo mam rodzić, ciekawe...
 
Cześć wieczorkiem:-)

A ja się wczoraj nabawiłam się zakwasów w łydkach, po tym jak mnie M. przegonił dwa razy na parking i z powrotem do domu, bo mu się zachciało fotelik montować natychmiast. Dodam tylko, że mieszkam aż na drugim piętrze - normalnie nie ma to jak ciężarówka ze świetną kondycją:-D:-D:-D
 
reklama
Witam wieczorową porą. :happy2:

Jak ta Was czytam, to się trochę zaczynam zastanawiać, ja prawie nie czuję, że jestem w ciąży, a już na pewno nie, że niedługo mam rodzić, ciekawe...

ja mam tak samo :)wyprawka skompletowana i tylko czekać kiedy małej zechce się wyjść :)
jutro mam wizytę i już nie mogę się doczekać :D
pozdrowionka i sorki,że się nie udzielam na wątku często,ale czytam was prawie codziennie ;)
 
Do góry