reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Witam, ja musze w koncu ruszyc tyłek i złozyc pity do skarbowki. Pogoda u nas ładna słoneczko swieci od samego rana az chce sie zyc!

Znaczy ze jeszcze sie nie rozliczyłas z podatku? A zwrot za dzieci...ja juz dawno sie rozliczyłam kaske dostałam jeszcze w lutym teraz to juz tylko wspomnienie po niej zostało ale przydało sie bo ja miałam ponad 3 tys zwrotu...

Spiesz sie zwrot napewno ci sie przyda chocby na wyprawke dla malutkiej ....:-D:-D:-)
 
reklama
Elloł Dziewczynki....a w Olsztynie dzisiaj lato....jest tak cieplutko ze chyba zaraz wybede z domu bo szkoda tu siedziec:-D Musze zrobic rozeznanie w sprawie wozka bo czas leci a ja na razie upatrzylam tylko jeden na ktory zdecydowanie zachorowalam:-D Musze sprawdzic czy jest dostepny w innych sklepach tez:tak:
A potem spotkanie z kolezanka na meeega lodach:-D i wieczorem meczyk LM z kolegami:-D
3majcie sie cieplo i milego slonecznego dnia
 
Hej:tak::tak: i ja sie witam:tak: miłego dnia Dziewczynki i dobrych wieści po wizytach:tak::tak:
U nas też piękna pogoda więc zaraz na dworek uciekam:-D
 
Hej:tak::tak: i ja sie witam:tak: miłego dnia Dziewczynki i dobrych wieści po wizytach:tak::tak:
U nas też piękna pogoda więc zaraz na dworek uciekam:-D

Zazdroszcze wam tej pieknej pogody. U nas leje od rana i zimno jak diabli:confused2:
Ja mam po poludniu wizyte u ginekologa ale tylko pewnie spedze 5 min a znajac moje szczescie bede czekala 2 godz.:-D Mialam miec dzisiaj USG ale skoro zrobili mi tydz temu w szpitalu to zaoszczedze 80euro i daruje sobie na razie.Generalnie to ja nie przepadam chodzic o mojego lekarza ze wzgledu na to ze mnie nerwica dopada i to nie ze wzgleu na wyniki ale na obsluge:wściekła/y:. No ale coz zrobic.
 
witam

u mnie pogoda cudna ale za to samopoczucie paskudne, nic mi sie nie chce, jakoś nastrój mi siadł i zamiast zająć się czymś kontretnym to od rana snuję się jak cień i za nic się zabrać nie umiem ... chyba to siedzenie na L4 źle zaczyna na mnie wpływać ....

mam nadzieję że wy w lepszych nastrojach
 
Czesc dziewuszki:-)
Trzymam kciuki za wyniki dzisiejszych wizyt:tak:
Ja czekam na kaskę ze skarbowki już 2 miesiące:baffled::baffled: A przydałaby się bardzo juz teraz, mamy 2,5 tys zwrotu a jeszcze małemu trzeba co nieco kupic... Znając mojego pecha poczekam pewnie jeszcze miesiąc, tak jak w zeszłym roku:baffled:
 
Pewnie, że byłoby fajnie. Moja Mama tak mnie właśnie urodziła :-D
Spała sobie smacznie, przebudziło ją dziwne rozpieranie - to wychodziła moja główka :-D Ledwo doleciał personel do niej :-D

Bardzo bym chciała, żeby to było genetycznie dziedziczone :-):-):-)

matko, a jak to w domu sie przespi?? :szok::szok::baffled: myslalam, ze te porody w taksowkach i windach to mity :baffled:
 
To ja też sie przywitam , w sosnowcu piękna pogoda taka letnia znów polezakuje sobie na balkoniku .
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty i szybkie zwroty ze skarbówki. ja już zapomniałam że cokolwiek miałam no ale i u mnie grosze tam były bo tylko neta mogłam odliczyć.

Miłego i ciepłego dzionka , nawet w tym zimnym Dublinie:-D:-D:-D:-D

Ireczko a dzieciaczków niemogliście odliczyć?
 
Ostatnia edycja:
reklama
maggieness, gumisia81- dalyscie mi do myslenia ta czkawka...
Kasia Irlandka- Kasiu a ty to juz w ogole mnie zaczynasz przekonywac ze a noz sie obkrecila... tez czuje czkawke w dolnej, lewej czesci brzucha... no nic za tydzien bede pomacana i bede wiedziec ...staram sie byc dobrej mysli ze sie odwrocila, poki co spedzam czas wolny na czworaka i cwiczac heheh, smiesznie to brzmi


Wszystko poszlo świetnie, to był drugi poród więc nie byli już tacy "zieleni". Fajnie byloby przespać (w szpitalu) całe rozwarcie i obudzić się do parcia, co nie? Brzmi jak bajka jakaś:tak:.
ooo tak super by bylo.... jestem zdecydowanie "ZA"

Pewnie, że byłoby fajnie. Moja Mama tak mnie właśnie urodziła :-D
Spała sobie smacznie, przebudziło ją dziwne rozpieranie - to wychodziła moja główka :-D Ledwo doleciał personel do niej :-D

Bardzo bym chciała, żeby to było genetycznie dziedziczone :-):-):-)
mysle ze ja bym chyba w szpitalu nawet nie byla bo jakbym rozpoznala ze cos sie dzieje?

Blumetka gratulacje takiego dorodnego dorobku potomstwa :-)

Ahh co do tej pogody to pozazdroscic, u nas pada i jest chlodno! zreszta zadna nowosc, plus kolejny dzien slabego samopoczucia, zaczynam zalowac ze nie poszlam na macierzysnki nieco wczesniej, czuje sie na maxa slaba, wszystko boli, nudnosci mecza i jakos psychicznie slabo...ehhh dzis to bym tylko narzekac bym mogla
 
Ostatnia edycja:
Do góry