reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Fajnie byloby przespać (w szpitalu) całe rozwarcie i obudzić się do parcia, co nie? Brzmi jak bajka jakaś:tak:.

Pewnie, że byłoby fajnie. Moja Mama tak mnie właśnie urodziła :-D
Spała sobie smacznie, przebudziło ją dziwne rozpieranie - to wychodziła moja główka :-D Ledwo doleciał personel do niej :-D

Bardzo bym chciała, żeby to było genetycznie dziedziczone :-):-):-)
 
reklama
Dzień dobry :-)

ja mam dzisiaj wizytę u gina i już stres, bardzo jestem ciekawa o mi powe na wyniki (zwłaszcza cukru).

Miłego dnia!:-)
 
Dzień dobry :-)

ja mam dzisiaj wizytę u gina i już stres, bardzo jestem ciekawa o mi powe na wyniki (zwłaszcza cukru).

Miłego dnia!:-)


Dzień Dobry Mamusie ;-)
A Adapterek ma wizytę w poniedziałek - teoretycznie ostatnią i powiem Wam szczerze ze dziwie się, bo ciąża wg właśnie wyników bardzo mi służy :szok::szok::szok:
Dużo właśnie się słyszy jak nie o anemii to o cukrzycy i naprawdę z całego serduszka wszystkim Mamom współczuję :sad::sad::sad:
 
Ja to swoj ostatni porod prawie przespałam, ledwo na porodowke zdarzyłam. Dobrze ze to było nad ranem i ruchu nie bylo, dojechalismy połozyli mnie na porodowce, ja mowie do połoznej ze ide do toalety a ona zaraz muzse pania zbadac i krzyczy pani doktor rodzimy jest 10.:eek:

Irka to zupełnie jak ja , lezałam w domu do samego konca a jak wstałam to wszystko osuneło mi sie na dół miałam wrazenie ze zaraz mi te dzieci wypadna ( blizniaczki rodziłam) wiec poszłam sie umyc i budze chłopa jedziemy.....weszłam na porodówke z rozwarciem na 10 a po 5 min jedna z blizniaczek była juz na świecie....ten poród wspominam z usmiechem bo nie miałam bóli mocnych takie słabe .....za to pierwszy poród to była poprostu MASAKRA jakas 4 dni chodziłam w bólach z 2 cm rozwarciem, wody mi sie saczyły i nic mi nie chcieli dac bo byłam przed terminem lekarz stwierdził ze jak dziecko bedzie sie chciało urodzic to sie urodzi w swoim czasie ono wie najlepiej kiedy wyjsc i tak 4 dni snułam sie po scianach w koncu 4 dnia przyszła super połozna przebiła mi pecherz wody chlusneły i mówi teraz chcesz czy nie urodzisz bo juz nie moge patrzec jak sie meczysz.Skutkiem tego było to ze po 5 godz od przebicia pecherza zaczełam rodzic ale nie miałam siły przec po tych 4 dniach łazenia wiec lekarz musiał małego ze mnie poprostu wydusic, jednym słowem wypchał go w zyciu bym nie urodziła brak sił na parcie.Mam nadzieje ze teraz tez bedzie tak jak z blizniaczkami do szpitala mam blizko a poza tym naleze do tego zacnego grona słuzby zdrowia wiec mysle ze jakos to bedzie.

U nas pogoda dzis zdeka nie wyrazna podobno ma padac ale słoneczko sie wychyla i moze sie wypogodzi.Moje gwiazdy poszły do szkoły a ja sama sie zostałam.Zaraz biore sie za scielenie łóżek i trza ogarnac chałupke potem skocze na zakupy i cos na obiadek wymysle, zupke mam z wczoraj ale zdałoby sie jeszcze cos na drugie ale jak bede w sklepie to pomysle.
Miłego dnia kochane brzuchatki.:-D:-D

Madziumba
trzymam kciuki za udana wizyte napewno wszystko bedzie ok:-)
 
Melduje sie z rana bo potem juz pewnie nie zajrze wczesniej jak wieczorem :-). Jest juz teraz piekna u nas pogoda więc szkoda dnia na siedzenie przed kompem.

Oby dzisiejsze wizyty przebiegły pomyslnie dziewczyny, trzymam kciuki :tak::-)

Ide sie wykapać, coś zjeść, a potem z kumpela umówiona jestem :-)

Miłego dnia kochane :-)
 
Ja zbieram się,bo idę za chwilę pobrać krew. A we wtorek wizyta. Ciekawe czego się dowiem?Niezły stresik mam. Wcześniej cieszyłam się z wizyt-a teraz czym bliżej do czerwca to się obawiam.
Życzę samych pozytywów na dzisiejszych wizytach.
 
dzien dobry ja juz tez na nogach ale mialam koszmary nocne wygladam jak zombii ;(

co do porodow tez milo wspominam moze ten ostatni byl troche gorszy ale mala byla wysoko jeszcze i urodzila sie w 37tyg mam nadzieje ze tymrazem tez wypluje jak to moj maz mowi :)
 
Witam

Ja dzisiaj będę trochę w rozjazdach, aż mi się nie chce z domu wychodzić, bo pewnie wrócę padnięta strasznie... No nic życzę miłego dnia i pomyślnych wiadomości :-)
 
Witam, ja musze w koncu ruszyc tyłek i złozyc pity do skarbowki. Pogoda u nas ładna słoneczko swieci od samego rana az chce sie zyc!
 
reklama
Witam :happy:

I ja miałam dziś wizytę, miałam pójść tylko po zwolnienie, ale przy okazji zbadał tętno, szyjkę i pobrał mi wymaz z pochwy... bolało :-(..i krwawi teraz troszkę...
Dał mi zwolnienie do 26 maja... termin wg OM mam na 28 maja, więc już później to chyba macierzyński.
A teraz idę odespać, to poranne wyrwanie z łóżka :-D

Trzymam kciuki za inne wizyty! :-)
 
Do góry