reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

witam :) z domku !!!! wczoraj się w końcu zdecydowałam i pojechałam do lekarza ... mam L4 do 15 maja - mam nadzieję że zamknę w tym czasie sesję, troszkę odpocznę i zdążę ze wszystkim dla małej :)

ale też się nie lada zmartwiłam ! okazało się, że Olka się odwóciła :( i teraz ma nóżki skierowane w dół - jakby postanowiła nóżkami na świat wychodzić .... lekarz mówi że jest szansa że się odwóci spowrotem ale z obecnego ułożenia może być jej ciężko ....

Dzień dobry.
Ja mam już wszystkie maluchowe ubranka poprane, wyprasowane, posegregowane i pochowane, ale to przez to, że od 2 tyg już nie pracuję i wyszukuję sobie jakieś zajęcia by świra nie dostać :rofl2:
Jeśli chodzi o torbę do szpitala...wczoraj przegladałam listę "niezbędnych rzeczy" :-D Bardzo śmieszna wydała mi się:laugh2:
8 kaftaników
8 pajacyków
6 małych prześcieradeł
4 kocyki
9 piżam dla mamy itd.:-D
Zaczęłam zastanawiać się czy ja będę dzła do szpitala rodzić czy może jakaś pidżama party sie szykuje ;-)

wow !!! to może kilka porodów jeden za drugim ???? hehehe

a tak powarznie ja jeszcze tormby nawet nie mam z czego naszykować :szok: ten tydzień muszę poświęcić na naukę ale od przyszłego planuję wziąść się za zakupy

uciekam robić projekt :) miłego dnia życzę !
 
reklama
dzień dobry.
Ja mam już wszystkie maluchowe ubranka poprane, wyprasowane, posegregowane i pochowane, ale to przez to, że od 2 tyg już nie pracuję i wyszukuję sobie jakieś zajęcia by świra nie dostać :rofl2:
Jeśli chodzi o torbę do szpitala...wczoraj przegladałam listę "niezbędnych rzeczy" :-d bardzo śmieszna wydała mi się:laugh2:
8 kaftaników
8 pajacyków
6 małych prześcieradeł
4 kocyki
9 piżam dla mamy itd.:-d
zaczęłam zastanawiać się czy ja będę dzła do szpitala rodzić czy może jakaś pidżama party sie szykuje ;-)

pidżama party będzie napewno !!
 
a ja torbe postawilam sobie kolo lozka, i od tygodnia wrzucam do niej co mi w rece wpadnie czy kupie.
Brakuje mi jeszcze w niej kosmetykow dla Malej i mamy i ubranek, kocykow. Ja jestem w miare spakowana, brakuje kwasnych cukierkow (zalecenie poloznej), czegos do pochrupania i owocow :laugh2: choc pewnie i tak w dzien porodu okaze sie, ze nawet jablka w domu nie ma i pojade bez prowiantu :-p

Co do ciuszkow, ja zaczelam prac, juz jakas polowe mam za soba, ale kosz pelny czeka, bo mama zaoferowala sie po powrocie z PL, ze przyjdzie i mi poprasuje, takze najgorsze mam z glowy ;-)
Acha, wozek tez mi upierze, recznie, hihihi :cool2:
 
Witam Was...
Dziewczyny ja z innej beczki mam dzisiaj pytanie... moja szwagierka urodziła przez cc synka, dzisiaj okazało się że mały ma podwyższony wynik CRP i musi dostawać antybiotyk, czy któraś się orientuje co to takiego?
 
Cześć dziewczynki. Wpadłam sie tylko przywitać i idę leżeć bo coś mi jakoś słabo. W domu mam remont i gdzie nie spojrzę kurz (nienadążam wycierać). Do szpitala mam już prawię wszystko, ale jeszcze nie spakuję torby bo nawet nie mam gdzie jej postawić w tym bałaganie. Juz nie moge z tym remontem a to dopiero początek ( a mój A przeprowadza go tylko popołudniami po pracy :baffled:)
Mimo wszystko życze wam dziewczynki miłego i spokojnego dnia ;-)
 
Prosze o sprawdzenie danych na liście czerwcówek Jezeli kogoś nie ma a napisał wymaganą ilość postów prosze o wysłanie do mnie wiadomości prywatnej To samo tyczy sie mam u ktorych nastąpiła zmiana płci lub dany porodu ....


Mamy które nie udzielały sie w ostatnim czasie prosze o zamieszczenie informacji w wątku nieobecności do konca tego tygodnia w przeciwnym razie zostana usuniete (bede rozumiała ze nie maja ochoty udzielać sie na forum)

z góry dziekuje :D
 
witam :) z domku !!!! wczoraj się w końcu zdecydowałam i pojechałam do lekarza ... mam L4 do 15 maja - mam nadzieję że zamknę w tym czasie sesję, troszkę odpocznę i zdążę ze wszystkim dla małej :)

ale też się nie lada zmartwiłam ! okazało się, że Olka się odwóciła :( i teraz ma nóżki skierowane w dół - jakby postanowiła nóżkami na świat wychodzić .... lekarz mówi że jest szansa że się odwóci spowrotem ale z obecnego ułożenia może być jej ciężko ..

Malenstwo dobrze, że poszłaś na zwolnienie odpocznij Kobieto i zakończ sprawę sesji :tak:. Trzymam kciuki za wszystkie egzaminy i czekam na dobre wieści.:-)

Monika_M
wytrzymasz ten remont, myśl sobie że to dla Maleństwa!!!:-) Ja tak miałam cały luty.

Miłego dnia!!!:-)
 
reklama
Hej mamuski,

A ja was witam z pracy :( #cholernie mi sie nie chce nic robic wiec postanowilam posciemniac:sorry: po za tym w nocy nie moglam usnac do 1.30 wiec jestem troche snieta:baffled: ale dobrze ze szefowa wywialo na chwile.

Malenstwo bardzo dobrze ze sie zdecydowalas na to L4. Ja czekam jeszcze do jutro na USG i wtedy okaze sie jak to dalej z moja kruszyna. trzymajcie kciuki.

Kamireszel- gdzies Ty taka dziwna liste dostala?
 
Do góry