reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
silvii28 gratuluję suwaczka:-) Ja po dzisiejszym USG, jak będzie wszystko ok. to też sobie w końcu machnę:tak:

Madzio1980 to na pewno hormony, niedługo minie i będziesz się cieszyć maleństwem:tak: Co do plamień to dziewczyny pisały tu, że tak może być w czasie gdy powinnaś mieć@, ale dla pewności skontaktuj się może z lekarzem i zapytaj:confused:

pixella77, Monika_M witajcie:-)

Ja sprawdziłam właśnie spod jakiego znaku będzie moje małe i tak:
21 maja - 21 czerwca to bliźnięta
22 czerwca - 22 lipca to rak
mam termin na 23, więc może być i to i to, okaże się..
 
Moje Kochane tak a'propos magii itp. Naczytalam sie ostatnio na temat roznorakich wierzen i przesadow...no i np.
1-jezeli masz ochote na seks duza-to bedzie dziewczynka
2-jezeli nie przywiazujesz wagi do tego w co sie ubierasz i myslisz jedynie o tym,zeby bylo Ci wygodnie-to bedzie chlopczyk
3-nie farbuj wlosow bo dziecko urodzi sie rude
4-nie zagladaj przez dziurki od klucza bo dziecko bedzie miec zeza
5-nie bluznij bo dziecko bedzie miec problemy z mowieniem
6-jezeli wystraszysz sie czegos w ciazy to to miejsce za ktore sie zlapiesz bedzie u dziecka ozdobione myszka(takim pieprzykiem)


Jesli chodzi o mnie to nie jestem zbyt przesadna ale opowiem wam cos smiesznego...dzisiaj rano wstalam cala uplakana i rozstrzesiona bo snilo mi sie ze chcialam sie ze swoim facetem pokochac a on ciagle mial wymowki i mi uciekal...:zawstydzona/y:.Moj facet wstawal do pracy jak codzien i kompletnie nie wiedzial co robic,bo tak ryczalam...jak mu opowiedzialam co mi sie snilo to powiedzial,ze jestem wariatka:-)...no i biedny zamiast spokojnie dopic kawe przed praca to mi musial seksa zrobic:-DAle ja bylam juz happy i poszlam spac dalej...i snilo mi sie jeszcze 3 razy pod rzad ze sie kochalismy....:-)
Wiem ze czubek jestem....:zawstydzona/y:A jak z Wami w tym temacie???:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
W tym temacie to śni mi się gorąco, ale w realu mdłości przeszkadzają tak, że czułe pogłaskanie rosnącego brzuszka kończy się na uścisku z kibelkiem:)
 
isia22 ty seksocholiczko:-D:-D ale się uśmiałam:-D:-D
Ja w takie zabobony nie wierzę nic a nic, w poprzedniej ciąży nie miałam ochoty na seks wcale i co, mam dziewczynkę. Włosy farbowałam i ruda nie jest itd. bujdy i tyle:-p
A teraz i sny gorące i w realu nie najgorzej, jak tylko samopoczucie pozwala:tak:
 
Ja w poprzedniej ciaży miałam ochote na przytulaski....a teraz jakos wcale, ale tez i nie ma okazji, ja śpie z córka a m zostal przez mała exmitowany na kanapę...sama sie dziwie jak sie nam udało dzidziulka zmajstrować tak szybko hihihihi...
 
Sunniva-skoro mowisz,ze jestem seksocholiczka to musze zaraz z kroliczkiem sie na nick zamienic-bedzie bardziej adekwatny...:-)
Ja tez w bajuchy nie wierze ale...pomiedzy tymi snami o seksie snilo mi sie ze mialam dwie dziewczynki-blizniaczki:cool2:
 
reklama
Sunviva ....To juz niedługo bedzie trzeba esmitowac do własnych łóżek nasze małe damy...ciekawe jak zareaguja :-)
co jak co ale polecam wam meżusia na kanapie....
 
Do góry